Nejlepší hlášky

<a> Už jste se vrátili z hor?
<b> Neuvěříš co se tam stalo!
<b> Táta měl průjem a ucpal záchod. Po chvíli tam přišel udržbář a říká: "To musel bejt slon, grizzly nebo superman.
<b> Jsme se tomu smáli ještě včera cestou domů :-D

<Kronex> si predstav Bushe a Husaina jak se pridaj do pratel, zdilej si fotky, stouchaj se a huraaa mame tu mir :D

Komentář: Debata o nominaci FB na nobelovku za mír :)

<a> tak už jsem se konečně dostal do našeho hlavního města :)
<b> a co, šel ses podívat na Pražský hrad?
<a> nene, jen jsem jsem si vzal gryffina a odletěl zas jinam...

<a> Ty seš asi velkej závislák že?
<b> Ne nejsem.
<a> Tak se aspon najez.
<b> Ne nechci.
<a> A proč?
<b> Nemám hlad!
<a> Tak proč ti kručí v břiše?
<b> A tak toho si nevšímej,to se zas moje břicho hádá s Avastem jestli de o Trojáka nebo to je nakej červ.

<a> hej, zacina mi tu zase neco fungovat, to me tesi
<b> se ti postavil?
<a> ne, pisu v MatLabu..

<on> a kde ste sa spolu spoznali? celkom sympatická dvojica je z vás ;)
<ona> uplne normalne ako ostatni, o dvoch v noci ma zobudil daky bordel dolu na ihrisku, a hodila som tam jablcko, a nejak nestastne som trafila jedneho z chalanov do hlavy...
<ona> ten vybehol az kumne na 3 poschodie a ja v pyzamku som mu podavala lad z chladnicky
<ona> no a tak sme sa nejak zoznamili :)
<on> :D keby to bol mladý chalan, tak ma prinajmenšom rozbité zuby

<a> Takze mam v chladnicke slaninu, jogurt, sunku a bryndzove halusky... uz sa asi nevratim
<b> bryndzaky??? ;(
<a> pockaj ti to hodim :D... skoda ze sa to neda poslat po nete :D
<b> s tvojim uploadom by som sa aj tak velmi nenajedol :D

Komentář: T-Com ADSL

<a> jak že si říkal že mám vypnout ten počítač?
<b> víš co? Vytáhni ho ze zásuvky a raději ho pak už nezapínej :-)

Komentář: to neni smad ani možný

<a> snad se nenudis?
<b> nene nenudim... mam kafe...
<a> jo aha, co kupujes na aukru? :D
<b> Kdyz ses tak dobrej tak prece vidis aji obrazky ne? :-P :-D
<a> fakt nakupujes? :D
<b> Jak jsi zjistil ze litam po aukru? AP uz bych mel mit kryty... ale tady toho lita hodne...
<a> :D :D :D
<a> ted nevim jestli te mam nechat hledat tu diru nebo ti rict, ze jsem to jenom tipnul :D :D :D
<b> shit!!! :-D :-D :-D :-D :-D
<b> ja uz byl nalezlej v routeru...!!! a chtel sem pingnout na tvoje IP... :-D
<a> :D

Komentář: dnes se musite pořád bát o svoje bezpečí

<Aragorn> iks dé
<Mummified Corpse> mlot pak?
<Aragorn> himf gretuj...
<Mummified Corpse> patalala lump
<Aragorn> kujilke fhusedar
<Mummified Corpse> kundulyze kulekouse
<Aragorn> prase
<Mummified Corpse> nene, djuk tak chtel pojmenovat psa a kocku :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 16 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.