Nejlepší hlášky

<a> Až dodnes jsem si myslel, že žiji v celkem bezpečném městě. Ale když jsem šel dnes večer od vlaku v 9, tak jsem za sebou uslyšel rychlý klapot podpatků. Otočím se a nějaká ženská hned na mě: "Nemůžu jít s Vámi? Já se bojím jít sama, když je tady plno cikánů a je tma." <a> Od té doby přemýšlím, co je krásnější představa. Jestli kdyby mě požádala o to samé dívka o dvacet let mladší, nebo kdyby mě cikán požádal, že se bojí a ať ho doprovodím, protože je tady plno ženských a je světlo..."

<chat> s francouzem anglicky, pro neanglány přeloženo
<ona> znáš prodigy?
<on> myslíš skupinu?
<ona> ano.
<on> ano, znám.
<ona> super, miluju tě!
<ona> počkej, chyba!
<on> l o l
<ona> chtěla jsem říct "máš rád prodigy?"
<on> ano, mám.
<ona> ok, žádná chyba. miluju tě!

Komentář: aneb láska je vrtkavá to věc :D

<onkel1> Dneska som bol v Nay a videl sem tam regál z PC hrami. To sa ešte vyrába a predáva aj na DVD ? Sem to na diskoch nevidel už asi 2 roky ....

* a dnes dostal nabídku k nezavaznemu sexu od naprosto cizí pěkné slečny
<b> a využil?
<a> ne já k té slečně potřebuju cítít alespoň nějaké pouto...
<c> tak použij třeba ty policejní!

Komentář: BDSM

<a> Kde přesně chceš na tý fotce tu krev?
<b> To je jedno, ta tam být ani nemusí, prostě aby to mělo halloweenský nádech
<a> Ti tam mrdnu dýni a je to ;D

Komentář: Photoshop 5x jinak

<a> se z té superstar třeba poserte
<b> tojono, každej blázní a já to mam v piči
<c> já to mam v televizi...

<a> Jak si k sakru může <Karel> u honění pouštět „To musím zvládnout sám“?

Komentář: Kájo musíš!

<a> asi sem to včera s pc přehnal...
<b> pročpak?
<a> no dneska ve škole na technickým kreslení sem špatně narýsoval čáru a hledal jsem talčítko zpět :D

Komentář: když se pc spojí s technickým kreslením :D

<a> sorry, moc nestiham, ale do vecera to mas na mailu
<b> To jeste nejsi v Kodani?
<a> tam az zitra, ted letim na meeting do Frankfurtu, vecer do Danska a odtamtud na to akci se Sampionama do Osla
<b> Bys uz potreboval, aby vynalezli teleport
<a> hmm, s mym planovanim by i to za chvili bylo pomaly

20:21 <a> Měl bych pár dotazů k osmé otázce, máš chvíli čas?
20:22 <b> muzes s tim 5 minut pockat? jeste tu musim neco dodelat
20:22 <a> pro tebe všechno:)
20:27 <a> Tak už můžeš?
-!- <b> has quit [uživatel <b> je momentálně offline, přejete si mu zanechat zprávu?]

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.