Nejlepší hlášky

<Lubošek> musel jsem vyhodit kocoura
<Lubošek> smrdel jak hyena
<Lubošek> mrouska vis
<ANiiiishka> mrouskáte oba ;D
<Lubošek> no ja ne, bych musel mit kocku nee, to je logicky
<ANiiiishka> nenenenen,jsi chlap mrouskáš se a on se taky mrouská
<Lubošek> ALE JA URCITE TAK NESMRDIM CHCANKAMA

<a> napsala jsem do češtiny recenzi na naprosto fiktivní knihu... (na téma co jste četli z romantismu - já samozřejmě nic)
<a> já jsem tam strašně maskovala, že jsem nevymyslela ani autora a zemi jeho původu (jakožto pravý romantik přišel v černé kápi do nakladatelství, kde odevzdal svůj rukopis :-))
<b> jakožto pravý romantik měl přijít "rozerván" :-D

<a> odkud máš to tričko?
<b> přítelkyně mi dala
<a> tak to ti gratuluju, a odkud máš to tričko?

Komentář: dala mu :D

<a> Mal by som sa viac socializovať s členmi domácnosti...
<b> čo??? :D
<a> Práve som zavolal ocovi že kedy príde domov...
<a> Sedel dole v obývačke...
<b> get life xD

Komentář: Skype :D

<Ona> Kup mi kožich z norka
<on> a proč?
<ona> je mi zima
<on> tak se přestaň holit
<ona> achjo :/

Komentář: Kožich jako kožich

<Danny> čau
<Revas> zdar
<Danny> víš, jak si říkal, že se tvoje segra registrovala na wow?
<Revas> jj :D
<Danny> no, tak já ji viděl jak jen chodí a neběhá, to má celkem na dlouho :D
<Revas> já vím, řekl jsem ji, že když bude ve městě jako Stormwind, Ironforge a tak, tak že musí chodit jinak na ni stráže zaútočí, že je to neslušné.. :-D
<Danny> ty vole :DD

Komentář: Sestře je 14 :-D

<a> Já chci terminátora nebo něco podobnýho
<b> mám tu rozbitej toustovač chceš?

<ona> I♥U
<on> I♥U2

<a> hm...a nelus uz nepise kua jsem se asi fakt zamiloval, dej mi facku
<b> *plesk* woooow,ta sedla
<a> hm...co teď?
<b> nwm,dej si na to led...

Komentář: kamarád a láska...

<a> Prodám tohle, tohle a tohle
<a> Prodám tohle za 50s!!!
<a> Prodám .....
<b> Prosimtě <a> ty bys prodal i svoji matku kdyby to šlo
<a> Pozdě, tu jsem prodal předevčírem...

Komentář: Aneb obchodnici na WoW....

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.