Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> Jak se jmenuje?
...
<b> Mam Milenku
<a> To si jako děláš kozy ne? Teď si najdeš milenku, co tvoje žena. Jsi fakt ubožák, neskutečnej... skončil si u mě...
-!- a has left
<b> Holka se jmenuje Milena... tupče
<b> a dopr...
Komentář: Dávejte si pozor, pokud se bavíte s bratrem své ženy...
<Doom3> cest co vcera divadlo :D? bavili jste se?
<Racek001> ty musim ti rict ze to byla velka nuda a jeste se se mnou manzelka nebavi :)
<Doom3> co jsi provedl? :D
<Racek001> no tak proste vis jak ja chtel vedet jak se hraje ze jo, tak posloucham radio, ze jedno sluchatko v uchu a samo jak Reznicek v prodlouzeni dal gol, tak ja zarval pres cely divadlo... fakt bomba vsichni na me cumeli jak vyri do... Citil jsem se fakt skvele :( pak mi pozvedl naladu pan co sedel vedle me a rekl Vary vyhraly? :P mel si videt jak ho jeho manzelka umlcela :D
Komentář: hokej je dulezitej :)
<a> dam ti hadanku
<a> je to dlouhy bily a na konci je hovno
<b> vyplatni paska
<a> zmrde
<a> :D
<b> google.com
<a> Kde je Josef?
<b> Nekde ve sklepe
<a> Nemyslim Fitzla!
Komentář: :))
<a> tak dneska se zas mama predvedla mi rika "jesi na me jeste budes takle drzej tak ti ten pocitac schovam na mesic!" a bracha prej "no, tam se ti bude blbe hledat..."
<b> :D jezis
Komentář: není měsíc jako měsíc...
<a> Něco pro tebe mam.
<b> Povidej. Jsem jedno velke ucho.
<b> No... teda spis otevreny socket s vyjimkou na firewallu.
<a> Hej na stránkách nasa se nabízí lety do vesmíru :-D
<b> fakt? pojedeme na školní výlet do vesmíru juchuuu :-D
<a> no to by sme se asi nedoplatily :-D
<b> tak možná kdyby sme prodali školu a k tomu pulku brna tak by sme se složily
<a> dobrej nápad :-D poletíme do vesmíru :-D
Komentář: poletíme :)
<on> ahoj, nechceš jít dneska ven? :-*
<ona> ahojky, jasně, že chci :)
<on> tak si vezmi pláštěnku, říkali, že bude pršet.
Komentář: Chudák dívka :)
<Ličo> kolik je v Tampě? -8?
<Pilot> Tampa je na loridě
<Pilot> *floridě
<Pilot> takže min 15
<Ličo> tolik?
<Ličo> 10 ráno včera
<Pilot> nevim... tipuju
<Pilot> já myslel stupnu :D
<Ličo> vole
Komentář: nekopletní dotaz :D