Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Vlasta> kurna co sem to poslal za smajla
<Ares> nejaky teply
<Vlasta> tokovej teplej
<Vlasta> jn uplne si mi to vzal z ust
<Vlasta> ty voe... z ust... to je taky teply
<Ares> to je taky teply
Komentář: nas vlasta
<a> emo holky sou pěkny
<b> to radši budu šukat uhlí
<a> lol :D
<c> lol
<d> rofl? :D
Komentář: rofl :D :D
<Rouzees> ta voe, asi mám hlady
<Rouzees> právě na mě mrkl obrázek
<Davidek(:> To fakt mas
<Davidek(:> nebo nepoznas GIF
<Lukas [:-}> len pisem len s tebou... a tebe to dost trva... tak popritom si citam lamer.cz a su tam dobre citacie
<majuš> a zase ta kritika...
<Lukas [:-}> aka kritika?
<Lukas [:-}> jaj
<Lukas [:-}> sorryyyyy...
<majuš> blee
<Lukas [:-}> tak opravena verzia len pisem len s tebou... a ja prilis rychlo citam... tak popritom si citam lamer.cz a su tam dobre citacie
<majuš> ftierkaaaa
<Lukas [:-}> trhni si milaciik :D
Komentář: zapametajte si... tomuto "neznemu" pohlaviu sa nikdy nezavdacite
<a> Toníku, najdi si nějakou do života
<b> jak jako?
<b> jako nakou hnusnou?
<a> cau, hele vis jak sem ti vypravel o tom bohatym typkovi od nas ze tridy?
<b> jj...
<a> no ten se dneska zas predved ve skole...
<b> povidej
<a> normalne ucitelka zkousela a on sedel v lavici nic nedelal a ruce pod lavici a ucitelka si myslela, ze tam ma mobil (nemel ho tam)... tak na nej hned zacla rvat, at ten mobil sklidi, nebo ze ho vyrazi ze tridy... a pak si jeste vsimla ze ma zvejkacku a tak mu rekla, ze u dveri ma kos... a ten debil tam prisel uplne s klidem, zvejku porad v puse vytah z kapsy mobil a hodil ho do kose...
<b> lol xDDDD
Komentář: nejvetsi prdel byla, kdyz ten kos zacal vibrovat... xD
<a> to dám na 35 % hadam
<b> mne nesadlo to cvicenie T/F/NS
<a> co NFTS?
<b> :)
Komentář: maturita anglina true/false/not stated
<a> prosimte nemuzes mi poslat hvezdicku ja vim ze sem trapna ale neumim ji na notebooku
Komentář: njn zenska
<a> to je v prdeli sotva pomyslím na tu naši kamošku tak stanuju...
<b> hele to se ti tak líbí?
<a> sem si dělal prdel :-D
<a> nemám tušení proč doprdele stanuju :-D
<a> ne jakože stanuju do prdele :-D to sem jenom jako nadával :-D
Komentář: slovosled :)
<a> Jsem dneska jedl jogurt prstem, se mi nechtelo jit pro lzicku!
<b> to ja jsem si jednou nabiral pastiku tuzkou a nuzkama mazal na rohlik...
Komentář: Lenost...