Nejlepší hlášky

<BlastFX> co děláš?
<b> programuju binarni strom
...
<b> chvile pravdy - kompiluju
<BlastFX> jak to dopadlo?
<b> 8>22
<BlasrFX> cože?!
<b> ten program si mysli ze 8>22
<b> du doladit mazani

<a> Uzite si tento tyzden. Podla znalcov vikingskej mytologie ma nastat koniec sveta a sudny den vychadza na 22. februar 2014.
<b> tych koncov tu uz bolo....a vzdy z tej postele rano vstat musim
<a> Pisali to aj v Novom Case, tak to uz musi byt pravda...
<c> Panika over...hahaha ze Novy Cas
<d> tak jako pardon... minule pisali ze je streda a meniny ma Servac..a pozrem a fakt..ale kad dali ze zajtra Bonifac a pozrem do kalendara co mam na stole a ktory oni nemohli vidiet tak respekt!!! bol tam!!

<a> tyjo dneska v práci jsem myslel,že tu ženskou zabiju!
<b> co se stalo? já myslel, že tě to v práci baví
<a> to je sice pravda,ale přišla mi tam asi 120 kilová cikánka, že jde reklamovat vysavač..
<b> a?
<a> znáš romy,nejdřív na všechny začala řvát, že jí to nevysává,tak zapnu vysavač sací výkon normální, nasadím trubici a nic... říkám si no tak profouknu trubku..
<a> a najednou na mě vypadla asi metrová nevím co možná kšanda, fakt jsem to nezkoumal, tak jí to ukážu a ona, že to v životě nevysávala
<a> tak jí pošlu s reklamací zpátky domů..
<b> to je hnus no..
<a> to není všechno, odešel jsem dřív domů a večer mi volá kolega a říká, že přišla znova a tentokrát, že jí zase nesaje...

Komentář: copak asi našel?:D

<xxmisa123> ahoj popovidáš si semnou
<player123> No jasně Míšo :)
<player123> jak je? :o)
<xxmisa123> dobře, jak víš že sem míša?

Komentář: :D :D :D ..... xchat :D

<a> ty vole dneska byla ve škole dost prdel
<b> co se stalo??? :)
<a> víš jak se tedka učíme o tom maďarsku že jo
<b> jo
<a> tak dneska sme psali a rovnou nám to opravovala jak má ve zvyku
<a> takže prej tesárek tam měl napsat 4 maďarský města a ten debil prej
<a> segedín,miškovec,debrecín,čabajka !!! :-D

Komentář: asi měl hlad ps: ty první tři existujou pps: kdo nechápe nepochopí

<a> Poptávám zápis z přednášek SEG z tohoto semestru
<b> zdá se, že poptávka vysoce přesahuje nabídku :D
<c> Zdá se, že zápis se stává vzácným statkem. Z toho vyplývá, že cena roste, a proto budou muset poptávající zvolit nějaké substituty.
<b> Škoda, že jí už mám za sebou, jinak bych asi začal využíavt monopolního postavení :D:D
<d> Jediným substitutem je omluvenka od doktora na posl. termín zkoušky a ten s sebou nese další, obrovské náklady.
<b> obrovske transferove naklady...
<e> ‎:D:D nabízím výpisky z lonska od ... myslim, že to je kvalitní substitut, nebot letošní přednášející nejsou moc nároční, když vodstvo dávají za 500!
<b> kultura je taky za 500,- a POZOR, zásadní dotaz! Kdo jezdí na dovolenou? TEN, KDO NA TO MÁ :-D

Komentář: kdo v tom tu VŠE nevidí, je slepej :D

<a> sms-ka od <b> "Tx vole mty s kamosem chce r9oofilne vosokat mocuchu a ona nikd nekita pica rd" - Kto to rozlúšti má u mňa uznanie :D
<c> "Ty vole my s kamosem chceme zoofilne vošukat mouchu a ona nikde nelítá piča xD"
<c> Máš to zadara. :D

Komentář: prekladateľ naozaj má môj obdiv...

<a> Dneska se rozbila šalina, řidič musel vylézt ven, jít dozadu, a tam s tím něco udělat..jenže pak mluvil do vysílačky, byl otočenej zády k šalině, takže si nevšiml že se sama rozjela :D No prostě asi 10 metrů sme jeli bez řidiča, pak to doběhl :D

<a> Zítra se mnou sedíš v autobuse. Pak řekni heslo: Vesan
<b> Quest Accepted
<b> Goto->Quest log-> Quest text: Go to <a>. Say Top Secret password: Vesan. He'll tell you more.

Komentář: Kámoš hrál moc WOWko

<Mikli> kdy budem hrát člobrdo?
<> ve čtvrt
<Mikli> nestíhám...musíme o pět minut dřív
<> ok tak teda ctvrt hodiny pred pul no kdyz myslis ze je to lepsi
<Mikli> by šlo
<> ok
<Mikli> ale zamlouvam si figurky bledavé barvy
<> OK ja si vezmu ty svetle tmavý

Komentář: domluva člověče

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.