Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> cau
<b> čuzz
<a> porad mi neco co bych mela dat 50 lety osobe
<b> a je to babička, nebo děda?
<a> mama vole!
Komentář: sakra...
<a> Ahoj, dnes sem mluvil s <c> a docela sem se pobavil.
<b> Jakto?
<a> Táta <c> jezdí v Chomutově s autobusem a na vedení potřebovali výpomoc za jednoho řidiče trolejbusu. Tak to vzal za něj.
<b> A?
<a> Tak táta <c> prý jede v Chomutově na tom dvouproudovým kruháči, před ním další trolejbus, no a on ho předjel .)
-!- sato12345 has joined #vse o Call od Duty
<sato12345> cawwwwwwww pls jakou mam pouzivat zbran v cod 1 pls?
<frosty> pistolku
<neubik> jj, ale hlavne s ni nesmis strilet!
<a> pomateny ze skoly? :-D to je dobre kdyz se skoro neucis :-D
<b> no jako trochu se ucim, zase si nemysli ze celý den jen sedim u kompu, mám nohy na stole, kecám s tebou, hraju pokr a už vubec nepiju žádneho lahváče :D
<b> sranda nepiju nic, musim delat výkres, ale až pozdeji
<a> :D :D
<a> pozdeji? pristi semestr
<b> hhh
<b> no to už práve je z minulého semestru
<a> ja chci jit okamzite na vysku! .-D
Komentář: kolej 23:00
<SexyMann> Ahojky :) Jsi tu sama? ;-)
-!- SexyMann was kicked from pokec by Ivuska
<Ivuska> Už jo :)
<a> jeste tady budu 23 minut a 19 sekund
<b> ja tak jeste 2 hodky, potze celej den lezim a urco neusnu
<a> divam se na porno :D
Komentář: njn :D
<ovcak> a jaký máš připojení k netu? jakou rychlost?
<scorpi> nevim
<ovcak> omg! dsl.cz
<scorpi> asi
<a> no ale ja som teraz hovoril o tom pre mna maximalne dolezitom projekte
<a> to na co myslim
<a> co by sa malo stat
<b> *KISSING*?
<a> aj
<a> a potom istu situaciu, pri ktorej by sme sa mohli konecne porozpravat o tom vsetkom
<a> na to ale potrebujem styri veci
<a> 1. vytah
<a> 2. seba vo vytahu
<a> 3. ju vo vytahu
<a> 4. vypadok elektriny
<a> a aspon tri hodiny na rozhovor
<b> nj... lenze neviem... ked si to tak predstavujem... vidim seba o desat mesiacov v kostole (krstenie v jednom mesiaci sa robi, nie? :-))
<a> co?
<b> 9 mesiacov... +1 mesiac, aby to to bejo zvladlo... a snad BUDEM krstny otec ja!
<a> a pointa dze je?
<b> tak nic... na to si asi este moc maly ;-)
<a> boze neser ma a nehovor v hadankach
<b> takze ideme logicky... co sa krsti?
<a> do riti
<b> :-)
<a> ja ta zabijem :D
<a> a kdys jel?
<b> autem s příbuznejma :D
<b> a oni, když mají auto, tak vlakem nejezděj, pač jsou hrdí...
<b> a pohodlní
<a> se máš...
<a> ale ve vlaku to taky nejni šptný
<b> ani ne... musím je poslouchat...
<b> a jak se máš?
<b> a co holky?
<b> jak to de v práci?
<b> měls tu školu dodělat
<a> mám pořád Lucku... ta mi bohatě stačí
<a> a práce sem nechal... víc se učím abych udělal školu
<b> to byly ty otázky příbuznejch... tebe se neptám
<a> :D dostals mě
Komentář: v deset večer, už mu to prý nemyslelo po desíti hodinách ve škole...
<a> Cus, hej asi budu zmlacen :-D
<a> těšim se až dostanu do držky, aspon budu v domaci peči a budu se moct učit na maturitu :-D
<b> jak to?
<b> kým?
<a> Ja nevim, jeden typek mi vyhrožuje, prej mu chci přebrat babu, a prej nechci vratit vodarnu :-D
<a> Se musim smat
<a> No jeho babu, wendu nedavno jsem ji potkal na pokec, a nic vic
<a> byl jsm sni max dvě minuty :-D
<b> heh jakou chces prebrat? Posli libko :D Chci vidět borku kvůli které riskujes život :D
<a> nemam :D
<b> Heh tak mu vyhrozuj taky... rekni mu, ze priste sni pokecas klidně 5 minut. A jelikoz on vyvadi jako byste se spolu libali kvuli tem 2 minutam... tak podle me bude vic jak 5 minut uz povazovat jakoby za soulož mezi váma :D A to riskovat nebude chlapec snad :D
<a> yo no :-DDD
Komentář: Jak se pozná, žárlivec?:D