Nejlepší hlášky

<a> hej..řikala jsem mamce o <c>..o tom že mě podvedl a tak..a že chce zítra přijet a promluvit si
<b> on chce prijet jo??...no..a co mamka na to?
<a> :D prý: né že mu odpustíš a nastavíš mu:D:D
<b> jezis:DD
<a> a pak prý: a ani pusu mu nedávej, kdo ví jestli tu její neoblízl:D:D
<b> :D:D:D:D

Komentář: mamka to řekne narovinu:D

<někdo> něco vysvětluje
<> jj to chspu
<> chspu
<> chspu
<> sakra
<> nemůžu se trefit do a

Komentář: kocovina

<on> čafko ako?
<ona> ále dosť blbú náladu mám :(
<on> a prečo zomrel Michael Jackson?
<ona> nie to uz je zanami ale jakosi sme sa rozpadli...
<on> čo??? ako rozpadli???
<ona> nooo asi ako Michael Jackson :)

Komentář: rozpadla sa im partia xD

<a> já teď koukám na 10 důvodů, proč tě nenávidim, jsem si vždycky myslela, že to je děsně pubertální a víš co? ono je to vážně děsně pubertální!
<b> to je film nebo jsi psala o mně seznam? :D

Komentář: film :)

<a> Tak co jak bylo v Egyptě?
<b> Paráda. Super moře, lidi, jídlo, jedna velká párty. A hlavně krásný holky! Nejlepší zážítek byl asi ten, že sem si to jednou rozdával i se šnorchlem a brýlema :)
<a> Pěkný a co ty holky? Povolný? :)

<a> Ako hnevám sa na teba..
<b> Ale zlato :*
<a> tým to neodčiníš..
<b> Myslíš? :P
<a> Skombinuj to a dohodneme sa :D

* <b> navádí <a> při výměně cartridge
<a> juuu to je ale dratku a obrazku xD
<b> co??? kam to hrabeš?
<a> no barvy vidim .. ale nevim jak je vytahnout xD
<b> posunuly se doprostřed? přibližně...
<a> nejde to
<b> nejde to? džízs :-D... počkej chvilu
<a> posunul jsem je tak o pul cm .. vic to proste nejde! xD
<b> ony by se měly posunout samy...
<b> počkej, najdu si návod
<a> nevim jestli to ma bejt zapnuty nebo vypnuty :-D
<b> stoprocentně to má být zapnuté
<a> ASIII
<a> je to uprostred
<a> sakra tu to smrdi jak kdyby se neco palilo
<a> DOPRDELE PARKY!

<a> A me nikdo neda...
<b> to byla vyzva?

<a> Jsem mamku chtěla upozornit, že je dneska poslední Adventní neděle. Ale nějak se to vymklo, a povídám. ,,Víš že už je dneska Boží hod?" a mamina: ,,Prosim Tebe, Boží hod je na Velikonoce, co děláš."
<b> :-D

<a> ako si na tom s učením?
<b> no tak snažil som sa učiť celý týždeň ... sú to veci čo by sme mali vedieť žiadne nové ale mám v tom trochu chaos že neviem čo všetko ku ktorej otázke má byť a tak ... a tebe sa ako darí?
<a> jj no mne sa darí dobre ... prešiel som portal 2 :D

Komentář: týždeň pred štátnicami :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 15 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.