Nejlepší hlášky
<a> tak konecne mam nove digitalne maskace :)
<b> a na co ti budu ked my sme ajtak vsetci analogovy ?
<a> nevadi, aspon nieco ma dnes potesilo
<a> * The die message: * booooo
<b> OMG
<c> die message, to bude nemecky
<c> der hund, die message, das auto
Komentář: deutsch für immer
<a> Hele nevis kolik lidi treba na vymenu okapov?
<b> Dva, jeden co poleze nahoru, a druhej, kterej mu zavolá záchranku, až z toho žebříku ten první spadne.
<a> Lol
Komentář: Heh
<a> prave se prihlasil nejaky typek keremu je sestnact a je z ostravy
<a> teda podle profilu :-D
<b> :-D ve skutecnosti je z Aše a je mu 55 :-D
Komentář: ty chaty...
<a> Všichni dáme Alt + F4
<b> ty si debil se mi to vyplo kvůli tobě
<c> hej muze bejt tak blbá? :D :D :D :D :D :D :D :D
Komentář: Není to blondýna :cD :cD
<a> ahoj, kdo jsy, kolik ti je let???
<b> cus woe je mi 19
<a> oh
<b> *9
Komentář: "Malinký" překlep .
<a> Tak mi řekni jak se liší tvoje mátí od tvého otce.
<b> No... není holohlavej nácek...
<a> mmnt jedu natankovat...
<a> za chvili se stavim na cigo
<b> co des tankovat???
<b> hyjal???
<a> tak zatim
<a> naftu vole... lol... uz to wowko nehraj
Komentář: WoW degenerace
<a> tak jsem zase jednou po dlouhé době navštívil Prahu
<a> jedu takhle metrem, a najednou stanice I.P. Pavlova
<b> Jo a tys myslel, ze je to IP Pavlova ne?
<a> no to ne, ale přivedlo mě to na myšlenku, jakou IP mohl mít Pavla
<a> asi o tom napíšu referát
<b> Ty jsi vazne magor ;)
<Shadow> si nevybereš
<Shadow> nakousnutý jabka sux
<Shadow> tučňáci smrdí
<Shadow> a wokna se rozbíjej