Nejlepší hlášky
<a> LOL
<b> wowkar co?
<a> ne <c> je wowkař :D
<c> LOL. jak ste to poznaly?
<a> <b> tak jak je v německu ?
<b> v pohodě normálka, i když dneska tak uplně né :)
<a> co se stalo ?
<b> víš jak je obchod Deichmann ? tak já mám naproti práci obchodní centrum, a z tohodle obchodu(Deichmann) upadlo D.Přemýšlej jakéj efekt to asi bude mít na němčoury.
<a> OOPS
<b> Přesně tak.
Komentář: Eichmann-Jeden z tvurcu holocastu.
<a> hej včera jsem se už naštval
<a> Tonda zas celý den nedělal nic jiného, než že mlel pořád dokola o té holce co ho nechala
<a> jaké měli plány do budoucna a takový
<a> že mu zbořila sen a úplně zahodila všechnu tu lásku, co jí celou tu dobu dával
<b> sakra vždyť s ní byl sotva měsíc(!)
<a> nicméně on byl vždycky citlivka
<b> to mi povídej... :-D
<a> no ty to vlastně znáš :-D
<a> tak jsem s ním promluvil o tom že by mu možná mohl pomoct nějak doktor, a že se určitě v takových případech vyzná taky
<a> tak jsem ho tam odvezl, a poradil mu ať si vyptá něco aby na ní zapoměl a vyhnal jí z hlavy
<a> seděl jsem v autě skoro hodinu než se vrátil
<a> a myslím že jim tam říkal stejně hustý hovna jako mě
<b> proč? Poslali ho za psychiatrem? :-D
<a> ne, dostal recept na projímadlo :-D
<a> zasraný Ivysílání nefunguje
<a> nevíš jak hrajem?
<b> ještě nehrajem
<a> hm
<a> to bude tim
<b> :D
Komentář: MS v hokeji :D
<a> a jak se jinak máš?
<b> hladově
<a> tě doma nekrmí? :-D
<b> no doma je akorat bratr
<a> toho nejez!
<a> ozaj
<a> nechces dve morcata
<a> teta chce darovat
<b> dakujem
<b> stredne prepecene, s americkymi zemiakmi
<a> haha, lol
<b> co, hodi k nim viac ryza?
<on> ty kouris jen zdrave :D
<ona> Jo, ale jen mladyho
<on> ja jsem taky mladej :P :D
<a> padlo qip
<a> psal si něco? :D
<b> :D...padl router, a ty?:D
<a> že padlo qip a ty? :D
-!- <a> has joined
<a> cus, hele jede <c> na lyžák do čech nebo do švýcarska?
<b> švýcarsko
<a> aha ... a nevis co s nim je ze dneska nebyl ve škole?
<b> švýcarsko
Komentář: :D taky odpověď
<a> Já už se na péčko půl roku nedíval.
<b> Právě jsem dostal hysterickej záchvat smíchu:D
<a> Proč?
<b> Přesně tohle řikám i mojí mámě:D
Komentář: ...