Nejlepší hlášky
<a> velmo chory?
<b> ta ani az velmo nie, ale tak divne, ze nevem dpc co to
<b> ani hrdlo, ani nadcha
<b> ani NIC, okrem pojebanej teploty 37.1!
<b> telo sa brani nedostatku THC
<a> ganjadeficitida!!!
<a> to je nebezpecne!
<b> :-D
<a> njn ale tehda uz to taky tahal Majkl
<b> kdo to tahal?
<a> Majkl
<b> jakej?
<a> od ty doby co to zacalo v USA.. No prece V*****k
<b> toho neznam
<a> znas, Michal V*****k
<b> nn
<a> chodil s tebou do tridy
<a> si ze me delas jen prdel ze ho neznas co
<b> se mnou zadnej jinej michal v*****k kromě mě nechodil...
<a> kua jak sem se na tebe dostal?
<a> kua ted to nepobiram pisu si s Jenkym a pak to skoci na tebe
<b> :-D to nevim ale chcipam tady smichy :-D
Komentář: diskuze o serialech...
<a> mas nechutne chlupaty zada
<a> videl jsem
<b> mno úplně...
<a> jj uplne cely
<Elliizabet> nakej problem? :D
<zapomelajsem> joo a velkej :D
<Elliizabet> a jakej? :D
<zapomelajsem> cerveneej :D
<Elliizabet> cože? :D
<zapomelajsem> cervenej problem :D
<Elliizabet> nj, ale co to je? :D
<zapomelajsem> muj problem :D
<povik> IDENTIFY mates8
<NickServ> lol
<povik> ?
<NickServ> netsplit
<povik> kurva
<goodsea> Před třemy hodinamy jesem si dal předsevzeti že zbytek sveho života stravim na zemi.
<Mandy> Mno a?
<goodsea> Před cca 10 minutamy jsem se malem srazil z letadlem.
<Diduška> v 1. ruke držim rezeň v druhej widlčiku so zemakmi... ale aby si dlhonečakala tak laktom odklikavam na tovje linky
Komentář: milé
<a> tak o co?
<b> treba o...
<b> hej mi sme oba tka nerozhodni
<a> jn... mozna
<b> kdyz vyhraju dostanu sex s tebou, kdyz vyhrajes ty dostanes sex semnou
Komentář: Sme se jen vsazely xD
<Hellunka> ahoj tak jak se mas... vcera to bylo super ne?
<Joe> nechi bejt neprijemnej, ale vcera to bylo naopak s tebou v ty posteli strasny...
<Hellunka> ja to vedel ze s ni furt hodis!!! ja te tak zbiju! Ja sem jeji tata!!! ty hajzle...
<Joe> ne ne prosim vas moc proisim ne... Ja uz nikdy to neudelam slibuju!
-!- Joe has quit
Komentář: bylo to o chlup
<a> tak co honíš Markovi kládu?
<b> Jana tu není tady Maminka
Komentář: když se daří tak se daří