Nejlepší hlášky

<Ugo> Ja si nájdem dokonalú ženu. Meter 20, plochá hlava.
<Ugo> Aby som si mal kam položiť pivo keď mi bude fajčiť.
<Ja> Idiot
<Ugo> Alebo si tam jebnem knihu a budem sa vzdelávať !

Komentář: Pre mužov dokonalá

<a> kde zjistim jake mam v PC komponenty?
<b> otevři skříň PC tam maš všecko

<pajarillo> hej ja se musim smat
<pajarillo> jsem si chtel zahrat CoD4
<blaster> ?
<pajarillo> tak to zapnu a ping 999, lagy jak prase, naprosto nehratelne
<pajarillo> zmerim rychlost netu: 70 kbit/s
<pajarillo> tak se zasmeju a volam spravci site
<pajarillo> a on mi rekne ze sit jede na maximum ale ze jsem ji pretizil ja tim ze jsem zapl CoD4
<blaster> lol

Komentář: No nasere...

<ona> ty máš otázky
<on> ale teď už mě to začíná srát :(
<ona> co? a proč? =-O
<on> už sem prolezl snad všechna fóra o fabii a furt nevím
<ona> fabka je blbá :(
<on> tak mi teda poraď, jaké auto si mám koupit?
<ona> žluté...
<on> sakra :(
<ona> né černé...

Komentář: co od ní čekat? xD

<Kubajs> no a abych si šel lehnout do píči...
<Kubajs> lehnout (pauza)... nadávka: do píči

Komentář: 10 hodin večer :)

<a> cawko co si dostal???
<b> Anginu :(

Komentář: mislene bolo co dostal pod stromcek

<a> Zdarec, jak je?
<b> Tak to znáš. Je pátek, takže to celkem jde. Jako mohlo by být i líp, ale...
<a> Ale taky by mohl být čtvrtek že?

Komentář: Kámoš mi čte myšlenky

<a> Volám babičce do práce, někdo to zvedne a já (protože si myslím, že to zvedla babička) " Dobrý den, tady Karel ****. Mám takový dotaz. Jak poznám, že už jsou párky hotové?" a cizí ženská: "omlouvám se, ale s tímto problémem vám nemůžu pomoct, dám vás kolegini" :D

<a> je to kyc/kic (nevim jak se to pise) trosku ale da se to)
<b> kýč
<b> hychykyrydytyny
<a> dik))
<a> kjasdhgjgydsdf
<a> nemluvit cecha
<b> ne po h ch k r d t a n se v češtině píše trvdý y ty ydiote;)

<On> Slyšel jsem, že sex podporuje paměť :-*
<Ona> Tak si vyhoň...O_o
<On> Si blbá =D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.