Hlášky hodnocené záporně uživatelem „caarymary“

<a> a: curaku!
<a> a: co je zas?
<a> a: drz hubu
<a> a: ok
<ashram> hlavne ze si rozumite

Komentář: #linux@ircnet.cz

<a> naprogramoval sem bota tak, ze jakmile nekdo rekne sprosty slovo, tak to vyhodi azziho :-D
<a> LOL LOL
<a> s vama je hovno prdel ...
<a> hmm. nejak to ovsem nefunguje :-D
-!- a has left #hell
-!- a has joined #hell
-!- mode/#hell [+o a] by TheBug
<Azzie> zmrd
<a> Vsimli ste si neceho?? ten bot mi dava automaticky prava operatora pro kanal. lool to se mi libi
<Azzie> pica
<Azzie> sracka
<Azzie> hovno
<Azzie> kurva
<Azzie> curak
<Azzie> neo
-!- Azzie was booted from #hell by a [a neni sprosty slovo]

Komentář: #hell@neoserver.hell.jspoj.czf

-!- mode/#czf [+o a] by Glip
<Quanti> zeboze...
<Quanti> proc ma glip toho cvoka v oplistu?
<a> jakyho cvoka?
<Quanti> zadnyho...
<Quanti> to tady jenom tak mluvime o jednom znamym
<Quanti> :]
<vojtisek> neboj, varle, toho neznas

Komentář: #czf@czfree.net

<d4niX> panove to je ale spatny rano ... sem si ted oblikl domaci teplaky misto kalhot .... kua i podvedomi vico je dobry.... zustat doma v teple

<Virnik> heilin: no vidis, ja svuj linux zabil asi 5x nez jsem se v tom naucil....ale ted je to parada
<heilin> jop
<jezek2> jj zabijenim se clovek uci ;)

Komentář: #czf@CZFree.Net

* heilin ma problem
* heilin vytuhlo pero
<norick> :))))))))
<MikZ> hehehe
<heilin> co jee?
<norick> to si ani nezaslouzi komentar :)
<MikZ> shemale :D
<heilin> norick: ???
<DRSON> ;]
<norick> nedelej ze nevis :P
<heilin> jezis zaschla napln mno
...
<heilin> heh
<heilin> mno
<heilin> du vymenit napln
<heilin> a jeste k tomu snist bananek
<heilin> noc je jeste dlouha
<MikZ> ted me napadlo ze ti napisu at si das banan
<heilin> a pero musi prezit.
...
* heilin vytuhava nejak moc pero.. asi uz ma dost.. jak dlouho je doba pauzy nez muze zase fachat normalne?? kuci by to meli vedet.. ze ti delaj vetsinou skoly kde je Tk
<MikZ> heheh
<MikZ> heilin: WTF?
<MikZ> jako ja mam nejakyho stadlera ci co a jel sem s tim v kuse max hodinku
<MikZ> pac sem nic dyl nedelal

Komentář: #czf@czfree.net

<Nexus> umim cist
<Lenny> vypadas na to :))
<Nexus> fatk?
<Lenny> jj :D
<Nexus> hmm.. tak ok ;] si to napisu do schopnosti v zivotopise ;]
<Lenny> hhhh
<Lenny> taky tam napis, ze umis pouzivat mikrovlnku
<Lenny> a varnou konvici :D
<Nexus> a taky si sednout a lehnout na pozadani ;]
<Lenny> :DDDDD

Komentář: jabber session

<ryuu> pochopitelne, nejlip na tom jsou lide, co v cecku delaji 30 let..
<Jimmy> Hmmm .... 30 let .... to uz jsou ale asi primo programatori Woken ....

Komentář: Chudaci Kerrigan & Ritchie :o)

<Jack.Torrance> JAK SE DRIVE RIKALO NEJNIZSI MOZNE TEPLOTE?
<T.F.> zasrana zima

Komentář: #trivia@xchat.cz

<Plnt> Windows se aktivnim pouzivanim postupne stava nepouzitelnym,
<Plnt> naopak linux se aktivnim pouzivanim postupne stava pouzitelnym.

Komentář: #czf

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.