Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<a> co kdybysme spolu teda nakonec zkusili spolu chodit?
<b> takze by to teda byl takovy ten maniokrustivni neomarxisticky freedomialni arnarchisticky vztah?

<a> Toto není cvičení! okamžitě mi povězte kde mám mp3 nebo se zjančím!
<b> :-*
<a> dobrý, schovávala se pod medvědem :D abych vysvětlila, jdu si připravit do tašky a sluchátka od pc nedosáhnou ke skříni s učením :D
<b> :D
<b> Tomuto se říká závislost
<a> :D ehmmmmm
<a> hodim nás někdy na lamera :D
<b> (Jsem na tom stejně)
<a> :D :D :D
<b> Hod :D

Komentář: Tak jsme tu :)

<a> lol teď matka na mě volá, že je na internetu a kouká jak v tý oblasti kde budeme, tak že tam lidi lyžujou, že je tam webkamera...
<a> ...tak tam přiběhnu a jí tam beží reklama na lyže

Komentář: v září do Dolomit... lyže s sebou... :)

<Kejml> čau, neukrad vám o pouti nějakej debil kytku?
<Ashlee> ahoj o ničem nevim ale zeptám se mamky
<Ashlee> :D
<Kejml> tak se ptej, než mi doma přestanou věřit teorii že jsem tu kytku našel na ulici, protože utekla z domova, kde se o ni nestarali a přestanou mi ji zalejvat

<on> jdu si udelat ten caj, uz fakt krize, i noha zacina mrznout :D
<ona> :D
<on> sem si to dal do tuplaku 8-)
<ona> :D jakypak mas?
<on> budweiser budvar :P
<ona> caj...

Komentář: normalka =)

<JohnyX> a az se bude ptat, co je to manifest - Soubor s informaci o java aplikaci pro mobilni telefon :-D
<JohnyX> a ze manifest ma priponu *.MF :-D
<Cool v Plotě> to je pravda to vm tky no
<JohnyX> to ji tam pisnu, hlavne ze budu mluvit pravdu *ROFL*

Komentář: Debata před testem z dějepisu o tom, co umíme...

<a> heh sranda
<a> idem instalovat service pack 3... instaluje... intaluje... zrazu restart... ked sa opat bootnem do winu... tak uz iba okno... system windows bol obnoveny po zavaznej chybe...

<a> maturuješ z matiky?
<b> ma papez kazdej den sex?

Komentář: na blbou otazku... stejne blba otazka...

<a> To je nefér. Mniši ve středověku opisovali knihy a teď se o nich učíme jako o nositelích kultury ve středověku...
<a> ...Já opisuju cédéčka a jediný, kdo se o mě zajímá, jsou OSA a Policie ČR :((

<a> Tyvole
<a> Vstanu, zapnu wii kouknu se na forecast channel (predpoved pocasi)
<a> Dnes - 16 stupnu, oblacno
<a> Ted - 14 stupnu, dest
<a> kouknu z okna a - hovno dest sviti slunce
<a> Vyjdu ven a zacne prset
<a> Bych se posral
<a> Takze az potkate zase vyrehtlyho chlapa v kratkym tricku a v desti neni zhulenej ;-)

Komentář: Asi zacnu verit na predpoved pocasi

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.