Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> AA MNE NEJDE VYPNUT CAPS LOCK CO MAM ROBIT?
<b> jak ze nejde?
<b> nezasekol sa?
<b> nedostala sa spina?
<b> tak v najhorsom pis so shiftom :D :D
<b> alebo daj z klavesky prec shift
<a> aa uz ide, a to tak, ze je teraz zapnuty, a pise normalne
<b> hhhh
<b> to je daky inverz co? :D
<a> tomu ver... skoro jak inverzna funkcia :-D toto je inverzny caps lock
<b> ty vole, ja uz jak v matike... jj :D :D
<a> ze dam ranu do sitovky, pres ni to pujde az k tobe a klavesnice ti jednu vlepi
<Ten s Katanou> 3. Newtonuv pohybovej zakon??? :D
<Nicole> Hele tys daval ucitelce omluvenku na papire???
<Calroslp640> ee proc?
<Nicole> zitra se mi nechce do skoly ale mamka mi nenapise omluvenku tak ja umim jeji podpis ze bych si ji napsala sama na papir
<Calroslp640> Nuze, co ti brani?
<Nicole> No bojim se ze to neprojde, jsem strasna poseroutka :(
<Calroslp640> Tak si hod minci
<Nicole> ti jsi trotl
<Calroslp640> nebo napis na vesteckou poradnu
<Calroslp640> www.jebunaskolutakchcuvedetjestlimitovyjde.com
<Nicole> Ta stranka nejde zobrazit...
<Calroslp640> Dost xD
Komentář: Bloncka...
<a> hay dnes hrala v radiu jedna pisnicka z odlozenych pripadu a ja nwm jak se nemje ale je upa klasnaaaaaaaaa
<b> no to je ti na hovno :D :D
<b> já mám z odložených případů pár songů... většinů od škorpijónů
<a> nn totok je takova uplne desne pomala a spiva ju zenska
<a> a byla v dile tusim jak byla tehotna mlada holka a rodice ju dali do klastera a tam ju pak zabila jeji kamoska
<b> a tomu miminku říkala Sluníčko?
<a> jj!!!
<b> tož to nevím
Komentář: tak myšlenky nejdou přenášet ani přes ICQ
<NIRVANAS> tak zkus najit jiny¨
<Torrentino> zbytecny... sem chtel jen tu z filmu z recese
<NIRVANAS> hm
<NIRVANAS> sem si odstrouhla kus masa na struhadle
<NIRVANAS> ALA
<NIRVANAS> henten jedas eska jajoju?
<NIRVANAS> Mirda
<NIRVANAS> ohehehóóó.
Komentář: :) langanstnina
<a> No c si kupovala ted licensu na avg.
<b> jéééééééééééééé
<b> á vé gé neééé
<a> to je spickovy
<a> ale nejlepsi proti virum sou stejnak linuxi :-D
<b> nejlepčí proti virum sou antibiotika! :P
<a> ty sou třetí za linuxama a avg :-)
<b> :D
Komentář: ESET Smart Security Rulez!
<godhi> caw
<godhi> pocuj mam to uz skopirovane ale nejde mi to furt nejak
<godhi> mi to pise ze je to nespravne nainstalovane
<Matthieu> co konkretne ti to napise... a ako akedy?
<godhi> ked to cracknem tym crackom co si mi tam dal
<godhi> a pustim hru tak to napise ze
<Matthieu> nevem ti poradit, skusal si preinstalovat?
<godhi> pckj vlasne ja som to este neinstaloval
<a> Ty voe odcházim od mladý a zrovna příde její otec, a víš co ona mě nechce buhví proč představit rodičum...
<b> No tak tě hold představila no xD
<a> No voe, právě že ne :D prej tati to je pomocník toho elektrikáře co tu byl
<b> No tak to lol pičo xD a co on na to?
<a> No změřil si mě tak pohledem a povídá "nabíječ ne?"
Komentář: :DD
<a> hej nemas CD?
<b> CD na co?
<b> ja sem řikla že us nehraj
<a> potrebujem ten song nekam smahout a nikdo CD nema :-D
<b> jo aha :-D tys myslel cd jak cd ne jako cooldown
Komentář: A kdo má pak přestat hrát :-D
<a> me se ve wordu ukazou takovy obdelcicky...
<b> wtf? jakej mas word??? 2007???
<a> ne...
<b> 2003???
<a> ja nevim...
<b> kurva tak se podivej
<a> mame myslim xp...
<b> ale jakej word??? jakej rok licence???
<a> kde to zjistim????
<b> PUST WORD A MAS TO TAM U TOHO NAHORE NA LISTE NEBO UŽ KDYZ HO POUSTIS TAK TO VIDIS
<a> 1983-2001
Komentář: rozhovor s dívkou ktere nejde zobrazit list ve wordu