Nejlepší hlášky

<a> velmo chory?
<b> ta ani az velmo nie, ale tak divne, ze nevem dpc co to
<b> ani hrdlo, ani nadcha
<b> ani NIC, okrem pojebanej teploty 37.1!
<b> telo sa brani nedostatku THC
<a> ganjadeficitida!!!
<a> to je nebezpecne!
<b> :-D

<a> njn ale tehda uz to taky tahal Majkl
<b> kdo to tahal?
<a> Majkl
<b> jakej?
<a> od ty doby co to zacalo v USA.. No prece V*****k
<b> toho neznam
<a> znas, Michal V*****k
<b> nn
<a> chodil s tebou do tridy
<a> si ze me delas jen prdel ze ho neznas co
<b> se mnou zadnej jinej michal v*****k kromě mě nechodil...
<a> kua jak sem se na tebe dostal?
<a> kua ted to nepobiram pisu si s Jenkym a pak to skoci na tebe
<b> :-D to nevim ale chcipam tady smichy :-D

Komentář: diskuze o serialech...

<a> mas nechutne chlupaty zada
<a> videl jsem
<b> mno úplně...
<a> jj uplne cely

<Elliizabet> nakej problem? :D
<zapomelajsem> joo a velkej :D
<Elliizabet> a jakej? :D
<zapomelajsem> cerveneej :D
<Elliizabet> cože? :D
<zapomelajsem> cervenej problem :D
<Elliizabet> nj, ale co to je? :D
<zapomelajsem> muj problem :D

<povik> IDENTIFY mates8
<NickServ> lol
<povik> ?
<NickServ> netsplit
<povik> kurva

<goodsea> Před třemy hodinamy jesem si dal předsevzeti že zbytek sveho života stravim na zemi.
<Mandy> Mno a?
<goodsea> Před cca 10 minutamy jsem se malem srazil z letadlem.

<Diduška> v 1. ruke držim rezeň v druhej widlčiku so zemakmi... ale aby si dlhonečakala tak laktom odklikavam na tovje linky

Komentář: milé

<a> tak o co?
<b> treba o...
<b> hej mi sme oba tka nerozhodni
<a> jn... mozna
<b> kdyz vyhraju dostanu sex s tebou, kdyz vyhrajes ty dostanes sex semnou

Komentář: Sme se jen vsazely xD

<Hellunka> ahoj tak jak se mas... vcera to bylo super ne?
<Joe> nechi bejt neprijemnej, ale vcera to bylo naopak s tebou v ty posteli strasny...
<Hellunka> ja to vedel ze s ni furt hodis!!! ja te tak zbiju! Ja sem jeji tata!!! ty hajzle...
<Joe> ne ne prosim vas moc proisim ne... Ja uz nikdy to neudelam slibuju!
-!- Joe has quit

Komentář: bylo to o chlup

<a> tak co honíš Markovi kládu?
<b> Jana tu není tady Maminka

Komentář: když se daří tak se daří

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.