Nejlepší hlášky
<a> prave sem prisel na to proc mam radsi windowsy nez linux
<a> windows neni snad v zadny "normalni" verzi freeware
<a> Už mě z té matiky hrabe... sem tak ráno seděl nad hrnkem kakaa a hledal průnik roviny hladiny s přímkou lžičky...
Komentář: Stereometrie...
<Akres> zdar... nechceš koupit? (tu je odkaz na Aukro, prodávám)
<Akres> ŘEDIDLO Z NĚMECKA - KVALITNÍ, CENA NÍZKÁ
<Akres> Prodám 10 plechovek ředidla na vodou ředitelné barvy.
<Akres> Počáteční cena - 50kč/1L - ZA BABKU!
<Akres> Jsou kvalitní, dovezené z německa a brzy nebudou. Kupujte!
<Jatro> zdar co? to prodavs ty?
<Akres> jasně ;-)
<Jatro> jakou maji ty redidla vyhodu?
<Akres> no dá se jimi ředit barvy
<Jatro> no asi takhle... :-D fserky mi uz chodi nabarveny a maketu co ted stavim tak vodhaduju ze ji budu strikat cca zima 2009 pac na to prdim a vubec ji nestavim
<Akres> no...
<Akres> a koupil bys to?
<Jatro> takze zatim ne ;-)
<Akres> jak budeš potřebovat?
<Jatro> ?
<Jatro> no ted urcite ne
<Akres> no říkám... jak budeš potřebovat
<Akres> ti klidně jednu plechovku nechám...
<Jatro> j ok ale zatim ne dyztak se ozvu
<Akres> :-D neeee :-D
<Jatro> nechapu
<Jatro> :-D
<Akres> hej přečti si to pořádně :-D
<Jatro> icq nebo aukro?
<Akres> no to na tom aukru co že to vlastně prodávám :-D
<Jatro> jo vim 1L za 50 kc ne? :-D
<Akres> voeeee :-D přečti si ten popis :-D
<Jatro> hod mi jeste ten link :-D
<Akres> http://www.aukro.cz/...
<Jatro> ŘEDIDLO Z NĚMECKA - KVALITNÍ, CENA NÍZKÁ? :-D
<Akres> ne... to pod tím se podívej... co to je za ředidlo :-D
<Jatro> Prodám 10 plechovek ředidla na vodou ředitelné barvy.
<Jatro> Počáteční cena - 50kč/1L - ZA BABKU!
<Jatro> Jsou kvalitní, dovezené z německa a brzy nebudou. Kupujte!? :-D
<Akres> no... už chápeš?
<Jatro> jo...
<Jatro> nebo ne? :-D
<Akres> jak to chápeš?
<Jatro> ze so levny? :-D :-D
<Akres> ŘEDIDLO na VODOU ředitelné barvy!!! :-D
<Jatro> no jo nejak to nechapu no :-D
<Akres> vole čím se ředí vodou ředitelné barvy?
<Jatro> vodou... :-D
<Akres> už docvaklo?
<Jatro> ne
<Jatro> ale uz jo
<Jatro> mozna
<Akres> takže co je to to ředidlo?
<Jatro> omg
<Jatro> uz to chapu xD
Komentář: Jatro - Lodní modelář XDD
<on> mas pravdu jako vzdycky...
<ona> ne jako vzdycky. pravdu mam, protoze ji proste mam!
Komentář: Kazda ji ma...
20:48 <a> cau... prosim te, premyslime, jak nacpat do XML HTML, tak aby XML v GWT nehlasilo error - pac kdyz se to jakoby odradkuje ten kod v jave ve formatu HTML, tak XML pak hlasi chyby
20:49 <sef> co treba takhle?
20:49 <a> kdyztak treba napis mejla... ale my jsme to zkouseli celej den a proste nevime, jak toho docilit. jedine proste posilat to HTML jakoby zvlast, ale fakt netusim jak
20:49 <sef>
20:50 <sef> to by melo zabrat, razim pryc, zatim cau
20:50 <a> pockej - me nic neprislo!
20:51 <a> mam od tebe prazdnou zpravu
20:53 <a> hmm... tak dik
Komentář: zadost o radu sefa s projektem - hlavne jak dlouho premyslel nad odpovedi
<a> na me se tu lepi naky tvor!!!
<b> jakej?
<b> je zelenej?
<a> chlupatej strakatej velkej jak krava... a navic cizi...
<b> karel?
Komentář: pejsek fakt neni karel...
<a> už je v rožku bílo :)
<b> he?
<b> to ses jako udělal?
<a> omfg :D
<a> v rohu místnosti u stropu ;-)
<b> a jo :-D teda to máš místo ptáka hasicí přístroj ne? :-D
<a> ty seš dement :D
Komentář: jak se maluje pokoj :o)
<a> zdary
<b> pitz
<a> jak je?
<b> ále na pitchu
<a> ?
<b> všechno je pokakaný
<a> jakto?
<b> se kazí co může... asi se půjdu zasebevraždit
<a> povidej, co je spatne?
<b> wšechno... šškola, ppppooočasí... kua všechno
<a> ty woe nejak to rozved vic... takhle howno vim jak te mam moralne podporit nebo jestli ti mam na mapy.cz najit nejblizsi most ze kteryho se da jumpnout.
<b> most né... to je moc frekventovaný... už mám svou skálu
<a> no vidis. alespon neco pozitivniho
<b> woe... ze škole mě teď vyhodí, takže bych musel do práce... a trubku jako já nikde nechcou... no a počasí... jsem chtěl dělat na mazdě a sněžilo jaxviňa, do toho jsem byl na fotbale a dailo se mě tak, že jsem hrás se soupeřem a nakonec mě nasral děda... kua
<a> proc te vyhodi ze skoly a proc te nasral deda? zbytek mne nezajima
Komentář: icq> moralni podpora, to mi vzdycky slo :)
<a> ahoj
<b> tag co chces
<a> co presne bude v ty chemiii?
<b> uz ses neska patej
Komentář: vecer pred ctvrtletkou z chemie...
<a> dík do háje
<b> nemáš za co :D
<a> to jo :D
Komentář: původně to mělo být di do háje