Nejlepší hlášky

<Drax> jak bylo v praci? ja sem uplne v pi*i byl sem na pohotovosti
<Ehmiq> co já vím ja zdrhl o půl jedný :-D... a co ti je teda?
<Drax> tvl
<Drax> ja nevi mnejakej virus zpicenej
<Ehmiq> stahni nod32
<Ehmiq> ti pošlu crack
<Drax> nemuzu polknout vubec mam horecku bolej me klouby humus
<Drax> :-D
<Drax> ses ko*ot

Komentář: Jinak děláme v KFC a měl být v práci taky :-)

<a> ďábel
<a> smát-se
<a> perník sníh
<a> sněhulák rudolf rudolf rudolf
<b> aha a co ze sis to slehla?

Komentář: ICQ6 vs. Miranda

<a> uz se da na ty nasi tiskarne zase tisknout?
<b> ne, nefunguje
<a> a to jako ani castecne?
<b> jiste, vytiskne ti to kazdou druhou stranku, ne?!

Komentář: Po pul hodine donesla 100 strankovy dokument, a ze pry ji to stejne netiskne a abych to vytisknul a ze to udelala jak sem rikal - kazda licha stranka byla prazdna!!!

<a> mohla by sa na svk volat kapela babiky macacich kund?

Komentář: pussycat dolls...

<MASSIMO8> kto pozna neaku inu podobnu hru counter strike1.6 neaku podobnu hru???
<5o> MASSIMO8: solitaire
<MASSIMO8> 5o: cely nazov

Komentář: no comment

<fery> co uz si robil tu konverzu? :-)
<janci> prave pisem
...
<fery> ale ta konverza neni potom az taka tazka...
<fery> to pocka na zajtra :-)
<fery> abo nastvrtok skor :-)
<fery> ci na piatok? :-)
<janci> no je to dost tazke
<fery> neni!
<fery> :-)
<janci> je!
<fery> no tak je no
<fery> sak ale staci mat tam nieco
<fery> aj tak to nebude
<fery> sice, mozno bude znamkovat :-)
<janci> 3A4 je nieco? to je skurvene vela
<fery> kolko!!
<fery> ?
<janci> 3 A4ky
<janci> to to to si s si robis srandu?
<fery> teraz vazne
<janci> fakt
<janci> :D
<fery> no to aby som zacal
<fery> spanom bohom
<fery> neublizil som
<fery> nikomu
<fery> zvas
-!- fery has quit

Komentář: sloh na 3 strany z franiny

<Kubista> Nikam nechoď, hned jsem zpět.
<Kolegarka> Nepudu neboj. Sedim s noťálem na hajzlu teďka takže...
<Kubista> hovno! Fakt?
<Kolegarka> No hovno mám momentálně jen pár centimetrů pod sebou buď v klidu ;-)

<a> Prodám cod4 s označením GOTY, nová zabalená.
<b> Mam tuhle sestavu. intel core 2 duo e8400 GeForce 9800GT 512MB 4GB ram CHtel by sem vedet jestli to rozjedu??? Dekuji moc za odpoved. a jeste neco intel pentium4 je jedno nebo ctyr jadro???

<admin> ach jebat skurvil som celi server jak se patri
<b> nemas chlastat
<c> zajtra oprawis teras newies pisat ani normalne esce ne prikazi
<b> sibe mu?
<c> me or admin?
<admin> <b> este jedna poznamka a tu nedojdes nikdy!!!
<b> to bola na <c>
<admin> nemam naladu na kokotov ako si ty a si dost kratky na to aby si mi pisal chujoviny!
<b> to prve bolo na admina
-!- b has quit [Killed by admin (User has been permanently banned from irc.*.sk (dovidenia...)]

Komentář: ked si admin vypije a pod vplyvom alkoholu straca profesionalny pristup k funkcii

<a> Ja sem takovej vul :D
<a> vis jak jsme meli na zabevy ty svitici fosforovy trubicky?
<b> jj
<a> a jaks rikal ze to rozriznes a polijes tim nekoho a ja ze ne, ze je to jedovaty?
<b> no a? :D
<a> tak ja sem to ted prokous :D
<a> fuj :p
<a> ja sem tady normalne sedel a koukal na cervenyho trpaslika... a nemel jsem co delat...
<b> lol :D
<a> tak sem to vzal do drzky a zacal to zuzlat... a najednou mrd... smrdi to jak roztekla plastelina a chutna jak kocici chcanky... to se muzu povyst jen me...
<b> heh davej na to bacha, moc toho nepi :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.