Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Jak se jmenuje?
...
<b> Mam Milenku
<a> To si jako děláš kozy ne? Teď si najdeš milenku, co tvoje žena. Jsi fakt ubožák, neskutečnej... skončil si u mě...
-!- a has left
<b> Holka se jmenuje Milena... tupče
<b> a dopr...

Komentář: Dávejte si pozor, pokud se bavíte s bratrem své ženy...

<Doom3> cest co vcera divadlo :D? bavili jste se?
<Racek001> ty musim ti rict ze to byla velka nuda a jeste se se mnou manzelka nebavi :)
<Doom3> co jsi provedl? :D
<Racek001> no tak proste vis jak ja chtel vedet jak se hraje ze jo, tak posloucham radio, ze jedno sluchatko v uchu a samo jak Reznicek v prodlouzeni dal gol, tak ja zarval pres cely divadlo... fakt bomba vsichni na me cumeli jak vyri do... Citil jsem se fakt skvele :( pak mi pozvedl naladu pan co sedel vedle me a rekl Vary vyhraly? :P mel si videt jak ho jeho manzelka umlcela :D

Komentář: hokej je dulezitej :)

<a> dam ti hadanku
<a> je to dlouhy bily a na konci je hovno
<b> vyplatni paska
<a> zmrde
<a> :D
<b> google.com

<a> Kde je Josef?
<b> Nekde ve sklepe
<a> Nemyslim Fitzla!

Komentář: :))

<a> tak dneska se zas mama predvedla mi rika "jesi na me jeste budes takle drzej tak ti ten pocitac schovam na mesic!" a bracha prej "no, tam se ti bude blbe hledat..."
<b> :D jezis

Komentář: není měsíc jako měsíc...

<a> Něco pro tebe mam.
<b> Povidej. Jsem jedno velke ucho.
<b> No... teda spis otevreny socket s vyjimkou na firewallu.

<a> Hej na stránkách nasa se nabízí lety do vesmíru :-D
<b> fakt? pojedeme na školní výlet do vesmíru juchuuu :-D
<a> no to by sme se asi nedoplatily :-D
<b> tak možná kdyby sme prodali školu a k tomu pulku brna tak by sme se složily
<a> dobrej nápad :-D poletíme do vesmíru :-D

Komentář: poletíme :)

<Goky> den debil
<Tukan> goky ma svuj den

<on> ahoj, nechceš jít dneska ven? :-*
<ona> ahojky, jasně, že chci :)
<on> tak si vezmi pláštěnku, říkali, že bude pršet.

Komentář: Chudák dívka :)

<Ličo> kolik je v Tampě? -8?
<Pilot> Tampa je na loridě
<Pilot> *floridě
<Pilot> takže min 15
<Ličo> tolik?
<Ličo> 10 ráno včera
<Pilot> nevim... tipuju
<Pilot> já myslel stupnu :D
<Ličo> vole

Komentář: nekopletní dotaz :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.