Nejlepší hlášky
<a> nic, jenom matka působila dojmem mírně přiopilého mentálně postiženého a retardovaného debila xD
<b> xD ahá tak to ještě de ne? xD
<a> xD máš retardovaný rodiče? xD
<a> ne?
<b> xD občas i jo XD
<a> jak se to projevuje?
<b> xD retardovaností XD
<a> chci konkrétní příklad xD
<b> občas zásek, debilní kecy atd xD
<a> tak to třeba retardovanost mojí matky se pojevuje následovně - matka leží a velmi zvláštním a šišlavým hlasem prosí o pohlazení - někde mezi slovem "počebuju" a "plosím" chytne nezastavitelnej záchvat smíchu, kterej do pěti vteřin odezní, načež začne mluvit o jakymsi plejtvákovi v jugoslávii, kterej prej leží na plaži a nemůže zpátky do moře - nasadí naprosto smutnej a lítostivej pohled vzhledem k plejtvákovi, a pak se začne zase tlemit. Začne spívat, vlní se jí osmibradí a mě kritizuje za dvojbradí - zase se začne tlemit - a pak jen leží, šišlá a zpívá o plejtvákovi v jugosálvii velkym jak náš barák a znovu prosí o pohlazení. tak co, chceš se hádat kdo má retardovanější rodiče? xD
Komentář: Debilita hold nezná meze xD
<ona> Cau
<on> Ahoj
<on> Prosím tě mohla by jsi mi poslat foto bratr nevěří na marťany a ja mu chci dokazat že existujou
<ona> Haha
<on> tak nic no zkusit sem to musel ;)
Komentář: XD
<mája> ... ! !_ ( ) ,( ) /¨§
<mája> (sifrovana zprava)
<mája> :-D
<mikk> chces sex? :-D
<a> teď se mě otec zeptal kolik chci knedlíků
<a> jsem mu řekl 0
<b> :D
<a> místo toho abych mu řekl, že si nedam
<a> njn proměná int
<Jenda GJF> no tak jako Jaja to jeste nedostala
<Seth> co rikas, tati?
<Jenda GJF> di do pice
Komentář: Neni nad praveho kamarada :o)
<Evilm> no nic já jdu spát
<Taan.Stari> tak cau
<Evilm> bolí mě zááááda
<Evilm> dobrou Stari, brou Valmonte :-P
<Taan.Stari> vis ze clovek pri spanku za zivot sni az 40 hmyzu a 8 pavouku?
<Taan.Stari> dobrou noc :)
<A> Ježiš! O_O
<B> ja nie som Ježiš...
<A> Pravda, nechodíš po vode. :D
<B> ale viem plávať na suchu...
<a> Tak co, jaké bude vysvědčení?
<b> No, asi jedna dvojka...
<a> Cožee?! Woow!
<b> No jo, z chování...
Komentář: Pilný student:D
<a> Ako ti vysiel ten priklad 2,3,21 ?
<b> 128 Komh
<a> a mas to dobre ?
<b> Asi ne vo vysledkoch je 12A
<a> lool
Komentář: 2 studenti ELK :D
<a> Chcípla mi myš :( smutek největší :( co teď?
<b> Touchpad?
<a> Co s ním? Měla jsem ji jen pár měsíců a už je po ní :(
<a> Co teď? Mám pořídit novou?
<b> Povídám, zkus touchpad.
<a> Co to furt meleš? Já myslím Fredieho, mýho albína.
<b> Ježiš, říkej si jí jak chceš, prostě už dosloužila no
<b> stejně to byl jen elektrický krám, ty nikdy dloouho nevydrží
<a> Ty seš takovej vůl, já mluvím o mojí živé myšce!!!
<b> hm, a koho zajímá nějaký blbý zvíře?
Komentář: aneb vysvětluj něco ajťákovi :)