Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<Wozaaa> co je z troubama, ze jsem je dlouho nevidel na icq?
<chaNg> nvm
<Wozaaa> vypada to... nikdo z nich neni online
<Wozaaa> tak co. uz si psal chaNgovi?
<chaNg> ?
<Wozaaa> ohledne jeho segry prece
<Wozaaa> kurva
<Wozaaa> ja myslel ze pisu s ozym
<Wozaaa> to neni poprve co jsem prehodil adresaty predtim to bylo zase mezi vama dvema, ale obracene
<chaNg> to sme si tak podobni?
<Wozaaa> nevim... spise nicky... i kdyz jsou na prvni pohled odlisne...
<Wozaaa> jeste spim
<chaNg> hh tohle dam na lamera
<a> premyslim nad smyslem zivota...
<a> premyslim
<a> premysliiim...
Komentář: jop a zase nic
<a> kurva mi ted stahovani skoncilo na 99.9%
<a> snad to pojede...
<b> proc stahujes to porno? to ti nestaci lenka?
<a> to neni porno
<a> porna mam 100 GB na hardu
<b> hovnooo, na kolik je to dvd? xD
<a> tak na 20
<b> to mozna mam
<a> tohle jsou akcni filny z 80.tych let
<b> za jak dlouho se to smahne?
<a> uplny narez... ja to sledoval jak jsem mel 7 roku
<b> :D
<a> na VHS s mizernym dabingem
<b> co je tezky prelozit na ach, och, uch, fuck, fcuk, fuck? xD
<a> ty joasi pudu spat v jedenact zacina strasit to uz chci spat.
<b> ty wole
<a> ale fakt ja se bojim
<b> Mno ja taky a desne moc
<a> uz jen 15 min
<a> sakra musim jeste zabarikadovat dvere a okna
<b> No jasne
<b> Hlawne se nezapomen schowat pod postel
<a> nn tam sou duchove
<a> musim pod perinu
<a> a kulickopvku mam podpolstarem
<b> xD
Komentář: Lol
<a> sak mi neodpisuje... vymazal si ma z priatelov... co horsie este moze byt?
Komentář: virtualny rozchod :D
<a> čaues co zápas
<b> zdarec, dneska sem hvězda. 3 góly sem nasázel :)
<a> graat
<b> ...
<b> prohráli sme 2:1
<a> a na plochu se ti muselo něco extrahovat tak an to klikni
<b> mě to nejde :D
<b> když na to kliknu tak mám dát spustit nebo storno?
<a> třeba dej "vyhodit do koše" *ROFL*
<a> tak asy spustit nejspíš :-D
<b> vyhodit do koše? tak na co sem to stahovala? tak jakoto musím ještě jednou stáhnout???
Komentář: blondýna...
<on> hh neco pis ja neco asi vypil a mam zapnuty mtv nebo ocko ani nevim beham po pokoji a zpivam
<ona> xD
<on> ti tad pissu naprosto verejny a absolutne soukromi udalosti ze zakulisi miho zivota a to te ani neznam
<ona> XD
<on> hh a to sem naspal skoro bez chyby a to tady skacu a zpivau u klavesnice