Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<Howa> twle!
<Howa> si tak řikám co je to za zelenej kousek papíru na zemi
<Z3ro> mno? :P
<Howa> a voni mi čoklové roztrhali kilo

Komentář: pes je nej přítel člověka :o)

<a> pocuj
<a> nemas nejaky referat o c a metodovi?
<b> metod je aký jazyk?
<a> cyril a metod!!!

<a> konečně mi přišel Brisingr...
<a> 3 dny AFK

<a> Zbláznila se mi myška, je "přilepená" na jeden pixel a po každém pohybu se okamžitě vrací, odpojení a znovuzapojení nepomáhá... any ideas?
...
<a> No to mi ho vyndej :D nějaký blbec tu nechal propisku položenou na tabletu :D

<ona> tak toto bol uzasny napad :D najdem si song, ze fain, tento tam chcem... idem si poslat do mobilu, ze cez bluetooth... nastavujem daco, nastavujem, potom zistim ze pc nema bluetooth... nevadi, tak skusim infra, ani to nemam... tak ze cez stary cez infra... zapnem, idem si zapnut infra i na mobile a zistim ze mobil infra nema... tak ze idem skusit ci nemam nahodou sietovy kabel... nemam... takze idem na to uplne nekomplikovane, zoberem bratov mobil, poslem to tam cez infra a do mojho cez bluetooth :D

Komentář: aneb, nac robit veci jednoducho

<a> Ty jsi fakt nikdy nehrál Mafii?
<b> ne ne
<a> jakto?
<b> když byl ten největší boom tak jsem na to neměl počítač a teď jsem se k tomu už nějak nedostal
<a> vždyť na to ti stačilo nějakých 700 MHz
<a> co jsi měl za počítač?
<b> hm... co bylo po 486ce :)???

* a píše zprávu
<b> ahoj
<a> hoj
<a> musim se prostě zeptat... ty vidíš do budoucnosti?

<a> Koupila jsem si sedmičky pro domácnost a jsou vynikající!!! Mohu je používat dál nebo musím něco dalšího kupovat, když je mám pro soukromé použití?

Komentář: diskuze na tema win7, pani si plete jeste nevydany OS patrne s office2007

<on> tak co, jak probihala prvni pusa?
<ona> jo super... jenom jak jsme se odtrhli tak se na mě usmál a povídá: "Tak ty používáš Colgate jo?"

<a> sem prisel domu, uplne zmrzlej tak sem se netrefil klicem do zamku a musel sem lezt voknem, z toho sem spadnul vedle postele a rano sem se tak vzbudil
<a> v bunde pod otevrenym oknem vedle postele
<a> jak muze skoncit maly nevinny rande :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.