Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> právě jsem segre sežral celý plato antikoncepce :D
<b> tak mi pak rekni co to s tebou dela :D
<a> nějak se mi zmenšuje péro
<a> nee dobry ja jen vypl porno
<Robyer> heh stahuju tu farnou z nejakyho fora... a tam reklama: "Gaylinka.cz, volej nonstop!" :D
<Robyer> ty reklamy jsou už fakt zaměřený na konkrétní uživatele :D
<Speedi> to má každej zpěvak určene reklamy, to je jasný, přece nebudou dávat reklamu na vybrátor u ewy a vaška :D
Komentář: Nová doba :-)
<Ereiko> http://www.zive.cz/Bleskovky/Video-Podivuhodny-zesilovac-do-zakladni-desky-od-MSI/sc-4-a-146107/default.aspx
<b> tuhle přesně mám, ted mi to táta donesl a funguje supr, kdybys slysel ty zvuky
<b> moment...
<b> To si dělaj prdel ne?
-!- b has quit
...
-!- b has joined
<b> no do pi*e fakt že jo!!!!
<b> ZMR*I JEDNI ZAS*ANI TOHLE SI ODNESETE
<Ereiko> xD
<a> mno a mam po radosti
<b> :-D
<a> mozem sa dalej venovat warezu
<b> porno >> zenska
<b> to si zapametaj
<a> to som nepochopil co tym chcel basnik povedat
<b> porno je vacse jak zenska
<a> No nic, já mizim na fotbal, tak se měj :)
<b> Ok, ty taky a přeju hodně gólů ;-)
<a> Ale já sem brankař...
Komentář: I mistr tesař se utne...
<a> tak jsem tak přemýšlel, jaké slovo bude první, co řekne můj brácha (je o 15 let mladší)
<b> já jsem prý jako první řikal bum, a myslel jsem tim balón
<b> takže vždycky, když sem viděl nějakej kruh, tak jsem řikal BUM
<a> no jasně, takže když brácha uvidí tučňáka tak bude řikat LINUX
<c> a když uvidí okno, tak bude řikat RESET
<a> pici sak ty si tu, nac ti volam
Komentář: po 5 minutovom telefonate s kamosom o tom ci idem von :D
<a> Ty vole já bych ty hry měl přestat hrát.
<b> Jakto? :)
<a> Dneska jsme byli v Hypernově a měli takový ten mrazák na maso co má přední stěnu z takových těch tlustých průhledných pruhů úzkých aby z něj neunikal chlad. V duchu mě jenom tak napadlo. Ty jo ta hypernova je dobrá PhysiX sem tady teda nečekal.
<b> xD
<a> A nedalo mi to, musel jsem si vyzkoušet jestli se to chová stejně jak na komplu. Babka tam na mně čuměla jak na retarda. :D
Komentář: Hypernova jde s dobou
<a> hi ožran
<b> hm pomylil si si okno? :)
<a> aha
<a> sorry
<a> :D
<b> to fakt? :D
<a> fakt
<b> hehe
Komentář: <b> je abstinent :D
<a> nic, du se vysrát a do vany
<a> ne do vany, vysrát se a pak pudu do vany
<a> proboha