Nejlepší hlášky
<Lubošek> musel jsem vyhodit kocoura
<Lubošek> smrdel jak hyena
<Lubošek> mrouska vis
<ANiiiishka> mrouskáte oba ;D
<Lubošek> no ja ne, bych musel mit kocku nee, to je logicky
<ANiiiishka> nenenenen,jsi chlap mrouskáš se a on se taky mrouská
<Lubošek> ALE JA URCITE TAK NESMRDIM CHCANKAMA
<a> napsala jsem do češtiny recenzi na naprosto fiktivní knihu... (na téma co jste četli z romantismu - já samozřejmě nic)
<a> já jsem tam strašně maskovala, že jsem nevymyslela ani autora a zemi jeho původu (jakožto pravý romantik přišel v černé kápi do nakladatelství, kde odevzdal svůj rukopis :-))
<b> jakožto pravý romantik měl přijít "rozerván" :-D
<a> odkud máš to tričko?
<b> přítelkyně mi dala
<a> tak to ti gratuluju, a odkud máš to tričko?
Komentář: dala mu :D
<a> Mal by som sa viac socializovať s členmi domácnosti...
<b> čo??? :D
<a> Práve som zavolal ocovi že kedy príde domov...
<a> Sedel dole v obývačke...
<b> get life xD
Komentář: Skype :D
<Ona> Kup mi kožich z norka
<on> a proč?
<ona> je mi zima
<on> tak se přestaň holit
<ona> achjo :/
Komentář: Kožich jako kožich
<Danny> čau
<Revas> zdar
<Danny> víš, jak si říkal, že se tvoje segra registrovala na wow?
<Revas> jj :D
<Danny> no, tak já ji viděl jak jen chodí a neběhá, to má celkem na dlouho :D
<Revas> já vím, řekl jsem ji, že když bude ve městě jako Stormwind, Ironforge a tak, tak že musí chodit jinak na ni stráže zaútočí, že je to neslušné.. :-D
<Danny> ty vole :DD
Komentář: Sestře je 14 :-D
<a> Já chci terminátora nebo něco podobnýho
<b> mám tu rozbitej toustovač chceš?
<a> hm...a nelus uz nepise kua jsem se asi fakt zamiloval, dej mi facku
<b> *plesk* woooow,ta sedla
<a> hm...co teď?
<b> nwm,dej si na to led...
Komentář: kamarád a láska...
<a> Prodám tohle, tohle a tohle
<a> Prodám tohle za 50s!!!
<a> Prodám .....
<b> Prosimtě <a> ty bys prodal i svoji matku kdyby to šlo
<a> Pozdě, tu jsem prodal předevčírem...
Komentář: Aneb obchodnici na WoW....