Nejlepší hlášky

<a> šlo by něco prosímvás udělat, že když na nějákým serveru dostanu ban, tak nešlo by to nějáko zrušit?
<b> obchazeni banu jak jednoduche a proste staci si koupit novou sitovou kartu pac na ty se bany udileji nejvice pokud mas ban na jinou cast pc jako treba grafika ci zakladni deska tak jedine zmenit providera jinak new sitovka stoji 300kc

<Tucik> omg
<Tucik> si mam vybrat otazku bezpecnostni ne
<Tucik> a jaké je jméno matky za svobodna
<Tucik> a ja napisu Nováková
<Tucik> a to fakt je :D
<evicky bracha> lol
<Tucik> a ono mi to pise please fill out all fields correctly
<Tucik> du se zeptat svoji mami jestli mi nelhala :D

<Ej Pxy> ake mas znalosti zo slovenciny?
<Ej Pxy> napiču je prislovka alebo na piču je ako podstatne meno s predloškou?

Komentář: bude to zvlast

<lada> kdyz se sejde, je v praci vetsi klid
<lada> zas... ve skole jde bejt nalitej

<a> poseru se
<a> fotr zas mel o vikendu kery a ted matka
<a> dneska nebudes dlouho "mastit" budes se semnou divat ne televizu
<a> jezis ja tak nesnasim dyz rika mastit omfg!
<a> miso mastis cely den
<b> ona ti nakaze ze se s ni budes tlemit na telinu?!
<b> OMG
<a> nemasti uz
<b> xDD
<a> =D
<b> te musi bolet tvl...
<a> xDDDDD
<a> este ty se pridej =D
<b> ja bych to asi cely den nevydrzel
<b> kua nemasti furt
<a> kdyby sel aspon ten server
<b> budes z toho met trvale nasledky
<a> at si muzu zamastit =D
<b> tvl nemasti aspon na chvilu
<a> xD
<b> nech tělo odpočinout ;-)
<a> tja te asi zabiju =D
<b> ja chapu ze to potrebujes
<a> xD
<b> ale dej si na chvilu oddych
<b> mati ma pravdu
<a> omg drz uz hubu =D
<b> masteni neni spatne ale furt cely den...
<b> nekolik hodin v kuse
<a> xDDD
<b> nebo ty trenujes na masturbacni olympiadu?
<a> ja se z tebe posru
<a> =DDD

Komentář: není mastit jako "mastit" :)

<a> hele víš co je horší než Windows Vista
<b> ?
<a> jehoVista :-P

<(CZ)Miki> ste nejak ticho
<Burster> helemese
<Burster> A s kym mam asi tak kecat..
<Burster> hmm..asi s nikym

Komentář: Smutne, ze? (madmaxx.maxtronet.cz DC++ hub)

<a> dafuq, ona šla na blond?
<b> jo
<a> :(
<b> (•_•) Řekla bych že... (•_•)>⌐■-■ ...přiznala barvu...(⌐■_■) YEAAAAHHH
<a> :DDD
<b> nevim, jestli je to vtipný, nebo ze mě 9gag udělal retarda...

<a> nedávno jsem surfovala po Lidech
<a> abych měla přehled o tom, co se změnilo za tu dobu, co jsem neviděla podobné stránky
<b> co jsi našla?
<a> nic, já koukala jen na ženy
<a> asi abych viděla, jestli bych v dnešním světě uspěla
<a> je to celý takový "ahojky, co pokecat" uhozený způsobem, kterým se nechci vydat
<b> pravda, jak vidím "ahojky", "písmenkowat", "srdícko" nebo "ozvy se", tak ani nečtu zbytek
<b> i když vlastně několika z nich jsem takhle odepsal
<b> abych jim opravil inzerát

<a> musíš uznat že jsem genitální;)
<b> snad geniální ne?
<a> nebuď perfekcioanálista...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.