Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Modrybatuzek“

<a> Dneska mám trenažer
<b> oO :D
<a> budu první, kdo se v něm vybourá!
<b> Ale hovno :D
<b> Nebuď srab!
<a> Vole, trenažer nejezdí!
<b> Já to nechápu..
<b> Cože? :D
<b> Znova! :D
<a> Trenažer není auto na silnici, trenažer je prostě jakoby kabinka nebo tak něco a tam jen řadíš a já nevím co, ale nejedeš!
<b> A jak se v tom můžeš vybourat?

<a> stáhl sis ten Team Fortess
<b> ne
<a> proč?
<b> Šel jsem si ještě pro jídlo a po cestě jsem potkal Honzu a ten měl nějáké debilní kecy tak jsem na něj zakřičel ať jde do prdele bohužel to slyšel nějáký bouchač tak mi dal přes držku že se mi ještě teď točí hlava tak jsem šel domů a po cestě jsem potkal psa nějak mu zavoněl můj oběd a aby ho ukořistil kousl mě do ruky ,pak jsem přišel domů spadl jsem ze schodů a zlomil si nohu a teď se chystám do nemocnice
<a> To jako fakt?
<b> Ne ,přišel jsem domů udělal jsem si Kafe poslouchal beatles a teď jdu do hospody a na nějáké Team Fortess ti seru

<a> tak prý tiskárnu nenaistaloval ani Karel, je to pravda ?
<b> nainstaloval, ale netiskne
<c> což je u tiskárny dost podstatný problém...

<ona> Zakoho hraješ ten tvůj pingpong??
<on> Za El-Nino
<ona> Za tu internetovou parfumérii?
<on> Za prahu!!
-!- <on> has quit

Komentář: No jo holka..

<A> hej v patek jedete taky na tu exkurzi?
<B> jdem nooo
<B> plan Z?
<A> ne asi!!!

Komentář: Prostě plán Z...

<a> tak jaký bylo včera představení
<b> super
<b> osvětlovala jsem... nebo spíš jim tam blikala... a hrála si s lampičkou.
<b> bohužel, toho že to okno v tý kabině bylo normálně průhledný jsem si všimla hodně pozdě...

Komentář: Učitelka jí má za blázna...

<a> Holky jsou jako golf
<b> Co je golf?
<a> hra, ve které musíš trefit koule do díry na první pokus,

<a> pošleš mi prosím nějakou tvojí fotku?
<b> proč??? :D
<a> sbírám pokemony :P*

Komentář: doufám, že tu nic podobnýho není - naštvalo by mě to...

<a> znáš někoho z UK?
<b> ukrajiny?
<a> ne univerzity karlovy

<> hej to bys brácho nevěřil jak kámoš dobře využil Facebook :D
<bratr> jak ?
<> jak byla ta soutěž Big Brother a tam byla vždycky upoutávka Velký Bratr tě vidí
<bratr> No a ?
<> No on vymyslel něco s Facebookem. :D Prý: Tvůj Face tě vidí :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.