Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> hej lamo kdy je obhajoba te databaze?
<b> jaká obhajoba databáze?
<b> to se obhajuje?
<a> omg
<a> jo vole!
<b> no já s ní ani nezačal
<b> hmmm to jsou novinky
<b> kua a jak to mám obhajovat, když o tom nic nevím

Komentář: databaze do MS Access a jejich obhajoba :-D

<Mora> I KILL YOU
<Cosetta> :-D :-D :-D
<Cosetta> Měla jsi na mysli - I´ll kill you
<Mora> CHCEŠ MĚ POUČOVAT?
<Cosetta> Jenom trochu :-P

<a> tak co? jak dopadlo rande s tou novou? ;)
<b> no zajimavy... byli sme v kine a pak se sli projit kolem Vltavy. Tak sme si povidali a ona rekla: "Já tak miluju Prahu v noci". Tak sem se chtel zavdecit a rek sem: "Jo já taky... třeba ta Vltava je krásná"
<a> pan si chtel splhnout jo? :P
<b> no, ale trochu me zaskocila jeji reakce...
<a> sem jedno ucho :)
<b> "Hovno je krásný, mám ráda prahu v noci protože je tma a není nic vidět"

Komentář: romantika :)

<a> No, jako wowko na me nezanechalo zadne vetsi nasledky
<a> Krom toho ze mam tendenci naprahovat na lidi ruce a kricet na ne jmena kouzel
<a> Takze kdyz mi v autobuse ridic odmitl uznat studentskou slevu, zarval jsem na nej SHADOW BOLT!

Komentář: Zavislak :)

<Kudrlinka> no to bývá mezi ženskými docela ošidný, to jestli chodit či nechodit, to se radí jen v případě, že ta dotyčná sama příjde s nějakými pochybnostmi... jinak ne... ženská takovou radu jinak nevezme dobře a začne domýšlet proč jsi něco takovýho říkal... Ale určitě si během rozhovoru všímáme drobností, které jsou plusové pro toho kluka... někdy je to šílený takový rozhovory... většinou se ženská nedokáže bavit o ničem jiným než o daném oběvu...
<Kudrlinka> jak to probírají chlapy.....
<Kudrlinka> Ale notak... to byl takovej žertík...
<Kudrlinka> No ale andílek zrovna taky nejsi
<mejr> asi takhle: první otázka skoro vzdycky: "je to kunda?" no a podle odpovedi se dal odviji rozhovor. Zalezi kdo jak je vsimavy, ale vetsinou se to toci kolem postavy, prsou, prdele. vlastne v prvni rade jde o vzhled a pak vlastnosti typu co ma za zajmy, co ma rada za muziku atd... pak si taky kluci vsimaji jeji znamosti, dovednosti, znalosti atd. U kazdyho to uz pak probiha jinak, ale zacatek je prakticky vsude stejny. Nejsu andilek, ale jsu darecek
<Kudrlinka> hele tlemim se jak blázen... počkej

<ona> no a jakou jsi měl ty nejmíň logickou hádku s ženskou???
<on> No to jsem byl ještě s ***, jednou se mě zeptala co bych dělal kdyby byla těhotná. Víš, jak úplně mě to usadilo, jak nad tom muže přemýšlet. Rekl jsem at si vybere, bud já nebo dítě. V tu chvíly mi jednu, ale fakt dobrou napálila a zařvala na mě... ty pokryteckej hajzle... no a mě v tu chvíly nenapadlo nic jinýho než se zeptat co je to pokryteckej.
<ona> ty jsi číslo, jak jsi mohl čekat jinou reakci a tomu se ještě tak blbě zeptat?
<on> já za to nemužu, že ona na mě mluví složit...

<a> tady píšou že ženy chtějí hodné manželi a muži výkonné manželky
<b> to vysvětluje homosexualitu

<a> me se nikdy nelibila misa ale
<b> voe tak nema kozy a nemas za co chytnout az budu chtit vesak do sine tak si s ni neco zacnu.

Komentář: uprimnost nade vse

<a> hooj zajtra idem zas na mejdam volali ma kamoši... asi som oblubeny
<b> cf myslim že to asi nebude preto že si oblubeny
<a> a prečo?
<b> no preto že ty sa vždy ožereš ako prasa a potom oni vedla teba vyzeraju že su uplne triezvi

<a> no a pocas angliny si spoluziak kychol
<a> anglinarka mu nato odpovedala "Bless you!"
<b> a?
<a> ten dement zahlasil "Blessing of Might!"
<b> :D :D :D

Komentář: #wow

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.