Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
17:12 <a> mysíš, že je dobrý mít sex s kamarádem?
17:48 <b> promiň byl tu patrik
Komentář: takže jo
<a> Keď dám na X os Z a Y os frekvenciu tak by mi mala výjsť sínusovka nie?
<b> Neviem či sínusovka ale taká divná krivka určite...
<a> OMG! Už mě ty spamy opravdu otravujou...
<b> tjn... ale nic s tim neudelas
<a> Pravda... třebas teď mi přišla nabídka Tesco...
<b> proc si nenastavis anti-spam?
<a> No asi proto, že to na POŠTOVNÍ schránku nejde nainstalovat :oD
<b> ale jo, da se to... ;)
<a> Já myslím tu schránku na klíč :o)
<b> xD kazda ma heslo
<a> Myslím... ty skutečné ve skutečnosti na skutečné dopisy z papíru :oD
<b> xDxD aha... ale jo jde nati-spam... instrukce postakovy xD
<a> Qu´est-ce que j´adore? co to znamena? nevis?
<b> To je elfsky bo anglicky?
<c> to je nakou estonstinou?
<d> promiň, ale španělštinu neovládám :)
Komentář: aneb jak čeká mládež umí francouzsky xD
<a> taaaak ted tady zjištuji co obnaši být poručnikem
<b> Ty vole ty nezvládáš ani králíka
<a> jo no ale přiděli mi mojeho fotra vole mazec
Komentář: chudák :D
<a> snad se nenudis?
<b> nene nenudim... mam kafe...
<a> jo aha, co kupujes na aukru? :D
<b> Kdyz ses tak dobrej tak prece vidis aji obrazky ne? :-P :-D
<a> fakt nakupujes? :D
<b> Jak jsi zjistil ze litam po aukru? AP uz bych mel mit kryty... ale tady toho lita hodne...
<a> :D :D :D
<a> ted nevim jestli te mam nechat hledat tu diru nebo ti rict, ze jsem to jenom tipnul :D :D :D
<b> shit!!! :-D :-D :-D :-D :-D
<b> ja uz byl nalezlej v routeru...!!! a chtel sem pingnout na tvoje IP... :-D
<a> :D
Komentář: dnes se musite pořád bát o svoje bezpečí
<a> cau
<b> Nazdar, copak potřebuješ?
<a> kolik procent je 38 ze 100
<b> 38%
<a> a kolik procent je 25 z 250
<b> 10%
<a> jak to pocitas
<b> Hele, nemám náladu Ti to vysvětlovat, zkus si to najít sám.
<a> a kde to mam najit
<b> googleforidiots.com
* a is thinking
<a> a tam mam ten priklad napsat
Komentář: 7 třída
<deckard> ja snad jo? bys mě musel něčím feest nasrat abych se nasral neska... a na to aji ty seš
<deckard> krátkej
<jelynho> myslim že dneska jsem až moc otravnej
<deckard> první věta se ktrou stebou souhlasím
<jelynho> ted si mě dostal
<jelynho> upa brečím
<jelynho> jako ty
<deckard> kdobrečí ty kokot?
<jelynho> když si brečel kvuli holce která ti prostě nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> prostě jo dá
<deckard> a seš ty jako poča nebo vokolika?o jakymdavani tady meleš? tak tos docela ted posral ne? predhazovat me ten pátek... ne ja nesjem jak ty abych si nasel mařu jen na dva šuky a pak nazdar... hey já du radši... to se ti ted fakt povedlo me zkurvit celej den
Komentář: hned se odpojil :D
<a> jenine, tak ja asik teda s kamosku dovalim pristi tyden na trop, ale ne ze mi ju o*ukas
<b> proč? :-(
<b> bud ji nebo tebe :-P
<b> si vyber
<a> pac je mojes kym bych tam byla, kdyz se s ni vyparis?
<b> no podle toho jak vyjde sobota si asi moc už nezašukám... aspon né často
<a> pjoc?
<b> jak víš mám ted v sobotu rande... a spolužák: prej jestli budu spát s jinou tak mi ho urve... ona nám má totiž domlouvat brigádu v praze a prej jestli nevyjde tak mě zabije...
<a> si nenapravitelný
Komentář: <b> je nenapravitelný :D