Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Lecco“

<a> zase mi to zmizlo... co jsi psala?
<b> že neumim smajlíka kterej se tváří jako já teďkon :D
<a> a jak se tvaris? :D
<b> nechápavorozesmátodivně :D
<a> lol :D
<a> jak se neco dava na lamera? :DD

Komentář: chat na fb :D

<a> Podrobím si celý svět!
<b> ehm..?
<a> Už jsem si nadrobila do klávesnice, na halenku i na koberec - a nic mě nezastaví!

<a> neviem akym zazrakom som mal v casti kodu = -2 miesto -= 2 ...vobec som tu cast kodu nemenil
<b> to si z toho nic nerob ja v pascale menil suradnicu X ovu a menila sa mi farba displeya...

Komentář: programujeme...

<on> Vykur mi ho. :)
<ona> promin, ale učili mě že nemám strkat malé věci do pusy..

<Celebrant> wow, zas jeden z těch filmů, který člověka tak vtáhnou do děje, že návrat do reality je pořádnej šok
<Marthy> Porno?

<on> jasně, to bude kodekama, tak si jen nainstaluj tenhle program...
...
<ona> hotovo, ale chce to po mě nějaké Zbývající umění počítače.. ?
<on> Cože? Co to píše?
<ona> You must rest art your computer

<Lena> Čau, brácho, tak jsem se konečně na chvíli dostala k počítači
<bukanyr> to je gut. tak jak je ve vidni? dosel ti ten dopis?
<Lena> Jo, je to tu fajn. Zítra máme sraz s děckama, co jsou tu taky na výměnném pobytu. Rodina je v pohodě, mají holku o rok mladší, než jsem já. Jen teď trochu vtipkují na můj účet, protože včera došel ten Tvůj dopis. Prosím Tě, pro příště, pokud mi ještě budeš chtít napsat, slečna je německy Fräulein a ne Jungfrau...

Komentář: Jungfrau = panna

<Kožec> Z anglického prekladu japonského originálu, pomocou ruského časovania, pre český otakuland preložil slovák.

Komentář: Titulky k Higurashi no Naku Koro ni

<a> nesnáším názor, že alkohol nic neřeší
<a> je to nejlepší lék
<b> Přesně :D
<b> Játra a ledviny by s tím sice nesouhlasily, ale já sem zastánce toho, že kdyby bůh chtěl aby játra s ledvinami měli možnost vyjádřit svůj názor, dal by jim intercom.

<ona> trochu mi to začíná lízt na nervy, ten kluk není normální to by došlo i kaktusu, že už nikdy nic nebude
<ona> potřebuju se s někym ukázat na veřejnosti aby si dal pohov...
<on> jdu do toho
<ona> a kdo bude hrát kluka??
<on> to od tebe nebylo pěkný...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.