Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> cau
<b> čuzz
<a> porad mi neco co bych mela dat 50 lety osobe
<b> a je to babička, nebo děda?
<a> mama vole!

Komentář: sakra...

<a> Ahoj, dnes sem mluvil s <c> a docela sem se pobavil.
<b> Jakto?
<a> Táta <c> jezdí v Chomutově s autobusem a na vedení potřebovali výpomoc za jednoho řidiče trolejbusu. Tak to vzal za něj.
<b> A?
<a> Tak táta <c> prý jede v Chomutově na tom dvouproudovým kruháči, před ním další trolejbus, no a on ho předjel .)

-!- sato12345 has joined #vse o Call od Duty
<sato12345> cawwwwwwww pls jakou mam pouzivat zbran v cod 1 pls?
<frosty> pistolku
<neubik> jj, ale hlavne s ni nesmis strilet!

<a> pomateny ze skoly? :-D to je dobre kdyz se skoro neucis :-D
<b> no jako trochu se ucim, zase si nemysli ze celý den jen sedim u kompu, mám nohy na stole, kecám s tebou, hraju pokr a už vubec nepiju žádneho lahváče :D
<b> sranda nepiju nic, musim delat výkres, ale až pozdeji
<a> :D :D
<a> pozdeji? pristi semestr
<b> hhh
<b> no to už práve je z minulého semestru
<a> ja chci jit okamzite na vysku! .-D

Komentář: kolej 23:00

<SexyMann> Ahojky :) Jsi tu sama? ;-)
-!- SexyMann was kicked from pokec by Ivuska
<Ivuska> Už jo :)

<a> jeste tady budu 23 minut a 19 sekund
<b> ja tak jeste 2 hodky, potze celej den lezim a urco neusnu
<a> divam se na porno :D

Komentář: njn :D

<ovcak> a jaký máš připojení k netu? jakou rychlost?
<scorpi> nevim
<ovcak> omg! dsl.cz
<scorpi> asi

<a> no ale ja som teraz hovoril o tom pre mna maximalne dolezitom projekte
<a> to na co myslim
<a> co by sa malo stat
<b> *KISSING*?
<a> aj
<a> a potom istu situaciu, pri ktorej by sme sa mohli konecne porozpravat o tom vsetkom
<a> na to ale potrebujem styri veci
<a> 1. vytah
<a> 2. seba vo vytahu
<a> 3. ju vo vytahu
<a> 4. vypadok elektriny
<a> a aspon tri hodiny na rozhovor
<b> nj... lenze neviem... ked si to tak predstavujem... vidim seba o desat mesiacov v kostole (krstenie v jednom mesiaci sa robi, nie? :-))
<a> co?
<b> 9 mesiacov... +1 mesiac, aby to to bejo zvladlo... a snad BUDEM krstny otec ja!
<a> a pointa dze je?
<b> tak nic... na to si asi este moc maly ;-)
<a> boze neser ma a nehovor v hadankach
<b> takze ideme logicky... co sa krsti?
<a> do riti
<b> :-)
<a> ja ta zabijem :D

<a> a kdys jel?
<b> autem s příbuznejma :D
<b> a oni, když mají auto, tak vlakem nejezděj, pač jsou hrdí...
<b> a pohodlní
<a> se máš...
<a> ale ve vlaku to taky nejni šptný
<b> ani ne... musím je poslouchat...
<b> a jak se máš?
<b> a co holky?
<b> jak to de v práci?
<b> měls tu školu dodělat
<a> mám pořád Lucku... ta mi bohatě stačí
<a> a práce sem nechal... víc se učím abych udělal školu
<b> to byly ty otázky příbuznejch... tebe se neptám
<a> :D dostals mě

Komentář: v deset večer, už mu to prý nemyslelo po desíti hodinách ve škole...

<a> Cus, hej asi budu zmlacen :-D
<a> těšim se až dostanu do držky, aspon budu v domaci peči a budu se moct učit na maturitu :-D
<b> jak to?
<b> kým?
<a> Ja nevim, jeden typek mi vyhrožuje, prej mu chci přebrat babu, a prej nechci vratit vodarnu :-D
<a> Se musim smat
<a> No jeho babu, wendu nedavno jsem ji potkal na pokec, a nic vic
<a> byl jsm sni max dvě minuty :-D
<b> heh jakou chces prebrat? Posli libko :D Chci vidět borku kvůli které riskujes život :D
<a> nemam :D
<b> Heh tak mu vyhrozuj taky... rekni mu, ze priste sni pokecas klidně 5 minut. A jelikoz on vyvadi jako byste se spolu libali kvuli tem 2 minutam... tak podle me bude vic jak 5 minut uz povazovat jakoby za soulož mezi váma :D A to riskovat nebude chlapec snad :D
<a> yo no :-DDD

Komentář: Jak se pozná, žárlivec?:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.