Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Blž> www.***.cz
<Růža> mě nefunguje net... chvíli počkej...
<Blž> jasně... a na ICQ jsi...
<Růža> to mi funguje i bez připojení...
<a> Miluji tě a chci tě ošoustat :)
<b> Co? Ty seš gay? Hele fakt sorry ale myslel jsem že jsme nej přátelé a ne že mě miluješ...
<a> Sorry špatné okno, to mělo být tvojí ségře :-)
<b> Ty Hajzle!
<a> Ups! :(
Komentář: :D Na tohle nikdy nezapomenu xD
<a> Ses sam? kup si psa :))
<b> Nemel bys kukat na televizi
<b> Ty sis misto psa kupil wow co?
<a> ee ja som warezak jen pes se blbe downladuje XD
<b> ale v poho
<b> kdyz nejde downloadnout tak opalis chlupy autogenem
<b> nariznes kuzi a kombinackama pomalu downloadujes
Komentář: downloadnout = stahnout :))
<a> Tak sme ti dneska byli na vejletě v parlamentu!
<b> A jaký to tam bylo?
<a> no dobrý až na ten průser
<b> lol jakej?
<a> sme se tam posadili do těch lavic a já sem řekla: "Tak tady sedí ta banda tupců!" No a otočim se a tam učitelka občanky :-D
<b> Dobrý no
Komentář: V parlamentu :-D
<Caba> tvl mam takovey pocit že mi ta mp4 spadla do řeky
<StrikE> fakt?
<StrikE> mel si ji s sebou?
<Caba> ja prave nevim
<StrikE> ale muzes tam skocit znova a podivat se jestli tam nekde neni
<Caba> :-D
<StrikE> :-D
...
<Caba> už mam tu mp4
<StrikE> ty jsi byl v rece?
<Caba> ne ale navštivil sem postel
<StrikE> :-D :-D
Komentář: ICQ
<a> Pořádný fusekle do sandálků, ledvinku a řízky sebou... toť naše tradiční ryze české fou pax... :o)
<b> Myslíš faux pas?
Komentář: Zabolí...
<a> hele mi psala <c>, ze na tebe ma asi spatny icq
<a> taxem ji dal to spravny...
<b> Tak to ti teda FAKT děkuju
<a> uz si te addla?
<b> Jj, tak jsem jí to odmítl
<a> lol :D
Komentář: smula... :)
<a> Čau :*
<b> Ahoj :(
<a> Copak se stalo? :)
<b> Slib mi, že se nebudeš smát :(...
<a> Slibuju, povídej :) !
<b> Jsem totální nemehlo... Běhat neumim, na kozu jsem debilní, vlasy si zamotám do kartáče, že si jich několik musím ustřihnout... Proč jsem takový tele :(? Jediný co mě utěšuje je to , že jak jsem si těch několik vlasů musela ustřihnout tak to není vidět... Naštěstí :/...
<a> :D
<b> Ty se směješ! :((
<a> A divíš se? :D :D :D
<b> Jo!
Komentář: Stějně jí mám rád :D
<a> pufe, nejel jsi vcera vecer kolem sedme tramvaji c. 9 smerem na Narodni tridu?
<b> ee
<a> aha, ja jen ze tam byl uchyl v cernem plasti co si ho honil
<b> tak to jsem urcite nebyl ja, ja mam sedy plast
<ona> Dneska jsem to dostala.
<on> Tak já se jdu ztratit, než to schytám jako první...
Komentář: Chytrý chlap.