Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Tomáš> kterej luky a kam?
<Anežka> no na hory... kamarád, kterej s námi jezdí už tři roky (se mnou a s Mončou...)
<Tomáš> jako do velky upy? nebo jedete jeste na nejaky
<Anežka> nn tam nejedu a ty to víš, na jiný hory ;)
<Tomáš> no jo vlastne... mam v tom bordel
<Anežka> tak si to ukliď xD nevim jak víc pomoci xD
<Tomáš> no pomahat mi nemusis xD a jestli mi furt neveris, ze si myslim, ze je skoda, ze nejedes (sakra tam bylo nejak moc "ze"), tak nevim jestli jsem ja ten kdo si ho ma uklizet xD ja mam jasno;)
<Anežka> xD proč mě musíš vždycky nečim setřít! xD fakt začínáš mě zase prudit! xD
<Tomáš> ja te nechci stirat... uprimne si ani nemyslim, ze to byl nejakej ster xD ale znas to... ja si jdu neco zaparit abych byl pripravenej na zejtrejsi zkousku xD
<Anežka> jdeš něco zapařit místo aby sis psal se mnou? víš co... jdi...
<Anežka> ...já jdu hrát taky! xD
<Tomáš> lol... tak ja nevim co chces... kdyz tu budu, tak te leda jak si rekla "vždycky nečim setřu" xD
<Anežka> ...no to nevadí, já to přežiju, tak si mě stírej viď, jn do toho... Come on brachu come on xD
<Tomáš> ...prijde mi ze obcas setrit ani nepotrebujes, protoze se setres sama

<Jiri> ti japonci jsou uplne sileni, tywe
<Jiri> to jsme si teda meli koho vzit za vzor
<Andrej> lepsie ako nemcov :-)
<Andrej> napr ;)
<Jiri> dovolim si nesouhlasit :-)
<Jiri> nemci jsou v pohode, umeji odpocivat a necumi v televizi na holky sukajici s prasatama a nerikaji tomu "show"

Komentář: Six Sigma v souvislostech :)

<a> to kdybych řekla tatínkovi, že chci jet s laptopem na minskou, tak mě pošle do prdele takovou rychlostí, že vyletím až krkem

<ROMAN86> evick.a: Ty poslouchej a mas na sebe zbrojni prukaz??? protoze kdyby ve valce byly pouzivany takove zeny jako ty tak by k zadne ani nedoslo

Komentář: takhle se balí holky

<a> hej videls X meny ty hraný?
<b> animovaný?
<b> dávaj na Jetixu

<a> stahuju zatim 2 filmi a ani jeden se nestahuje

<a> kua ten eshop ide dako pomaly :/
<b> ktory?
<a> mininova.org :)

Komentář: telnet talker.sk:7000

<Veruna> Tak ja se preklepnu v jednom bobim slove a ty hed slysis!
<Veruna> *blbim
<Veruna> *silis

<a> do pici ty na neco cumis
<fro> ne ale ani mi nerikej ze ou vykoukane minuty
<a> jsou :-D
<a> za 54 muzes cumet dal
<fro> dopice...
<fro> ja dneska koukal na dve chuvy to je tak 40 minut

Komentář: Megavideo je svina

<bohousek> 2 testoviny a 2 juice za 440 Kc??? To je nejaka extra nobl restaurace v centru, ne???
<kare> looool, ty jsi naivni, to je videt, ze jsi asi jeste nebyl v restauraci na veceri
<kare> v nejaky trosicku na urovni
<Bohouse> Jako sorry, ale tata chodil v Mratine do restaurace, ktera vypadala velice dobre, byla nekuracka a prodavali tam "Sloni ucho" = obrovskej prirodni korenenej rizek s bramborama a zeleninou za 60 Kc!
<Bohouse> K tomu neco k piti za 20 Kc a jsi na 80 Kc

Komentář: Vecere za 80 Kc

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.