Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“
<a> co kdybysme spolu teda nakonec zkusili spolu chodit?
<b> takze by to teda byl takovy ten maniokrustivni neomarxisticky freedomialni arnarchisticky vztah?
<a> Toto není cvičení! okamžitě mi povězte kde mám mp3 nebo se zjančím!
<b> :-*
<a> dobrý, schovávala se pod medvědem :D abych vysvětlila, jdu si připravit do tašky a sluchátka od pc nedosáhnou ke skříni s učením :D
<b> :D
<b> Tomuto se říká závislost
<a> :D ehmmmmm
<a> hodim nás někdy na lamera :D
<b> (Jsem na tom stejně)
<a> :D :D :D
<b> Hod :D
Komentář: Tak jsme tu :)
<a> lol teď matka na mě volá, že je na internetu a kouká jak v tý oblasti kde budeme, tak že tam lidi lyžujou, že je tam webkamera...
<a> ...tak tam přiběhnu a jí tam beží reklama na lyže
Komentář: v září do Dolomit... lyže s sebou... :)
<Kejml> čau, neukrad vám o pouti nějakej debil kytku?
<Ashlee> ahoj o ničem nevim ale zeptám se mamky
<Ashlee> :D
<Kejml> tak se ptej, než mi doma přestanou věřit teorii že jsem tu kytku našel na ulici, protože utekla z domova, kde se o ni nestarali a přestanou mi ji zalejvat
<on> jdu si udelat ten caj, uz fakt krize, i noha zacina mrznout :D
<ona> :D
<on> sem si to dal do tuplaku 8-)
<ona> :D jakypak mas?
<on> budweiser budvar :P
<ona> caj...
Komentář: normalka =)
<JohnyX> a az se bude ptat, co je to manifest - Soubor s informaci o java aplikaci pro mobilni telefon :-D
<JohnyX> a ze manifest ma priponu *.MF :-D
<Cool v Plotě> to je pravda to vm tky no
<JohnyX> to ji tam pisnu, hlavne ze budu mluvit pravdu *ROFL*
Komentář: Debata před testem z dějepisu o tom, co umíme...
<a> heh sranda
<a> idem instalovat service pack 3... instaluje... intaluje... zrazu restart... ked sa opat bootnem do winu... tak uz iba okno... system windows bol obnoveny po zavaznej chybe...
<a> maturuješ z matiky?
<b> ma papez kazdej den sex?
Komentář: na blbou otazku... stejne blba otazka...
<a> To je nefér. Mniši ve středověku opisovali knihy a teď se o nich učíme jako o nositelích kultury ve středověku...
<a> ...Já opisuju cédéčka a jediný, kdo se o mě zajímá, jsou OSA a Policie ČR :((
<a> Tyvole
<a> Vstanu, zapnu wii kouknu se na forecast channel (predpoved pocasi)
<a> Dnes - 16 stupnu, oblacno
<a> Ted - 14 stupnu, dest
<a> kouknu z okna a - hovno dest sviti slunce
<a> Vyjdu ven a zacne prset
<a> Bych se posral
<a> Takze az potkate zase vyrehtlyho chlapa v kratkym tricku a v desti neni zhulenej ;-)
Komentář: Asi zacnu verit na predpoved pocasi