Hlášky hodnocené záporně uživatelem „robdrak“

<a> AJ TAK MAM NAJLEPSI INTERNET LEBO MÁM 2 JADROVÝ PROCESOR
<a> A JA S TYM PROCESOROM MOZEM STAHOVAT VELKOU RYCHLOSTOU Z INTERNETU... VIIIIES?
<b> lol, rychlost stahovania na procesore nezavisi... mozes tahat aj s rychlostou 100 Mbit/s s 200 MHz procesorom
<a> ALE MAM GRAFIKU 128 A KED BUDEM TAHAT HRY TAK TO MAM ISTO RYCHLESIE

Komentář: :-D ak chcete sťahovať hry kúpte si poriadnu grafiku :-D

<a> čus, hele máš nějakýá LP?
<b> jj, chceš něco na CD?
<a> no, rovnou pošli, něco staršího, ty jsou nejlepší
<b> no staršího, to tu mám maximálně Michala Davida z 80. let...
<a> :-D LP = Linkin Park a ne disk :-D
<b> mně to přišlo hned divný, ale raději jsem se blbě neptal...
<a> a co u TEBE dělá Michal David?! :-D
<b> Taky někdy potřebuju odreagovani se od toho death metalu xD

Komentář: Ach, ty zkratky

<a> a jeste download na
<a> Silnější počítač s vícejádrovým procesorem

<a> cuz
<b> zdarek, des do skoly?
<a> ne, a az se vrati segra tak ji zabiju
<b> copak?
<a> rano ze se vysprchni vid, nastavim si na patou buďála, zazvoní, probudim se, du chcát, este si skocim do pokojiku pro trenky, du do koupelny, frk samozrejme ze tam je segra...
<a> se s ni chvilku pretlacuju o dvere, pak mi dojde trpelivost votevru, pustim z kohoutku vodu a postříkám ji
<a> tak řev jak prase že si bude muset mejt vlasy a tak... no konečně se sprchuju... segra zaklepe na dvere od sprchy, vystrčim hlavu a fik, pepřák

Komentář: kámoše ségřinec asi nerada prohravá

<a> Musis to pryjmout
<b> jezisi... přyjmout... ty snad nechodis do skoly
<a> a proc bych se zdrzoval s hackama a carkama ty si asi nejakej sprt

Komentář: Asi maji spatneho cestinare

<on> ahoj, umis stahovat?
<ona> hoj, umim no, proc?
<on> heled stahla by si mi prosimte predkozku?
<ona> to je nakej program nebo hra?

Komentář: Ne, ale hrat se s tym da ne? :-D icq

<gralig> vcera mi kamos vypravel dobrou storku. byl s dalsim kamosem v hospode, kam prisli uz dost ozrali a u vetsiny stolu sedely mlady studentky. tak zarval "kdo chce mrd*t?!" a jeho kamos se na nej otocil, zvedl ruku a zarval "ja!" :oD

Komentář: Neni nad kamarady.

<a> Zdarec, tak co ten tvuj Anglican... Jeste si pisete?
<b> Zdar, asi uz ne :(
<a> Jakto?
<b> No ptal se me, co mam rada, tak jsem mu chtela napsat - Miluju cerstvy hrozny - I love fresh grapes...
<b> A ja pica jsem mu napsala - I love fresh graves...
<b> A on - really?
<b> No a ja jsem si nevsimla, ze tam mam preklep tak mu napisu - It is the best taste, what i know...

Komentář: Miluju chut čerstvých hrobů...

<a> lol mi zacala tict krev z nosu
<b> to bude nosni menstruace
<b> asi mas ksicht jak pica :D
<a> debile

<meta> uživatelů přítomno: 1017
<meta> Prvním deseti lidem, co teď zmáčknout Alt + F4, dám 3000 goldů.
<meta> uživatelů přítomno: 652

Komentář: WOWko a místní PC experti

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.