Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<ondrasheq> víš jak hraje nejlíp uřvanej subwoofer? už jsem na to přišel... když do bassreflexu nacpeš ponožku
<BlueSpirit> čistou nebo jetou?
<ondrasheq> jetou... všichni fyzici by ti popřeli, že zvuk může smrdět

15:17:30 <a> jo, zajtra chyba tvarohacek a kamera
15:17:31 <b> chyba camara a telocvikar
15:17:34 <b> XD
15:17:35 <a> xD

Komentář: vsimnite si tie casy

<Smety> čus
<Dusi> co pišeš za sloh?!
<Smety> jj píšu
<Dusi> ale co?!

Komentář: Hlavně, že nějakej píše :-)

<TURBO> mas praci?
<IPOOOOOS> jo proc?
<TURBO> co?
<IPOOOOOS> proc se ptas jestly mam praci?
<TURBO> ptam se te proc praci mas ty?
<IPOOOOOS> no mam no
<TURBO> a mas ji teda co?
<IPOOOOOS> mam tady doma z bookingem na kompu
<TURBO> aha ctes booky :)
<IPOOOOOS> co to je?

Komentář: royhovor s magorem

<a> nevíte proč ve čtyřech tisících u škody octavia 1,9 tdi vypne turbo?
<b> protože jsou v motoru takoví malí zelení skřítci, dává je do auta Strana zelených, a ti nechcou abys to točil výš, protoze nicis ovzdusi,tak tam mají vypínač a ty svině ti to turbo zákeřně vypnou!

Komentář: Auta a politika

<on> Jaký chceš Flash Disk k narozeninam?
<ona> 10 GB
<on> Jsou 8 a 16 GB
<ona> Tak 24 GB

<a> pls, co krom ramek a directx 10 ztratim když si dám xp?
<b> rozum

Komentář: vista bugs...

<a> Co v sobotu na pivko, a neříkej ze ne to bys mě jako rozzlobil.
<b> Ještě nevím, páč toho máme nějak hodně, ale možná by to šlo.
<a> Tak s tím jako počítej, že to půjde, holt to uděláte někdy jindy.
<b> No to nevím kdy, jestli jsi nezapomněl, tak mám za necelej tejden svatbu.
<a> To snad ne, jak za necelej tejden.
<a> To nestihnu.
<b> no v pátek.
<a> Jakej patek.
<b> Co nestihneš?
<b> Příští pátek.
<a> No jakej patek.
<a> Jo tak no tak to stihnu.
<b> 29.6.2007.
<a> pohoda
<a> To je až za víc než tejden.
<a> To je jako pisti rok.
<b> Co? Jak za rok?
<a> No, že je to jako za dlouho.
<a> Že na to ešte nemusím myslet.
<b> He no bude to těžký.

Komentář: Rozhovor se svědkem.

<a> Zdarec, co děláš?
<b> Ale nic moc... Koukám z okna jak popeláři marně troubí na auto mýho otce (špatně parkuje a oni neprojedou) který šel před chvílí do práce :-D

Komentář: Hlavně že si s sebou vzal klíčky :-D

<Spajda> +----------------------------------+
<Spajda> | Ked vystrihnete tento kupon,
<Spajda> | mozete si kupit novy monitor
<Spajda> +----------------------------------+
<Alča> co to je?
<Spajda> zase nekdo kdo to nepochopil!
<Alča> no to vystrihnou nejde, ne?
<Alča> a navic, koupit monitor si muzes aji bez vystrihnuti:
<Spajda> BOZEEE!!! to neeeee! Proc mi to delas?
<Alča> co jako?
<Spajda> ty jsi to fakt nepochopila?! Uz chapu proc jsi blondyna!

Komentář: rozhovor kamose s mladou :)... je to fakt blondyna :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.