Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<a> http://www.novinky.cz/clanek/160438-v-usa-se-narodil-chlapec-s-24-prsty.html
<b> hezky... vsude sou navody jak psat deseti a co si ten kluk pocne potrebuje novy pismenka :-D

Komentář: nebo 4 useknout

<a> seš si jistej že ho tam nemáš?
<b> ne když sem se ráno díval prostě byl pryč
<a> a nemohl se treba jen ztratit nekde u tebe v pokoji?
<b> tam uz sem se koukal. Prostě ho nemam.
<a> Tak bez něj asi nebudeš moc provozovat spoustu skvělejch věcí :D
<b> ještě buď škodolibý to mi tak chybělo...

Komentář: modem (pučil si ho otec)

<a> btw dneska sem v práci myslel že umřu
<b> jakto?
<a> zákazník si koupil notesa s vista bussines... ale chtěl tam xpečka bo má nějaký účetní sw co ve vistě prý nejde. mu říkám není problém notes xpa podporuje uděláme donwgrade. tak sem tam navalil xpa zapl to a ono to chtělo aktivaci... po netu nešla bo to nebylo na netu tak sem to udělal po telefonu
<b> a?
<a> mno tak se to aktivovalo ale telefonem s polkou ne automaticky bo to u downdrade tak mušíš udělat že jo... dám tak cedo od desky navalím drivery restnu a ten notes chtěl zase aktivaci
<b> coze?
<b> hnus
<a> jop... tak co no stane se... tak to aktivuju dám tam aktualizace restnu to a myslel sem že to hodím oknem
<b> budu hadat: chce aktivovat
<a> past vedle pasti... typek říká kua todle vědět vezmu to domů dám tam ty pálený a ty nikdy aktiaci nechtěj
<b> lol

Komentář: njn používejte legální SW

<a> jsi p**a
<b> dík
<b> myluju upřímnost :D
<a> .xD
<a> miluji ču**ku
<b> MYluji
<a> bublinky .xD
<b> od 1. 1. se píše s velkým M a tvrdým Y protože s malým a měkým to nejde
<a> jsi p**a =D

Komentář: Ach ten češtin =P

<on> víš, zjistil jsem, že jsi jako mokrej sen...
<ona> nechapu :D
<on> no, taky nikdy nevíš kdy přijde a když už přijde, tak jsi nasranej, protože to je nepříjemný a semeno ti skončí v trenkách

<bobschojd> seš tu?
<pajinx> jo. Ale to neznamená že tě nebudu ignorovat.

<a> co je to za hovadinu? To je horší jak Matika!
<b> co?
<a> nasel sem paradni hru ktera me bavila jen do chvile nez sem ji stahnul

Komentář: Sudoku

<RW> ve dvou to hrat nebudem, zaprvy by nas narkli z buzeranstvi a zadruhy bys mi natrhnul prdel
<RW> takhle napsany to ma az neuveritelnou souvislost

<žaneta> sem si psala s psychopatrem hel porad mi psal o hokeji
<Katka> a dozvěděla ses něco nového?
<žaneta> jo ze slovan orlova je prvni v tabulce
<žaneta> asik mam zlomeny malicek u nohy
<Katka> cos dělala?
<žaneta> kopla sem do postele
<Katka> a proč to děláš?
<žaneta> bo mne sere ty zvuky jak me kocky sukaj
<Katka> a proč to dělaj ty kočky?
<žaneta> asi chcou mimi
<Katka> a proč?
<žaneta> tak ty mimco nechces s Tomem?
<Katka> to už je ale něco jinyho
<žaneta> ‎oni sou vic nadrzene jak sanky v lete
<Katka> ...

Komentář: Jednou takhle večer... :D

<on> hele a musis tam jit s verkou?
<ona> proc ty ji nemas rad?
<on> no mam ji rad, ale ty jses pro me nic...
-!- ona has quit
<on> *vic...
<on> kurva!!!

Komentář: icq...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.