Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“
<ona> jeeee
<ona> to je pekny..
<on> tohle je moje predstava
<ona> no to vis, me at ukazes cokoliv, dycky budu jasat :D
<on> fakt? :D :D :D
Komentář: někdo se tu baví o návrhu na pozvánku na maturák?
<a> ja som uz uplne zblbnuty z PC
<a> minule pozeram teletext ze daco pozriem, ale ma zaujala este jedna stranka tak ze pozriem aj tu a potom rozmyslam ako do kelu sa na teletexte dava nova zalozka?
<a> normalne som chcel prezerat teletext v zalozkach ako vo firefoxe
<b> jj, chapem
<b> neboj, to aj ja som niekedy uz taka...
<b> ale ja som it, mozem si to dovolit
<darktatka> omg, jaktoze jeste nemame na strance s registraci to debilni tlacitko kontakt na spravce? je dobre ze tu mame klid, ale kdyz nas pak najdou tak sou pekne nasrani
<darktatka> hm
<darktatka> sakra, spatne okno
<darktatka> omg, jaktoze jeste nemame na strance s registraci to debilni tlacitko kontakt na spravce? je dobre ze tu mame klid, ale kdyz nas pak najdou tak sou pekne nasrani
<darktatka> a znova
<a> copak děláš?
<b> píšu si s tebou a veverkou
<a> já si píšu s liškou...
<a> prej je v lese kosa
<a> a včera ji píchal ježek...
<b> ježiš... :D
<a> nn ježek
Komentář: chudák liška
<a> asi přestanu kouřit...
<b> to už zase kouříš?
<a> kurva...
Komentář: už zase...
<Avantish> omg, potrebuju poradit
<Honziik-Domenius> scim?
<Honziik-Domenius> ano pouzivej kondom
<Honziik-Domenius> kdyz jdes do bordelu
<Avantish> Vole :o). Hele byl jsem u Kristiny, sundal jsem si boty a oni maji kocoura... a kdyz jsem chtel jit nakoupit, tak ze se jako obuju a vidim ho, jak mi oznackoval boty. Nejdriv to bylo v pohode, nic jsem necitil. Ale ted sedim v praci a jede to docela slusne... A zacina me bolet hlava. Tak nevim co s tim
<Honziik-Domenius> momentu jdu si pro hadrik... poprskal sem si obrazovku
Komentář: Nejaka rada krome nakupu novych bot? :o)
<steffi> poslem ti link
<steffi> http://lamer.cz/quotes/best
<ando.gurovic> NAPIS MIJU ABI SOM JUVEDEL PRECITAT
<steffi> co?
<ando.gurovic> NEVIEM TO PRECITAT
<steffi> co? ten link?
<ando.gurovic> JASOM JURKO JA CHCEM TUSTRANKU
<steffi> http://lamer.cz/quotes/best
<ando.gurovic> NAPIS AJ WWW
Komentář: moj 8-rocny bratrancek XD
<Wellbi> Kde mate ty videa?
<a> Ma je Svrbimi
<Wellbi> A kde je?
<a> Nevim, myslim, ze šel ven kouřit
<Wellbi> Tak ho zavolej
<a> Nemužu, viš jak by to vypadalo, kdybych na dvůr zařvala "Svrbíííí mi!!!"
<Wellbi> Rozhodně líp, než kdybych to zařval já ;)
Komentář: Svrbimi je nick hosta v PG24.tv
<Tempest> šmarjá panno, kdo to kdy viděl dát si čokoládu k větráku u notu :-D mám z toho polivku :-D
<Andílek> jaká panno ty tele :D Ty seš panna :D
<Andílek> lol... ale jako ses trubkoidní
<Tempest> :-D :-D z tebe udělám pannu a následně tě odpaním :-D
<Andílek> a jak to chces udelat? :D
<Tempest> si nějak poradim, neboj :-D
<Andílek> no hele tak to chci videt :D
<Tempest> nejlepší byl kámoš na střední, on si k tomu dával rohlik, protože si ho tak ohřál a byl křupavej :-D
<Andílek> k panne?
<Andílek> to jako pri souloži žral rohlik a on se mu za tu dobu ohřal? :D
<Tempest> k větráku :-D panna by ho snědla :-D
Komentář: mg... a pak že na to myslej jen chlapi