Nejlepší hlášky

<a> nic, jenom matka působila dojmem mírně přiopilého mentálně postiženého a retardovaného debila xD
<b> xD ahá tak to ještě de ne? xD
<a> xD máš retardovaný rodiče? xD
<a> ne?
<b> xD občas i jo XD
<a> jak se to projevuje?
<b> xD retardovaností XD
<a> chci konkrétní příklad xD
<b> občas zásek, debilní kecy atd xD
<a> tak to třeba retardovanost mojí matky se pojevuje následovně - matka leží a velmi zvláštním a šišlavým hlasem prosí o pohlazení - někde mezi slovem "počebuju" a "plosím" chytne nezastavitelnej záchvat smíchu, kterej do pěti vteřin odezní, načež začne mluvit o jakymsi plejtvákovi v jugoslávii, kterej prej leží na plaži a nemůže zpátky do moře - nasadí naprosto smutnej a lítostivej pohled vzhledem k plejtvákovi, a pak se začne zase tlemit. Začne spívat, vlní se jí osmibradí a mě kritizuje za dvojbradí - zase se začne tlemit - a pak jen leží, šišlá a zpívá o plejtvákovi v jugosálvii velkym jak náš barák a znovu prosí o pohlazení. tak co, chceš se hádat kdo má retardovanější rodiče? xD

Komentář: Debilita hold nezná meze xD

<ona> Cau
<on> Ahoj
<on> Prosím tě mohla by jsi mi poslat foto bratr nevěří na marťany a ja mu chci dokazat že existujou
<ona> Haha
<on> tak nic no zkusit sem to musel ;)

Komentář: XD

<mája> ... ! !_ ( ) ,( ) /¨§
<mája> (sifrovana zprava)
<mája> :-D
<mikk> chces sex? :-D

<a> teď se mě otec zeptal kolik chci knedlíků
<a> jsem mu řekl 0
<b> :D
<a> místo toho abych mu řekl, že si nedam
<a> njn proměná int

<Jenda GJF> no tak jako Jaja to jeste nedostala
<Seth> co rikas, tati?
<Jenda GJF> di do pice

Komentář: Neni nad praveho kamarada :o)

<Evilm> no nic já jdu spát
<Taan.Stari> tak cau
<Evilm> bolí mě zááááda
<Evilm> dobrou Stari, brou Valmonte :-P
<Taan.Stari> vis ze clovek pri spanku za zivot sni az 40 hmyzu a 8 pavouku?
<Taan.Stari> dobrou noc :)

<A> Ježiš! O_O
<B> ja nie som Ježiš...
<A> Pravda, nechodíš po vode. :D
<B> ale viem plávať na suchu...

<a> Tak co, jaké bude vysvědčení?
<b> No, asi jedna dvojka...
<a> Cožee?! Woow!
<b> No jo, z chování...

Komentář: Pilný student:D

<a> Ako ti vysiel ten priklad 2,3,21 ?
<b> 128 Komh
<a> a mas to dobre ?
<b> Asi ne vo vysledkoch je 12A
<a> lool

Komentář: 2 studenti ELK :D

<a> Chcípla mi myš :( smutek největší :( co teď?
<b> Touchpad?
<a> Co s ním? Měla jsem ji jen pár měsíců a už je po ní :(
<a> Co teď? Mám pořídit novou?
<b> Povídám, zkus touchpad.
<a> Co to furt meleš? Já myslím Fredieho, mýho albína.
<b> Ježiš, říkej si jí jak chceš, prostě už dosloužila no
<b> stejně to byl jen elektrický krám, ty nikdy dloouho nevydrží
<a> Ty seš takovej vůl, já mluvím o mojí živé myšce!!!
<b> hm, a koho zajímá nějaký blbý zvíře?

Komentář: aneb vysvětluj něco ajťákovi :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.