Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<on> jo v pohode sem zmrzly z venku potrebuju se zahrat nejak
<ona> Tak na to je nejlepší láska
<on> nejvetsi teplo je třením...
<ona> Jo, jenže to je děsně namáhavý... To já když potřebuju zahřát, vzpomenu si na Sheriffa (kamarád), a hned je mi teplíčko
<on> on je teplý?

Komentář: yrovna seděl vedle ní...

<a> podívej na tu mikinu
<a> http://www.***.cz/***
<a> tu chcu
<b> Díval ses na ni pořádně?
<a> jj
<a> na zadech pekny luminiscencni znak
<b> ...
<b> Já tam vidím fakáče :D

<a> muj nej kamos se do mne nezamiluje, protoze ma neco co spouste klukum chybi...
<a> chapes co ti mmyslim?
<b> ze je to buzik?

Komentář: Musel sem to napsat :-D

<Lucí> máš fcbk?
<Petr91> ?
<Lucí> facebook
<Petr91> copak to je
<Lucí> aha
<Petr91> to je ten malej notebook
<Lucí> no prostě facebook
<Petr91> nn nemám ale budu mýt notas
<Lucí> no to je takovej server... něco jako lide.cz ale mnohem mnohem lepší
<Petr91> jo
<Petr91> a pošleš odkaz
<Lucí> jj
<Lucí> www.facebook.com
<Petr91> díky

Komentář: ach ach ach... :D

<a> To je sranda, dva lidi po mě chtěli, abych si s nima zahrál kulečník po netu, a teď hrajou spolu a oba myslej že hrajou se mnou :-)

<TheRipper> a na jakej pohovor jdeš?
<b> na toho protetika do Plzně
<TheRipper> áha... tak velkej výstřih s sebou
<b> na to kašlu, jsem ráda, že mám svetr a tluštý ponožky
<b> a bledá jsem jak zmrd
<b> teda smrt

Komentář: to je podobný... :-D

<on> tak už fakt jdu, ČUS :)
<ona> cau
<on> já fakt jdu!

<a> este si v anglicku?
<b> ne, ted sem v depresi
<a> jak se tam mas?

<a> Mi matka zakazala komp :-(
<b> proc zas? ;o)
<a> Si mysli ze kdyz dostanu behem mesice pet kouli tak se zbori svet...
<b> ji rekni ze chlap bez kouli neni chlap :o)
<a> Taky fakt :-D
<a> Ale s peti koulema...
<b> hmmm
<b> mutant bez peti kouli neni mutant!

Komentář: icq na mobilu :o)

<a> Tyjo čtu na lameru neschvalene, bo mam všechno jinak už přečtené a tam:
<a> +---------------------------------+
<a> | Ked vystrihnete tento kupon,
<a> | mozete si kupit novy monitor
<a> +---------------------------------+
<b> no ja mam ntb...

Komentář: Chtěl bych...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.