Nejlepší hlášky
<a> no vole:D
<a> se tu jako kokot uz hodinu smeju na kvetinu:D
<a> aby neopadavala...maminka rikala, abych se na ni usmival, ze pokvete:D
<tempteus> mno ja tu sedim od rana do vecera dyz nehraju neco jineho, nebo nedelam neco jineho
<Garrux> proste zavislost nejvetsi :)
<Garrux> jinak zdravím všechny
<tempteus> hoj
<HururuSK> :o/
<HururuSK> mensi vypadok prudu kua
<tempteus> tak nemam zadnou hru doma jinou, tak nemam co parit nebo aspon tak dobrou abych ju paril
<Garrux> no real life je dobra hra :)
<HururuSK> j, ja som hral mass effect posledne, =P RL postrada mnoho featur
<HururuSK> a nikde neviem najist pocet expov abo zoznam skillov
<Garrux> :)
<HururuSK> a blbe je to, ze kedv RL dakoho das dole, hoc je to zly zly clovek tak ti nedviha security status ale poslu ta sediet =D
<HururuSK> a najblizsia pvp zona je az v gaze
<HururuSK> :o/
Komentář: závislost je svinstvo (EVEonline)
<A> Hoj chlapy chcíplo nám asi 10 rybiček nevíte o tem něco?
<B> chudáci rybky, ale taky se nám to stalo.
<C> Taky ste jim tam nalily vodku ?
<C> Ku*va
<A> To si vyřídme
<B> A neumřely hlady ?
<A> Ne dal sem jim tam bábovku to je asi z té vodky.
<C> Holt ryby neumí chlastat no.
Komentář: O den dříve: "Chudinky rybičky ožerte se s náma"
<a> tvle neuveris co se mi stalo
<b> co?
<a> no hele ja si v poklidu spim a najednou mi zaclo bejt nejak divne tak jsem se probudila a on si tam mladej v klidu soulozi a vubec ho netankovalo ze spim :D
<b> si delas kozy ne? :D :D :D :D
<a> .
<b> he?
<a> sem chtěl vedět kolik je a byl jsem línej jezdit myší do rohu ...
<b> vrchol lenosti :D
<ona> Ahoj, tak jak se máš a co ten děda? :)
<on> Čau, no.... Ve středu umřel.
<ona> jéééj, to je mi líto...
<ona> a těšíš se na pátek? :)
<on> Ne, má pohřeb.
<Domča> (odkaz na motorku) Anoooo %)) tahle by mi stacila.
<Panda> mně taky! :D
<Domča> :D:D uz vidim jak by ti mama dovolila jezdit na motorce, kdyz ti dneska nedovolila si vzit kratasy :D:D
<Panda> A sakra :DDDDD
Komentář: První slunečný den a já se pařila v riflích, no...
<a> Kouření marihuany plíce významně nepoškozuje ale způsobuje problémy astmatikům, prokazují 20-ti leté studie.
<b> Jak může způsobovat potíže astmatikům, když mě astma absolutně vyléčila. A to sem dostával takový záchvaty že sem se kolikrát udusil...
<b> skoro udusil...ne úplně, pořád žiju :DD