Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<on> jo v pohode sem zmrzly z venku potrebuju se zahrat nejak
<ona> Tak na to je nejlepší láska
<on> nejvetsi teplo je třením...
<ona> Jo, jenže to je děsně namáhavý... To já když potřebuju zahřát, vzpomenu si na Sheriffa (kamarád), a hned je mi teplíčko
<on> on je teplý?
Komentář: yrovna seděl vedle ní...
<a> podívej na tu mikinu
<a> http://www.***.cz/***
<a> tu chcu
<b> Díval ses na ni pořádně?
<a> jj
<a> na zadech pekny luminiscencni znak
<b> ...
<b> Já tam vidím fakáče :D
<a> muj nej kamos se do mne nezamiluje, protoze ma neco co spouste klukum chybi...
<a> chapes co ti mmyslim?
<b> ze je to buzik?
Komentář: Musel sem to napsat :-D
<Lucí> máš fcbk?
<Petr91> ?
<Lucí> facebook
<Petr91> copak to je
<Lucí> aha
<Petr91> to je ten malej notebook
<Lucí> no prostě facebook
<Petr91> nn nemám ale budu mýt notas
<Lucí> no to je takovej server... něco jako lide.cz ale mnohem mnohem lepší
<Petr91> jo
<Petr91> a pošleš odkaz
<Lucí> jj
<Lucí> www.facebook.com
<Petr91> díky
Komentář: ach ach ach... :D
<a> To je sranda, dva lidi po mě chtěli, abych si s nima zahrál kulečník po netu, a teď hrajou spolu a oba myslej že hrajou se mnou :-)
<TheRipper> a na jakej pohovor jdeš?
<b> na toho protetika do Plzně
<TheRipper> áha... tak velkej výstřih s sebou
<b> na to kašlu, jsem ráda, že mám svetr a tluštý ponožky
<b> a bledá jsem jak zmrd
<b> teda smrt
Komentář: to je podobný... :-D
<a> Mi matka zakazala komp :-(
<b> proc zas? ;o)
<a> Si mysli ze kdyz dostanu behem mesice pet kouli tak se zbori svet...
<b> ji rekni ze chlap bez kouli neni chlap :o)
<a> Taky fakt :-D
<a> Ale s peti koulema...
<b> hmmm
<b> mutant bez peti kouli neni mutant!
Komentář: icq na mobilu :o)
<a> Tyjo čtu na lameru neschvalene, bo mam všechno jinak už přečtené a tam:
<a> +---------------------------------+
<a> | Ked vystrihnete tento kupon,
<a> | mozete si kupit novy monitor
<a> +---------------------------------+
<b> no ja mam ntb...
Komentář: Chtěl bych...