Nejlepší hlášky

<a> LOL
<b> wowkar co?
<a> ne <c> je wowkař :D
<c> LOL. jak ste to poznaly?

<a> <b> tak jak je v německu ?
<b> v pohodě normálka, i když dneska tak uplně né :)
<a> co se stalo ?
<b> víš jak je obchod Deichmann ? tak já mám naproti práci obchodní centrum, a z tohodle obchodu(Deichmann) upadlo D.Přemýšlej jakéj efekt to asi bude mít na němčoury.
<a> OOPS
<b> Přesně tak.

Komentář: Eichmann-Jeden z tvurcu holocastu.

<a> hej včera jsem se už naštval
<a> Tonda zas celý den nedělal nic jiného, než že mlel pořád dokola o té holce co ho nechala
<a> jaké měli plány do budoucna a takový
<a> že mu zbořila sen a úplně zahodila všechnu tu lásku, co jí celou tu dobu dával
<b> sakra vždyť s ní byl sotva měsíc(!)
<a> nicméně on byl vždycky citlivka
<b> to mi povídej... :-D
<a> no ty to vlastně znáš :-D
<a> tak jsem s ním promluvil o tom že by mu možná mohl pomoct nějak doktor, a že se určitě v takových případech vyzná taky
<a> tak jsem ho tam odvezl, a poradil mu ať si vyptá něco aby na ní zapoměl a vyhnal jí z hlavy
<a> seděl jsem v autě skoro hodinu než se vrátil
<a> a myslím že jim tam říkal stejně hustý hovna jako mě
<b> proč? Poslali ho za psychiatrem? :-D
<a> ne, dostal recept na projímadlo :-D

<a> zasraný Ivysílání nefunguje
<a> nevíš jak hrajem?
<b> ještě nehrajem
<a> hm
<a> to bude tim
<b> :D

Komentář: MS v hokeji :D

<a> a jak se jinak máš?
<b> hladově
<a> tě doma nekrmí? :-D
<b> no doma je akorat bratr
<a> toho nejez!

<a> ozaj
<a> nechces dve morcata
<a> teta chce darovat
<b> dakujem
<b> stredne prepecene, s americkymi zemiakmi
<a> haha, lol
<b> co, hodi k nim viac ryza?

<on> ty kouris jen zdrave :D
<ona> Jo, ale jen mladyho
<on> ja jsem taky mladej :P :D

<a> padlo qip
<a> psal si něco? :D
<b> :D...padl router, a ty?:D
<a> že padlo qip a ty? :D

-!- <a> has joined
<a> cus, hele jede <c> na lyžák do čech nebo do švýcarska?
<b> švýcarsko
<a> aha ... a nevis co s nim je ze dneska nebyl ve škole?
<b> švýcarsko

Komentář: :D taky odpověď

<a> Já už se na péčko půl roku nedíval.
<b> Právě jsem dostal hysterickej záchvat smíchu:D
<a> Proč?
<b> Přesně tohle řikám i mojí mámě:D

Komentář: ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.