Nejlepší hlášky
<a> coo? hele, on (c) chodí s (d)??
<b> cože? počkej, jako fakt?... hmm, ale když nad tím tak přemýšlím, já si říkala, že si začal mýt vlasy a česat se...
Komentář: Co láska dělá s lidma...
<I> tričko, rifle a je to :)
<II> v tom horku? blbneš? :D
<I> tak minisuknu, trčiko a nič pod to :P :D
<II> makrela: jasně :D proč nezapůsobit hned první den lacině :D
<I> tak ked si daš pozor :) a neukažeš nič viac ako ukazat chceš :)
<II> já nechci ukázat nic, vezmu si burku :) :D
<I> kludne si zober aj slnečno :D
<a> jo to ti musim říct
<a> psala jsem si s rodičema a říkala jsem, jak jsme byli na houbach a že jsme viděli ořezky, ale že ty houbaři před náma byli docela lamy, protože jsme toho po nich našli ještě spoustu
<a> no a naše mami pak povídala známým, že nejen, že jsou houby ve švédsku červivý, ještě je tam okusujou lamy. A že je to divný, že jsem jim povídala o sobech a losech, ale že netušila, že lamy tam jsou taky XD
Komentář: Lamy ve švédských lesích.
<a> Do úmrtného listu by ti napísali, zomrel následkom vyčerpania pri súloži
<b> Posledné moje želanie by bolo, aby to to preškrtli a pod to napísali: "Umrel šťastný!"
<a> ahoj, nemas nahodou flashku?
<b> cau, sorry, ale fakt nemam
<a> sakra, to se na celych kolejich nenajde nikdo, kdo ma na pujceni flashku?
<b> po te vcerejsi kalbe o tom docela pochybuju
<b> mam tu jen trochu rumu, jestli mas zajem, ale to je tak na jednu stamprli
<a> :D sakra ja myslim flashku jako flash disk, ne flasku!! chlast nechci ani videt
<b> aha! :D sorry... no, tak tu uz taky nemam, vcera mi ji Sadlo pokrtil vinem
<a> hmm, tak to si na ty fotky ze vcera asi pockate
<b> dej mi vterinu, podivam se, jestli uz uschla!
Komentář: zapinat icq s opici nekdy neni dobry napad
<a> prave sem na hajzlu nasel 15 ciselne sudoku az priste na nej pudu vemu si s sebou prupisku
<a> tyvole jak pro mě včera přijel fotr na ten rozlučák tak mi řek že to ze mě táhne jak svině
<a> tak sem mu řek že tam hodně lidí kouřilo
<a> a on na mě prej že myslel ten chlast a ne cigára :D
Komentář: trapas :D
<a> Tyo. Mě se dneska vůbec nechce spát.
<b> No mi to povídej. Já jsem se tak těšila, že půjdeme ven, že jsem vypila 2 kafe, ať zas celý večer nezívu... Teďka bych mohla podporovat dukovany...
Komentář: :D přebytek energie dělá divy
<a> tvl mám problém
<b> no povídej
<a> před chvilou přišla máti, že jestli nemám ještě hlad
<a> tak jsem jí ze srandy řekl, že bych si ještě dal pizzu
<a> máti odešla a za pár minut zase přišla
<a> nevím, kde ji vzala, ale teď mám pizzu před sebou a nevím co s ní...
<a> nechceš mi helfnout?
Komentář: 300 km je asi moc...