Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<a> čau, neuvěříš co se dneska stalo v dějepise :D
<b> no povídej
<a> asi uprostřed hodiny učitelce začal zvonit telefon, a ona řekla: moment jen to vezmu, ten kkt <c> na ní: tak za tohle dostanete ban!, ona: doufám že mi dají unban :D
Komentář: Porušování školního řádu?
<a> ahoj tomasi, prosim te, nestihnu prijit na poradu, mam tu nejakou praci co musim dotahnout do konce. Tedy se omlouvam.
<b> nazdárek, ok my už jsme tu všichni. Hele co si zahrát takovou "korespondenční" hru?
<a> co?
<b> otoč hlavu doleva
<b> podívej se do okna v druhém patře
<b> usměj se
<b> zamávej
<b> odlož noviny
<b> dopij kafe
<b> zaplať
<b> naklusej sem k nám (a cestou pro nás kup něco dobrého k jídlu, chlebíčky a podobně)
<a> jsem za velkeho vola?
<b> no asi tak bych to řekl - kdybys byl už jen malinko větší, tak bys už nemluvil ale bučel
Komentář: to už snad ani není smůla...
<a> Co mam delat,abych nebyla vztahovacna?
<b> No tak např. když tě někdo nehezky osloví, či ti bude nadávat, tak ho ignoruj a můžes podkotknout "Na koho to ku*va mluvíš?!" :D...
<a> aha xD
<b> Hele, jdu si udělat jídlo, tak zatím...
<a> Na koho to ku*va mluvis? xD
<CarlosLP640> Zdar kámo :)
<Míša> Čest
<Míša> Tak jak dopadlo dnešní nakupování s Pepem :)
<CarlosLP640> Že se ptáš xD
<Míša> Povídej :)
<CarlosLP640> No nákupy ok, znáš to - Točily se tam velký prachy xD. No ale to nejlepší přišlo na konec...
<Míša> Povídej :)
<CarlosLP640> Ok, už stojíme na Českobratrské a čekáme na bus. V tom se na semaforech udělá kolona a přímo před náma zastavila černá Audi A6. A Pepe spustil: "Hele my máme taky takovou Audi, a dokonce ve stejný barvě, a se stejnýma kolama, a taky máme zatmavená zadní okna, a taky ji máme vepředu trošku ťuklou... A hele ten řidič vypadá jako můj táta... Ty vole však to je naše auto!!!"
<Míša> Chcípám... Celý on xD
<CarlosLP640> Ale to nejlepší teprve přišlo...
<Míša> Ještě něco lepšího??? xD
<CarlosLP640> No jak nás ten tatík uviděl začal troubit ať si nasednem že nás sveze. Tak jsme naskákali dozadu protože na sedadle spolujezdce seděla jeho maminka. No a už jsme se rozjeli a jeho tatík říka: "Kluci tak já si takhle stojim na křižovatce a teď říkám Petře (té jeho mamce :)), hele ten kluk vlevo má stejné boty jako náš Pepa, a má i stejný batoh jako náš Pepa, a má i stejný účes jako náš Pepa. Však počkej to je náš Pepa"
<Míša> xD
Komentář: No jo, rodina se pozná na první pohled xD
<a> konečně jsem si stáhla to nové ajsko
<b> to je teda výhra
<a> mno tak trochu se mi díky tomu sekl komp...
Komentář: to icq...
<PetuliQ> ahojki
<Kompot> čau
<PetuliQ> jak jde zivot?
<Kompot> 24h/za den co tobě? :D
<PetuliQ> ...
Komentář: ICQ 4ever
<MaNi> ale vies ako, kolko jazykov ovladas, tolko krat si clovekom
<FloCk> slovensky, anglicky, nemecky, java, php, sql, C+
<NoLlY :-P> sem tu
<ryko miller> kámo víš co poslouchá obama?
<ryko miller> :-D
<NoLlY :-P> co to meleš ? :-D
<ryko miller> :-D prezident
<ryko miller> debile
<ryko miller> :-D
<NoLlY :-P> a co to meleš? :-D
<ryko miller> prezident poslouchá trivium
<ryko miller> :-D
<NoLlY :-P> co to je?
<ryko miller> je tam s nima vyfocenej a že je miluje
<ryko miller> :-D
<ryko miller> to co poslouchám já
<ryko miller> .D
<NoLlY :-P> lol
<NoLlY :-P> a co jako? :-D
<ryko miller> :-D no nic že je to muj kluk
<NoLlY :-P> si myslíš že si něco víc když obama poslouchá to samý?
<ryko miller> jj
<ryko miller> :-D
<ryko miller> jsem king
<ryko miller> :-D
<NoLlY :-P> di se vysrat
<NoLlY :-P> :-D
<ryko miller> :S :S :-D :-D
<ryko miller> nejdu už jsem byl
<NoLlY :-P> rofl :-D
<NoLlY :-P> pá
<NoLlY :-P> :-D
<ryko miller> jak pá
<ryko miller> kam jdeš
<ryko miller> co to meleš
<NoLlY :-P> pryč
<ryko miller> kam
<ryko miller> :D :D :D :D
<NoLlY :-P> mám schůzku obamou jdu mu říct ať neposlouchá trivium
<ryko miller> :D
<NoLlY :-P> pá
<NoLlY :-P> ať nečeká
<NoLlY :-P> to nemá rád
<ryko miller> hej kam jdeš
<NoLlY :-P> nikam
<NoLlY :-P> to byla improvizace :D
<ryko miller> :D :D :D
Komentář: běžná konverzace
<a> ja sem psal dotaz na e-shop jestli tam jedna soucastka na motorku je primo olejovy filtr nebo je to jen nejaky kryt a ten idiot mi odpovedel "Díl je shodný s modelem Vista 125 katalogové číslo L4B0922."
<a> tak sem se dival na to druhy a je tam stejny hovno jak u toho prvniho
<b> xD Hned seš o něco chytřejší...
Komentář: e-shop 4Ever