Nejlepší hlášky
<a> Už jsem našel způsob jak snížit teplotu PC
<b> mrazak?
<a> Ne
<a> Pustím si speedfan víckrát, a ono jak to má určitou odezvu, tak každej ukazuje něco jinýho, tak vždycky restartuju ten co ukazuje nejvíc
Komentář: Asi mu to pomohlo :D
<a> kks normalne pozriem z okna a policajti u nas pod panelakom :D
<a> by ma zaujimalo pre koho dosli :D
<a> -a- disconnect
<feebi> ahoj sousede, tež u vás tak prší? :D
<Frankie> haha :D ale tobě ten déšt moc nevadí co? ses tam vykecávala venku s mirkem, jsem vas viděl z okna
<feebi> no právě... my jsme si povidali, jak je ten déšť brutální, po půl hodině se vrátím do pokoje a tam potopa. Jsem zapomněla, že mám otevřené všechny okna i střešní... Nejvíc to schytaly zdi, úplně sloupaná omítka...
<Frankie> gratuluju :D
<feebi> děkuju, ale radši mi poraď jak to mám rychle a nenápadně zamaskovat
<Frankie> nahodit omítku znova
<feebi> řekla jsem rychle!
<Frankie> pověsit plakáty
<feebi> NENÁPADNĚ!
<Frankie> podpálit dům?
<feebi> no to by už mohlo odvést pozornost, díky
<Frankie> neblbi, dyt jsme sousedi!
<feebi> aspoň nějaký vzrůšo, ne? :D neboj, dám tam ty plakáty, ale zatím žádný nemůžu najít
<Frankie> ani nehledej, já mám lepší plakáty, to teprv bude vzrůšo!
<feebi> to znám ty tvoje prasečinky... víš co, já tam radši nechám tu popraskanou omítku :D
<a> ak nahodou tu skusku urobim idem spalit tie skripta na balkon...
Komentář: vecer pred opravakom
<a> ...no jo dyz ty ses takovej slusnacek
<b> Když tak nad tim přemejšlim, vrhá to na mě jiný světlo, když několikrát za den zadávám do FF "anal"?
Komentář: Aneb účet u google ANALytics
<a> nazdar jak je?
<b> na blvanie
<a> a proč?
<b> kukam porno, nieco mi tam nesedi, zrazu kukam ze to chalan dava fajku babe a je to shemale porno :(
<ONA> Ale je mu jenom 16..
<ON> To už ale může všechno,ne?
<ONA> Mno může,ale nechce!!
<a> . . . . . . . . . ..
<a> .. . .. . .. . . .
<a> . . . . . ..
<b> to je zase co? :D
<a> braillovo písmo
<b> :D:D to si slepec na monitoru asi moc nepočte ale :D
<a> :D vole
<A> Konečně jsem našel jednu práci co jsem "mohl" dělat..A ani ne za špatný peníz..
<B> no
<A> Problém.. Jet na dva týdny do Německa..
<B> no a jazyk?
<A> Já německy neumym..
<B> a koukam ze ani cesky vid :D
<bm> : vcera vecer som bol behat okolo baraku a stretol som manika este tucnejsieho ako ja - ano, aj to sa da - ako sa tiez pachti v teplakoch a teniskach.....uz viem preco namerali v japonsku dotrasy o sile 6.3...
Komentář: efekt motylieho kridla v praxi