Hlášky hodnocené záporně uživatelem „robdrak“

<ona> Co ty a holky?
<on> viz. muj status
<ona> aha :D mel by sis najit babu...
<on> nepotrebuju skola me mrda 5x tydne!

<Trance> Co děláš?
<LonelySoul> Hledám smysl života, kdyžtak mě najdeš na záchodě!

<RB.Boy> Nemáte někdo Cheat, kterej mi odemkne všechny auta, lokace, zbaví mě policajtů, taky mě udělá neviditelným, dohraje za mě celou hru, udělá ze mě Supermana, uvaří mi svíčkovou? P.S. nemáte někdo Cheat, po jehož aktivaci se mi před barákem zhmotní Murciélago v bílé barvě? :-D :-D
<Kranag_Kranag> zkus lisohlavky ;-)

Komentář: aneb diskuse o NFS

<a> Jsme jeli s tátou na chalupu a najednou na cestě byl poraženej rom
<a> a zrovna jsme sebou měli benzínovou el. pilu tak jsme ho rozřezali a dali na hromadu
<a> *strom

Komentář: Neni strom jako rom

<rob> ale jedu na QIPu ted
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
<sharer> QIP? Sux :-! Miranda rulez!
-!- sharer has quit
-!- sharer has joined
<sharer> sakra

Komentář: Miranda rulez

<a> Twe me se nejak zacal sekat webserver...
<b> jakto?
<a> no nejak mi spadnul
<a> jako ne system, ale ze schodu...

Komentář: Neni pad jako pad :D

<on> Tak co ten tvuj novy pritel?
<ona> Chudacek. Mi napsal smsku a vzapeti psal dalsi, ze v te predchozi je hrubka... Von si asi jeste nezvyk, ze uz nejsem jeho ucitelka...

<PachezZ> zrychlovani netu je zlo. pak clovek stahuje furt kvalitnejsi a kvalitnejsi rlsy :D
<Smith> PachezZ: ja uz par mesicu nemam co stahovat :D
<RaZZoR> ty nemas predkozku?

Komentář: #pctuning.cz@IRCnet

<a> Nazdar, by si neveril co dnes spoluziak zaheftil v skole :D
<b> No asi mi to ides prave prezradit :)
<a> ze: Videli ste tu kundu z Tokio Hotel? Tak som si na nej honil
<b> *LOL* *LOL* *LOL* To fakt?!
<a> Sme sa nemohli prestat smiat dobrych 20 minut :D

Komentář: EMO je krasny styl, neverte ani vlastnym ociam :D

<a> Já chci undo v tetrisu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.