Nejlepší hlášky

<b> ako by som mal dat najavo babe ze sa mi paci ? :(
<a> hmmmm...
<a> cele je to o tom, ze sa musis "hacknut" do zenskeho mozgu, ktory rozmysla ako uplny primitiv... z toho musis cerpat... tak sa lahko "prihlasis ako admin" a uz to kontrolujes
<a> kladies jej otazky a vies dopredu odpoved, to je sranda na flirtovani

Komentář: dobra rada nad zlato :D

<ona> zas tady mam v pokojicku kravin *SCRATCH*
<on> kravin? u nas se rika bordel. kravin sem jeste neslysel :-)
<ona> coze?
<ona> :-D nemam tu kravin, ale Paja mi prinesla oriflame = kraviny = blbosti

<ona> Nevadi mi ze jsi se otevrel a napsal co citis. Ja mam taky rada vse co mam v sobe...
<on> az tak jsem to nemyslel...

Komentář: Seznamka online

<a> xixi zahrajem SC?
<b> ty voe asi ne xD
<a> proč? :(
<b> učim sexD
<a> ???

Komentář: njn, někdy smajl vypada jinak než je myšlen :))

<destroyer> ted sem nasel paradni pravidla fora
<destroyer> Pamatujte si, že toto téma slouží pro vzkazy Adminovi serveru, nikoliv pro vaše přebujelá ega. Na měření pinďourů, dohadování, kdo je větší debil a podobně máte topic, který se jmenuje Volný pokec.

Komentář: Forum rulez xD

<a> nenavidim male pojebane musky...
<a> vlastne, nezavisi na velkosti
<a> ani sexualnom statuse
<a> nenavidim MUCHY

<Ceco> kua jak sa mi nechce pracovat
<Zombie> a ja mam zrovna naladu na robotu
<Zombie> treba na mna hodit siet a zviazat ma kym to prejde

<Gebos> Hoy, Máš Icq na šustka?
<mitju> mam proc ho chces
<Gebos> Jen mám pár dotzů
<mitju> aha a co po me chces
<Gebos> Jeho icq...

<Ondronr> mozem namiesto strieborneho meca pouzit teplovodivo pastu s casticami striebra?

Komentář: nema niekto upira alebo vlkodlaka navyse?

<a> minimalizoval som windows live messenger a z trayikonky vyskocila bublina ze WLM je stale spusteny co si o mne dpc mysli?
<a> hotmail konto mam vyse roka a toto mi napise
<b> nic si nemysli... len proste je nadrzane a chces aby si na neho klikol...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 14 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.