Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

-!- a is now known as Nesnáším černovlásky
-!- b is now known as Rád píchám černovlásky
-!- c is now known as černovláska

<a> víš že je windows vlastně vzdělávací program?
<b> jak to?
<a> Chybama se člověk učí

<a> Já už prostě s <c> nikam nejdu.
<b> Proč?
<a> Prvně mi brečí, jak s nikým nechodí ven, jak na něj každej kašle... Pak ho teda vytáhnu ven, jen tak jdem, potkáme dvě sexy kamarádky, sednem na zastávku a teď samozřejmě není co dělat... Tak tam sedíme, on je zamlklej, kouká do země. Najednou ta jedna, že má nápad... Hodí vyzívavý pohled a říká: "No, napadlo mě, když jsme tady dvě holky a dva kluci" a šibalsky se usměje...
<a> No a jemu se rozzáří oči a vykřikne: "Super, dáme CS?" Jsem myslel, že ho zabiju.

<a> tak mi neco napis
<b> a co by jsi tel
<a> nevim, neco pekneho
<b> chce se mi na zachod
<a> tak zrovna tohle sem nemyslel :D

<a> vies, ja som taky romantik, ale obcas mam uchylne predstavy
<b> ake predstavy?
<a> ze by som pojebal vsetko, co ma otvor. aj dieru na subwoofery

<cagy> nazdar. koupil sem is hodinky :)
<cagy> tyhle
<cagy> http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/collection/?c=KA&y=76&p=167
<cagy> "si"
<@ndre@> a seš to určitě ty... adame? :-D
<cagy> nejsem
<@ndre@> a kdo seš?
<cagy> david
<@ndre@> cože?
<cagy> a co sis myslela?
<@ndre@> jak se menuješ primenim?
<cagy> A k čemu to ptřebuješ? Už toho vím moc a necháš mě zlikvidovat? :D
<@ndre@> jak
<@ndre@> jak se menuješ?
<cagy> a nepovim nepovim :P
<@ndre@> a kolik ti aspon je?
<cagy> 24
<cagy> Znojmo, vidím tě dvojmo.
<@ndre@> tys mě někdy viděl?
<cagy> nevim, je to možný. A kolik je tobě?
<@ndre@> 14
<@ndre@> mno nic... už du tak čau

Komentář: Všimla si toho po půl roce. A ve Znojmě sem nikdy nebyl...

<Pito Lighthouse> mam iba prvu a druhu na tretiu nemam kod
<DiPi> lol :D
<Pito Lighthouse> no to je
<DiPi> z rapidu?
<Pito Lighthouse> ano ale do rapidu (rozumej FreeRapid) som ten kod zabudol zadat
<DiPi> hm si dobry
<DiPi> sak i na svojich chybach sa clovek uci :D :D :D :D
<Pito Lighthouse> presne ja to vravim furt
<DiPi> ides na lamera
<Pito Lighthouse> preco zase ja???

Komentář: stiahol celu seriu housa a prispevok vo fore bol zmazany...

<ona> prepac teda, ale ja niesom taky tip co roby v kazdej vete nejaku gramaticku chybu ako ty

<a> máš úžasný názor, ale on má holku? jakou?
<b> Tebe :)
<a> lol no jo vlastne...

<a> v noci jsem si vzpomněla že k penisu patří i varlata a úplně sem se lekla... nějak sem na ně časem zapomněla

Komentář: Nekdo to ma tezke :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.