Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

17:12 <a> mysíš, že je dobrý mít sex s kamarádem?
17:48 <b> promiň byl tu patrik

Komentář: takže jo

<a> Keď dám na X os Z a Y os frekvenciu tak by mi mala výjsť sínusovka nie?
<b> Neviem či sínusovka ale taká divná krivka určite...

<a> OMG! Už mě ty spamy opravdu otravujou...
<b> tjn... ale nic s tim neudelas
<a> Pravda... třebas teď mi přišla nabídka Tesco...
<b> proc si nenastavis anti-spam?
<a> No asi proto, že to na POŠTOVNÍ schránku nejde nainstalovat :oD
<b> ale jo, da se to... ;)
<a> Já myslím tu schránku na klíč :o)
<b> xD kazda ma heslo
<a> Myslím... ty skutečné ve skutečnosti na skutečné dopisy z papíru :oD
<b> xDxD aha... ale jo jde nati-spam... instrukce postakovy xD

<a> Qu´est-ce que j´adore? co to znamena? nevis?
<b> To je elfsky bo anglicky?
<c> to je nakou estonstinou?
<d> promiň, ale španělštinu neovládám :)

Komentář: aneb jak čeká mládež umí francouzsky xD

<a> taaaak ted tady zjištuji co obnaši být poručnikem
<b> Ty vole ty nezvládáš ani králíka
<a> jo no ale přiděli mi mojeho fotra vole mazec

Komentář: chudák :D

<a> snad se nenudis?
<b> nene nenudim... mam kafe...
<a> jo aha, co kupujes na aukru? :D
<b> Kdyz ses tak dobrej tak prece vidis aji obrazky ne? :-P :-D
<a> fakt nakupujes? :D
<b> Jak jsi zjistil ze litam po aukru? AP uz bych mel mit kryty... ale tady toho lita hodne...
<a> :D :D :D
<a> ted nevim jestli te mam nechat hledat tu diru nebo ti rict, ze jsem to jenom tipnul :D :D :D
<b> shit!!! :-D :-D :-D :-D :-D
<b> ja uz byl nalezlej v routeru...!!! a chtel sem pingnout na tvoje IP... :-D
<a> :D

Komentář: dnes se musite pořád bát o svoje bezpečí

<a> na 9 hodinach
<b> co?
<a> proste se otoc...

<a> cau
<b> Nazdar, copak potřebuješ?
<a> kolik procent je 38 ze 100
<b> 38%
<a> a kolik procent je 25 z 250
<b> 10%
<a> jak to pocitas
<b> Hele, nemám náladu Ti to vysvětlovat, zkus si to najít sám.
<a> a kde to mam najit
<b> googleforidiots.com
* a is thinking
<a> a tam mam ten priklad napsat

Komentář: 7 třída

<deckard> ja snad jo? bys mě musel něčím feest nasrat abych se nasral neska... a na to aji ty seš
<deckard> krátkej
<jelynho> myslim že dneska jsem až moc otravnej
<deckard> první věta se ktrou stebou souhlasím
<jelynho> ted si mě dostal
<jelynho> upa brečím
<jelynho> jako ty
<deckard> kdobrečí ty kokot?
<jelynho> když si brečel kvuli holce která ti prostě nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> kámo
<jelynho> nedá
<jelynho> prostě jo dá
<deckard> a seš ty jako poča nebo vokolika?o jakymdavani tady meleš? tak tos docela ted posral ne? predhazovat me ten pátek... ne ja nesjem jak ty abych si nasel mařu jen na dva šuky a pak nazdar... hey já du radši... to se ti ted fakt povedlo me zkurvit celej den

Komentář: hned se odpojil :D

<a> jenine, tak ja asik teda s kamosku dovalim pristi tyden na trop, ale ne ze mi ju o*ukas
<b> proč? :-(
<b> bud ji nebo tebe :-P
<b> si vyber
<a> pac je mojes kym bych tam byla, kdyz se s ni vyparis?
<b> no podle toho jak vyjde sobota si asi moc už nezašukám... aspon né často
<a> pjoc?
<b> jak víš mám ted v sobotu rande... a spolužák: prej jestli budu spát s jinou tak mi ho urve... ona nám má totiž domlouvat brigádu v praze a prej jestli nevyjde tak mě zabije...
<a> si nenapravitelný

Komentář: <b> je nenapravitelný :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.