Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<ona> kolegyně si koupila počítač s vistama - jde to jednoduše odinstalovat?
Komentář: Nevim proč, ale lpoprskal jsem si monitor...
<a> se mi zase vcera vecer neco povedlo :( nasi nevedeli, ze kourim, ale vzdy pred spanim si dam jednu na balkone u sebe v pokoji, takze vcera sem si daval zase, klepu to dolu a najednou, ze "To si spolu jeste vyridime!" - sem to klepnul tatkovi do hara; bohuzel sel navstivit sousedku o patro niz a sli na cigo :))
Komentář: uz to vedi :))
<Bea> vedeli ste ze snowboardista dokaze dosiahnut rychlost 22 m/s, co je to iste ako 80 km/h?
<Fero> a v eurách je to koľko?
Komentář: facebook :-)
<shade> ja akurat rozmyslam, co si dnes pozriem :D ci triller Gramatika v Hatalovom podani, alebo romanticky film s traumatizujucim zaverom, Sturovci, alebo si kuknem zo zaznamu Reggea festival Mam v pici celu maturitu :D
Komentář: den pred pisomnou maturitou
<a> jak bylo na horách?
<b> hustyyyyyy
<a> kolik zlomenejch nohou?
<b> 0
<a> a rukou?
<b> 0
<a> a kostí celkově?
<b> 0
<a> dobrá... kolik si zbořil zdí? rozbil oken? osouložil holek?
<b> mmnt
<Hanča> kam si dal mys?
<Destroyer> osmak umrel
<Hanča> aha to si ho moc dlouho teda nemel...
<Destroyer> rofl
<Destroyer> rok jsem ho mel
<Destroyer> mel pry nejaky proktologicky potize
<Hanča> aha... njn spatne si se o nej staral...
Komentář: Nektere holky jsou opravdu hloupe :D
<a> Ahoj, o tohle se prostě musím podělit... Víš, jak je dole u Slávie ta křižovatka?
<b> Hoj, áááno vím, proč?
<a> No jedeme si to tak s tatínkem z nákupu a před námi peugotek 206ka a v něm blondýna. Náš směr měl zrovna červenou, tak se otec zařadí a zastaví, blikne zelená, peugot se rozjede. Náhle uprostřed křižovatky to bloncce chcípne, zprava vjíždí do křižovatky bus a ona místo, aby se snažila nastartovat a vypadnout, vyletěla z auta, zahodila klíče a zdrhla na chodník a čuměla, co se bude dít... :-D
<ona> ale ten typek byl uplne uzasnej!
<on> kterej? strateg?
<ona> jj
<ona> jak to vis?
<on> no znam te
<on> ten vousac co kricel neni moc tvuj typ
Komentář: dojmy z filmu
<Genim> jinak jsem prisel o notas -.-
<Genim> dostal svemu jmenu...
<Genim> jsem ho kdysi pojmenoval Challanger
<Genim> a on mi shorel pri startu xD