Nejlepší hlášky
<b> ako by som mal dat najavo babe ze sa mi paci ? :(
<a> hmmmm...
<a> cele je to o tom, ze sa musis "hacknut" do zenskeho mozgu, ktory rozmysla ako uplny primitiv... z toho musis cerpat... tak sa lahko "prihlasis ako admin" a uz to kontrolujes
<a> kladies jej otazky a vies dopredu odpoved, to je sranda na flirtovani
Komentář: dobra rada nad zlato :D
<ona> zas tady mam v pokojicku kravin *SCRATCH*
<on> kravin? u nas se rika bordel. kravin sem jeste neslysel :-)
<ona> coze?
<ona> :-D nemam tu kravin, ale Paja mi prinesla oriflame = kraviny = blbosti
<ona> Nevadi mi ze jsi se otevrel a napsal co citis. Ja mam taky rada vse co mam v sobe...
<on> az tak jsem to nemyslel...
Komentář: Seznamka online
<a> xixi zahrajem SC?
<b> ty voe asi ne xD
<a> proč? :(
<b> učim sexD
<a> ???
Komentář: njn, někdy smajl vypada jinak než je myšlen :))
<destroyer> ted sem nasel paradni pravidla fora
<destroyer> Pamatujte si, že toto téma slouží pro vzkazy Adminovi serveru, nikoliv pro vaše přebujelá ega. Na měření pinďourů, dohadování, kdo je větší debil a podobně máte topic, který se jmenuje Volný pokec.
Komentář: Forum rulez xD
<a> nenavidim male pojebane musky...
<a> vlastne, nezavisi na velkosti
<a> ani sexualnom statuse
<a> nenavidim MUCHY
<Ceco> kua jak sa mi nechce pracovat
<Zombie> a ja mam zrovna naladu na robotu
<Zombie> treba na mna hodit siet a zviazat ma kym to prejde
<Gebos> Hoy, Máš Icq na šustka?
<mitju> mam proc ho chces
<Gebos> Jen mám pár dotzů
<mitju> aha a co po me chces
<Gebos> Jeho icq...
<Ondronr> mozem namiesto strieborneho meca pouzit teplovodivo pastu s casticami striebra?
Komentář: nema niekto upira alebo vlkodlaka navyse?
<a> minimalizoval som windows live messenger a z trayikonky vyskocila bublina ze WLM je stale spusteny co si o mne dpc mysli?
<a> hotmail konto mam vyse roka a toto mi napise
<b> nic si nemysli... len proste je nadrzane a chces aby si na neho klikol...