Hlášky hodnocené záporně uživatelem „While“

<on> ale asi sem to s chilli trochu přehnal :-D
<ona> Kolik sis jí tam prosimtě dal :D
<on> se neptej, au :-D
<ona> Tak to zapij [:D]
<on> Kdyby mne tak pálelo v puse :-D :-D :-D ja chytrák sem sel este na záchod nez sem se pustil do jídla :-D :-D :-D

<Provoz> Hele, koukal ses na ten servisní požadavek, jak jsem posílala předevčírem? Je to už celkem urgentní.
<Správa systémů> Jo, koukal. Psal jsem tomu řešiteli, že je zákazník z toho nefunkčního Roamingu už dost fialovej.
<Provoz> To je slabé slovo.
<Správa systémů> Ale až pozdě jsem si uvědomil, že to vlastně píšu na IT, protože jsem měl za chvíli telefon... prý kde vidím ten fialový status na Roamingu, že to tam nemůže najít :)

<A> If someone lost a hearing aid, will find it in admin center.Simona
<B> Milá Simonko, Jelikož se jen tak důchodu dočkáme v 80-ti nebo nedočkáme vůbec, budou tyto ztráty přibývat : 1)"Narecepci někdo zanechal francouzské hole", 2)"V kuchyňce u kávy někdo nechal protézu", 3)"Extra dioptrie na čtení vyfasujete u babičky Simonky", 4)"naslouchátka a nové vizitky jsou objednány na příští týden" :)) pa
<A> Milý Roberte, trochu trapas, jedná se o handsfree.:D:D babička Simona

Komentář: Chyba v překladu..

<b> ... konverzácia ...
<a> neviem co si predstavujes pod pojmom silneho programatora
<b> tak... programator... pre mna je pojem iba z akcnych filmov to su toty typci v pozadi za compom co otvaraju dvere hrdinom a prepinaju semafori jak treba hrdinovi :D chapes ma :D
<a> :DDDDDDDDDD

Komentář: Vymedzenie pojmu programátor

<A> No já měl žlutej pásek z Jukeboxu ale už si nic nepamatuju.
<B> Hmm v tom případě já mám černej pásek z Origami..
<A> Kurva překlep...! chtěl jsem napsat Judo ..
<C> :DD
<D> :DDD tak to je moc :DD

Komentář: Prej překlep :D

<ona> Disney môže za to, že čakám on mužov tak veľa
<on> a RedTube za to, že mi očakávame tak veľa od žien :)

<a> cau, nevis jak velky je rozdil mezi verzi 1 a verzi 2?
<b> jedna!

<a> Je to tu zařízené tak, aby se dalo dělat obojí. Například většina s tím problém nemá, ale většina také ano.
<b> eh?

Komentář: eh?

<p> Jupí, byl jsem u zubaře a konečně mi sundal z rovnátek ten drát přes patro!!
<m> A jaký to je mít bezdrátový rovnátka? :D

<a> Jistě, naše mysl by nedokázala unést tu pravdu o vesmíru, myslím si, že bychom tu pravdu nejspíš ani nechtěli znát.
<b> Ano, nejspíš by nás to zničilo, znát pravdu.
<a> Jak nás vůbec napadlo bavit se o vesmíru, smyslu bytí a těchto věcech?
<b> Tak to netuším, nejspíš bychom se měly bavit o výprodeji věcí z Ňů Jorkru... nebo o tom jakej make-up je nejlepší, echm..
<a> Já teda nejsem vůbec egoista, ale myslím si, že myšlenky, které produkuje většina ostatních se dají přirovnat k polské čokoládě, a ty naše třeba k Milce...

Komentář: Filozofická debata o půl jedné ráno...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.