Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<indy> jak si s tebou tak pisu tak me napada ze major Zeman mel tech pripadu 31... ale tebe se mu jeste nepodarilo vyresit

<Murtis> ty vole uz se mi stalo hodne veci... zapomnel jsem nekde mobil, zapomnel sem klice prstynek naramek penezenku... dokonce jsem sel chlastat v takovem stavu ze sem si nepamatoval ze sem sel chlastat... ale abych jel kurva do brna a nevedel jak sem se dostal na byt? navic me kurevsky boli ruka, nekde sem vyhodil penize no proste... konec, nepiju

Komentář: V pondeli po ranu

<saps> cus
<jiřin> cus
<saps> sem byl u kamose a vzal sem si notas ze zaparime.tak zapnu wi-fi a naslo to jednu sit tak se chci pripojit a nic. pak ten kamos otevrel okno protoze tam hodne topili a me to napsalo ze me to pripojilo k siti. tak sme vzali bundy a cepice a parili :D

Komentář: co udela okno :D

<a> vcera jsem sel kolem pocitacovyho kramu, vlezu dovnitr a koupil jsem za 150 hru Lovec
<b> ty kupujes hry?
<a> vono tam bylo napsano, ze je tam na vyber spousta zbrani... brokovnice, kulovnice a tak
<b> no 150 neni tak moc
<a> to neni, ale ja to prines domu, spustil, vybral jsem kulovnici, vylez na posed, cumim tam ctvrt hodiny a nic se nedelo... nikde zadny zvire, proste nic
<b> :-D :-D
<b> jeste ze te takovy hry bavej :-D
<a> ja myslel, ze mi jebne... nenadelas nic
<b> nekde jsem cetl, ze v blizke dobe ma vyjit i hra Rybar :-D ta bude asi pro fajnsmekry

<a> Jsem zas jednou parádně vytočená >:(
<b> no povidej...
<a> víš jak chodíme kolem zdi u kolejí, tak tam někdo včera napsal "Marek di do pýči"!
<a> No kurva, copak je to ve vyjmenovaných slovech? Jakože pýča, pytel, pysk?!!
<b> :-D :-D :-D

Komentář: Rozhovor s kolegyní češtinářkou v druháku na pajďáku :-D

<a> Tak už máš ten bezdrát?
<b> Nn, ale myslím, že už jsem konečně mamce vysvětlila ten rozdíl mezi wifi a tím co mám teď.
<b> Wifi je jako alwayska, můžu jí použít kdykoliv a kdekoliv, a modem jako tampon, z kterýho budu mít brzo toxickej šok.
<b> A na to mamka pohotově zareagovala: Jestli těch řečí nenecháš, tak ti asi přestřihnu provázek!

<Houndy> omg... někdo mi ukradl hodinu
<Blacký> jak? XD
<Houndy> přísahám, že před chvílí bylo půl dvanáctý
<Blacký> jo, no fakt
<Blacký> hele není letní čas? oo
<Blacký> nebo tak něco
<Houndy> neni to by bylo mezi sobotou a nedělí
<Blacký> já taky nezaregostroval že by utekla hodina xD

Komentář: v neděli, teda už v pondělí v 0:30

<kiro bodybuilder> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kiro bodybuilder> hej ne
<kilca> ?
<kilca> co je
<kiro bodybuilder> hej sem si ted honil pero a utrel sem to kapesnikem a hodil sem ho na stul a prisla mama a prinesla mi pomeranc a vzala ten kapesnik celej mokrej od mrdky :D :D :D :D :D a prej fuuuj sem sahla do nudly a ja jn mam nakou rymu :D :D :D :D :D :D uz sem dneska smrkal i v picerce :D :D :D :D :D
<kilca> :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kilca> TAK TO JE DOST :D

Komentář: zaváhal :D

<a> no LOL, prej "V Británii představí instantní vajíčka z krabice" no nečetl sem instalační? :D
<b> toz esi budou instalacni tak to bude snad aj na war forech :D
<b> mno jo, ale ted si predstav ze by sis stahl blbej rip a treba tomu chybel zloutek :D

<Leniška> hele zitra se mužu dovědět jeslti mě vzali na školu ale jen když zavolám jinak mi přijde dopis až 22. ale nemám kredo tak mysliš že jim mužu napsat sms z netu?

Komentář: není blondýna...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.