Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Byran“

<a> děláte večer něco?
<b> spolubydla objevila Toma Hiddlestona, tak se asi budeme dívat na Avengery
<a> aha. slavíte český státní svátek filmem se skandinávskými bohy a Kapitánem Amerikou?
<b> máme to takový takový tematický, že?
<a> moc.. no nic, hledám někoho, s kým půjdu na průvod, ale nenechte se rušit :D

Komentář: 17.11.

<a> Ty vole, dneska sme se mohli posrat smíchy z učitele na hudebku.
<a> On takovej ten "technickej typ" a chtěl nám pustit písničku z youtube.
<a> Tak dal google
<a> V googlu si vyhledal seznam
<a> A v seznamu si vyhledal youtube

<a> objevil jsem vec asi 10 let objevenou, pouzivam ode dneska google reader, znas?
<b> no vím jak to funguje... ale nepoužívám ...je to dobré?
<a> pecka, nastavis si slozky a pak prochazis jen oblasti co te zrovna zajimaj
<a> vyhodou je usetreny cas, nemusim prochazet weby co normalne sleduju...
<a> Treba, nemusim kontrolovat tvuj blog na nove prispevky, vse se mi zobrazi
<b> ...což mi ovšem globálně vzato snižuje traffic :D
<a> jopp :P, ale v globalu ne, protoze kdyz chces clanek precist, tak te to presmeruje na tvuj web
<b> jo, ale kdybys byl třeba vášnivý fanoušek mého blogu, tak bys tam třeba chodil denně 5x vočekávání, že by tam mohl být nový článek ...takhle tam přijdeš jenom jednou za půl roku :D :D :D

Komentář: úvaha nad ztrátou trafficu

<a> když si to tak vezmu tak dabing do češtiny je tak celkově na pytel
<b> to jo, oni tam většinou zazdí význam třeba celý věty
<a> vezmi si třeba Harryho Pottera ten dabing stylem "Zapomeňte" nebo "Mdloby na Vás" je docela k pláči
<a> ještě že "Avada Kedavra" nepředabovali na "Chcípni potvoro"
<b> představ si jak v šestce Snape vyběhne na věž a namíří hůlkou na Brumbála a s vážnym výrazem v obličeji pronese "Chcípni potvoro" :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.