Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> Sem slysel, ze <c> ma holku...
<b> vazne? jakou?
<a> To nevim, jeste sem to z nej nedostal...
<b> tyvole tak doufam ze ji odviruje az pujde na vec.
<a> Jasny, smaze z ni prebytecny obleceni, odviruje... a postupce, obezretne, zasune mini-USB...

Komentář: IT :-D

<a> zalezi na co ju stes pouzivat... ma byt len signalizacna? alebo ma nieco osvetlovat? ozaj a pre 20 mA ten rezistor vychadza 490 nie 600
<b> jak to ratas?
<a> sak kuknem na charakteristiku, povim si ok 20 mA pre signalizaciu staci, kuknem na napetie to jest 2.2 V cize tolko bude na ledke cize na rezistore musi byt 12 V - 2,2 V cize 9.8 V to jest kedze nim musi tiect rovnaky prud tak Rrez = Urez / I a to je 9,8 / 0,02 a to je 490... can you get it?
<b> jop!
<b> piči :(
<b> delič sa mi akosi nepodaril :(
<b> first diode down :(
<a> hh
<a> cest jej pamiatke
<a> pochovaj ju spolu z ostatnymi padlymi rezistormi stabilizatormi a inymi nestastnikmi co padli pod tvojim velenim :D

Komentář: 4. ročník elektrotechniky

<ona> Čus... hej je to pravda to cos o nás říkal?
<on> že jste píče nebo co?

Komentář: asi je mno...

<Piky> mas hlad?
<neubik> ne, ale mrdal bych

<a> takže jsme se rozešli a podle mě to nenese úplně lehce
<b> njn
<a> ale přecejenom, kluci se nerozchází každej den
<a> to zažije jednou v životě si myslím
<b> statisticky prý častěji jak ženský
<a> co?
<b> jo
<a> aha, tak to je pro mě novinka
<b> že se kluci s holkama rozcházej častěji... to je statistickej fakt. Takže asi aji opravdovej fakt :) Jo, mě to taky překvapilo
<a> silný
<a> tak v tom případě... je asi zvyklá

<a> Čau, nevíš co je s <c>?
<b> Jo, vím.
<a> Co?
<b> Včera mi napsal, že konečně zavěsil na koš... A dneska, že má zlomenou nohu :)

-!- misa13 has joined
<misa13> cuz nekdo na pokec?
<Rulis> ne
<misa13> hmm... boli me oci a strasne to stipe
<Rulis> nesmíš se tak dlouho koukat do zrcadla :]
<misa13> ???
-!- misa13 has quit

Komentář: Mladým nic nedochází :)

<a> která barva je co na tom ventilátoru
<b> červená + černá - žlutá otáčky
<a> ok
<b> chceš zneškodnit pc?

<a> Mám tady notas a potrebuju ho vrátit o 2 dny back
<a> Jak to mám udělat?
<a> Pořebuju tam co tam bylo před 2 dnama
<b> zkus se stavit do cernu jestli uz rozchodili tu cernou diru
<a> Nechápu

<a> Obnovení záložek po náhlém spadnutí měly už ranné verze Firefoxu :)
<b> Protože taky pořád padal.
<a> Nechcete tento nesmysl podložit nějakým důkazem?
<b> Proč by implementovali funkci "obnovení otevřených záložek po pádu" do prohlížeče, který nepadá?

Komentář: Debata o IE a FF - na tom něco bude :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.