Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)
<indy> jak si s tebou tak pisu tak me napada ze major Zeman mel tech pripadu 31... ale tebe se mu jeste nepodarilo vyresit
<Murtis> ty vole uz se mi stalo hodne veci... zapomnel jsem nekde mobil, zapomnel sem klice prstynek naramek penezenku... dokonce jsem sel chlastat v takovem stavu ze sem si nepamatoval ze sem sel chlastat... ale abych jel kurva do brna a nevedel jak sem se dostal na byt? navic me kurevsky boli ruka, nekde sem vyhodil penize no proste... konec, nepiju
Komentář: V pondeli po ranu
<saps> cus
<jiřin> cus
<saps> sem byl u kamose a vzal sem si notas ze zaparime.tak zapnu wi-fi a naslo to jednu sit tak se chci pripojit a nic. pak ten kamos otevrel okno protoze tam hodne topili a me to napsalo ze me to pripojilo k siti. tak sme vzali bundy a cepice a parili :D
Komentář: co udela okno :D
<a> vcera jsem sel kolem pocitacovyho kramu, vlezu dovnitr a koupil jsem za 150 hru Lovec
<b> ty kupujes hry?
<a> vono tam bylo napsano, ze je tam na vyber spousta zbrani... brokovnice, kulovnice a tak
<b> no 150 neni tak moc
<a> to neni, ale ja to prines domu, spustil, vybral jsem kulovnici, vylez na posed, cumim tam ctvrt hodiny a nic se nedelo... nikde zadny zvire, proste nic
<b> :-D :-D
<b> jeste ze te takovy hry bavej :-D
<a> ja myslel, ze mi jebne... nenadelas nic
<b> nekde jsem cetl, ze v blizke dobe ma vyjit i hra Rybar :-D ta bude asi pro fajnsmekry
<a> Jsem zas jednou parádně vytočená >:(
<b> no povidej...
<a> víš jak chodíme kolem zdi u kolejí, tak tam někdo včera napsal "Marek di do pýči"!
<a> No kurva, copak je to ve vyjmenovaných slovech? Jakože pýča, pytel, pysk?!!
<b> :-D :-D :-D
Komentář: Rozhovor s kolegyní češtinářkou v druháku na pajďáku :-D
<a> Tak už máš ten bezdrát?
<b> Nn, ale myslím, že už jsem konečně mamce vysvětlila ten rozdíl mezi wifi a tím co mám teď.
<b> Wifi je jako alwayska, můžu jí použít kdykoliv a kdekoliv, a modem jako tampon, z kterýho budu mít brzo toxickej šok.
<b> A na to mamka pohotově zareagovala: Jestli těch řečí nenecháš, tak ti asi přestřihnu provázek!
<Houndy> omg... někdo mi ukradl hodinu
<Blacký> jak? XD
<Houndy> přísahám, že před chvílí bylo půl dvanáctý
<Blacký> jo, no fakt
<Blacký> hele není letní čas? oo
<Blacký> nebo tak něco
<Houndy> neni to by bylo mezi sobotou a nedělí
<Blacký> já taky nezaregostroval že by utekla hodina xD
Komentář: v neděli, teda už v pondělí v 0:30
<kiro bodybuilder> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kiro bodybuilder> hej ne
<kilca> ?
<kilca> co je
<kiro bodybuilder> hej sem si ted honil pero a utrel sem to kapesnikem a hodil sem ho na stul a prisla mama a prinesla mi pomeranc a vzala ten kapesnik celej mokrej od mrdky :D :D :D :D :D a prej fuuuj sem sahla do nudly a ja jn mam nakou rymu :D :D :D :D :D :D uz sem dneska smrkal i v picerce :D :D :D :D :D
<kilca> :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
<kilca> TAK TO JE DOST :D
Komentář: zaváhal :D
<a> no LOL, prej "V Británii představí instantní vajíčka z krabice" no nečetl sem instalační? :D
<b> toz esi budou instalacni tak to bude snad aj na war forech :D
<b> mno jo, ale ted si predstav ze by sis stahl blbej rip a treba tomu chybel zloutek :D
<Leniška> hele zitra se mužu dovědět jeslti mě vzali na školu ale jen když zavolám jinak mi přijde dopis až 22. ale nemám kredo tak mysliš že jim mužu napsat sms z netu?
Komentář: není blondýna...