Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> caw <b> nevies niekto kto predava skodovku?
<a> ty si v tom taky zbehly
<b> octaviu alebo aku?
<a> 120
<b> to sa srotuje
<b> to sa nepredava

<a> Dneska je mi patnact!
<b> Tos machr. Vsechno nej.
<a> Slysels, jak mi dneska prala <c>?
<b> Ne. "Vsechno nejhorsi k narozeninam, debile"?
<a> ee.
<a> Prej "Tobe je patnact, jo? Tak doufam, ze ti nedaj obcanku."

<Katka77> Jaký že sou ty stránky vo kterejch si mi řikal?
<Kenny77> lamer.cz
<Katka77> No... mam to... a co mam udělat teď?
<Kenny77> Enter

<a> raději mi nenadávej
<b> Fuck You
<a> tak si pročti FAQ ;-)
<b> xD

<a> v těhle věcech s ní? ona se mi svěřuje jaký se jí líběj podprsenky a tak... tohle je podobný :D
<b> podprsenky vs. porno
<a> jj, to máš podobný :D
<a> pro mě je porno jako podprsenka...

Komentář: kluci vs. holky; porno vs. podprsenka :)

<Joseef> A co je vlastně ten Linux?
<Soth> No, víš - Linux je něco jako bůh, akorát lepší.

<a> čau hele, mohla by si mi poslat zadání aspon jedné skupiny té chemie?
<a> já to nemůžu najít
<b> člověče, kdybych na škole chemii měla, tak klidně. Ale jelikož nemám, nemohu sloužiti
<a> co?
<a> co to na mě zkoušíš?
<b> mno, ještě nezkouším. Z chemie jsem skoro někdy málem neprolezla :D :D :D
<a> ale tak, ty jsi nepsala ten test z chemie?
<b> Nn. Test z chemie jsem opravdu v posledních 4 letech nepsala :D
...
<a> ty jo... sem myslel že si píšu s někým jiným :D :D
<a> sem myslel že píšu <c> se mi pořád pletete :D :D
<b> :D
<a> tak to už chápu s tou chemií
<a> ale co ted :D
<b> :D :D :D Ale tak... mě to neva. :D :D
...
<a> jdu spat, měj se, zase se někdy ozvu tentokrát ne omylem čau
<b> čus
<b> a hodně štěstí s chemií

Komentář: takhle to vypadá, když mají dva lidi podobné přezdívky :D

<Carpi> heeeej bav se se mnou :D
<Yveta> nemuzu
<Yveta> ted sleduju hvezdnou branu
<Yveta> a nesmej se
<Carpi> proc? :D
<Carpi> omfg :D
<Yveta> a nekomentuj to
<Carpi> jak hned vi ze se budu smat :D
<Yveta> ticho
<Yveta> replikatori obsadili planetu asgardu... tym sg1 jim ma pomoct... jenze oni ovladli stroj casu a jsou strasne vyspeli... uz tam dorazili, zacne boj

Komentář: Když maj holky rádi hvězdnou bránu

<a> Jak dopadlo účto?
<b> no dopadlo asi tak, že sice se to mělo psát v pondělí, ale před 14ti dny, neotočil sjem si diář :D

Komentář: Zrádný diář :-)

<a> čau plz ty paříš wowka?
<b> no já hraju lineage II
<a> to je podobný potřebuju poradit
<b> snad pomůžu
<a> jak si udělám postavu?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.