Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<on> ahoj, jak se máš? co děláš?
<ona> čaj, máme informatiku
<ona> děláme posrané webové stránky, desing
<ona> nebaví mě to
<on> :-p desiGN myslíš?
<on> O:-)
<ona> jo, šak jsem napsala desing
<on> :-D
<ona> něco k smíchu?

<ona> A co holky? ;)
<on> špatný :(
<ona> Jaktoo?
<on> jsem ošklivej :(
<ona> Jak žába...

<petr98> čau pomužemi někdo jak se přidavaj přatele
<petr98> kolik vam je mně 10
<petr98> lidi je tady mrtvo
-!- petr98 has quit

Komentář: idlerpg :D

<a> som bola dnes so slavom
<b> aaa?
<a> ta nic
<a> chce mi kupit cokoladovy kokot
<b> cokoladovy kokot? co je kokot?
<a> muzsky pohlavny ud
<b> jeziis... ze co je slavo kokot? tak som to myslela :-D
<a> aha :-DDD

<steel77> probudi me lukas mobilem seru na nej... jdu se z toho posrat a zacne me neskutecne bolet bricho... kocovina ze včera mě dohani k silenstvi... od probuzeni trpim akutnim nedostatkem mista v trenkach... porno mi nechce nabohat pry spravuji server... kapesnicku je nedostatek... do toho bricho stale bubnuje... kafe mi vystydne a lukas mi rekne ze huleni se odklada a ted mi rekni co to je za skurvenej den :-D

Komentář: nedele ráno po kalbě

<a> my se dem dnes kouknout do té herny nepudeš na kofolu?
<b> v kolko?
<a> já jenom dojim a pudem
<b> takze to je za jak dlouho?
<a> bychom se pro tebe stavily
<b> pujdete nebo pojedete
<a> pojedem :-)
<b> jasny jsem mohl cekat

Komentář: od té doby co jsou auta neudelaji ani krok pesky

<mencmi> reknu ti to ve skole... njn demence
<květa> lehka debilita
<květa> SPARTAAA

<a> Tome?
<b> Tom tu není
<b> ale můžete mu napsat a on si to přečte potom
<a> kdo říká?
<b> Tomova přítelkyně
<a> Lenka?
<b> COZE?
<b> JAKA LENKA?
<b> ???
<a> :-D vtip
<b> Kdo je lenka?
<a> sry
<a> imaginární jméno
<a> kdy Tom příjde?

Komentář: Ještě jsem se to snažil zachránit...

<a> Musis to pryjmout
<b> jezisi... přyjmout... ty snad nechodis do skoly
<a> a proc bych se zdrzoval s hackama a carkama ty si asi nejakej sprt

Komentář: Asi maji spatneho cestinare

<Kiki> nemužu na stul vecpat atlas mam tu moc velkej bordel
<Fileer> rád poradim, atlas.cz

Komentář: úspora místa, hádajte kam odkážu babičku až bude zase hledat brejle...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před hodinou

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.