Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> mam tam tatku :-D muj bodyguar :-P
<b> :-D :-D já mám kámoše ranaře :-D
<a> ja mam brachu wojáka :-D
<b> já mám dědu vrahouna :-.D
<a> ja mam babičku se samopalem :-D
<b> já mám prababičku ducha :-D
<a> ja mam prapradědečka hitlera :-P
<b> já mám strejdu obamu :-D
<a> muj tatka je Klaus :-D
<b> obama klause strčí do kapsy :-D
<a> pcháá ja mam strejdu topolánka:-Da tetu ve vojenské celosvětové armádě :-D
<b> ty prosímtě moje teta je Země :-D a ta vám udělá bouřku :-D
<a> ha muj tatka je Buh a ten tě smee ze zemskýho povrchu :-D
<b> hááá můj děda je otec boha :-D a ten ho vyliská :-D
<a> a muj praděda je otec tweho dědy :-D
<b> tak tím pádem jsme sestřenice
<b> hej to je na lamera
<a> jasneee zdrawím sestřenko

Komentář: :D :D

<a> vis co, za tech 22k je to myslim, dost dobry
<a> a mas to i s batohem
<b> a myší
<a> ten je tak za 1500
<a> tak mys je u vsech
<b> ne, u všech ne
<a> no nepotkal jsem notak bez mysi teda
<b> a jak šli, noťák vedl myš nebo naopak? :D
<a> :D :D :D

Komentář: sestrenka vybira notak...

<a> :D
<b> ???
<a> znas FEAR? :D
<a> ja j pri matematice xD
<b> :D neznam

<a> hej ty wole :D
<a> ted mě zvoní mobil :D
<a> tak to zvednu
<b> no a? :-D :-D :-D
<a> a říkám prosím a máti "Už to zeslab, tu na tebe z dola ječím asi 10 minut a ty neslyšíš" :D
<b> to by udělal asi každej ne? :-D :-D
<b> aha :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Komentář: Asi ta hudba byla fakt nahlas...

<a> jdu se ucit kritickej realismus
<b> kritickej realizmus? no kritický je když nějaký dementi zrealizujou komunizmus...

<a> nazdar. ponzas Mirku?
<b> cau
<b> myslis tu sexi brunetku u nas v praci?
<a> jj presne tu :)
<b> no a? co snou?
<a> no vcera som sa snou vyspal :P :P :P
<b> TO FAAKT??? zaujimave prave sme na porade, Mirka sedi vedla mna a vobec si nepameta zeby s tebou vcera (alebo niekedy inokedy nieco mala) ze vraj jedine ak by si sa snou vyspal v nemocnici pred jej chorou babkou... bola s nou cely den...
-!- a has quit

Komentář: -!- a has quit and went to jump from bridge

<a> navic luccka kvuli ktere sem tam chodil dost casto, ma pritele nyni, nejak sem ztratil motivaci
<b> Přítel není překážka
<b> Teď se snažim rozejít bývalou holku současného přítele mé bývalé s jejím současným přítelem, abych jí oplatil to, že se snaži rozeštvat mou bývalou a jejího současného

Komentář: stane se

<Sqhm> neviem kto mal silne reci :)
<Arny> keby si vedel pocitat tak vies ze ho mam mensi len o 75 cm a nie 80 :P

<a> "<c> omg co to je... prej neprosel testem pro ziskani loga systemu windows a nebyla tak overena kombatibilita se systemem windows xp - tento softaware nebude nainstalovan... jak to dpc muze zjistit bez pripojeni na net, ze to neni origosh dpc?"
<a> :D
<b> :D
<b> taky neco mam
<b> <b> jakej mas word?
<b> <b> 2007?
<b> <d> 2005
<a> :D

Komentář: Jak se baví ajťáci

<a> "Microsoft vydal novou verzi Internet Exploreru, bude nejrychlejší na planetě"
<b> Na které? :-O

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.