Nejlepší hlášky
<Ugo> Ja si nájdem dokonalú ženu. Meter 20, plochá hlava.
<Ugo> Aby som si mal kam položiť pivo keď mi bude fajčiť.
<Ja> Idiot
<Ugo> Alebo si tam jebnem knihu a budem sa vzdelávať !
Komentář: Pre mužov dokonalá
<a> kde zjistim jake mam v PC komponenty?
<b> otevři skříň PC tam maš všecko
<pajarillo> hej ja se musim smat
<pajarillo> jsem si chtel zahrat CoD4
<blaster> ?
<pajarillo> tak to zapnu a ping 999, lagy jak prase, naprosto nehratelne
<pajarillo> zmerim rychlost netu: 70 kbit/s
<pajarillo> tak se zasmeju a volam spravci site
<pajarillo> a on mi rekne ze sit jede na maximum ale ze jsem ji pretizil ja tim ze jsem zapl CoD4
<blaster> lol
Komentář: No nasere...
<ona> ty máš otázky
<on> ale teď už mě to začíná srát :(
<ona> co? a proč? =-O
<on> už sem prolezl snad všechna fóra o fabii a furt nevím
<ona> fabka je blbá :(
<on> tak mi teda poraď, jaké auto si mám koupit?
<ona> žluté...
<on> sakra :(
<ona> né černé...
Komentář: co od ní čekat? xD
<Kubajs> no a abych si šel lehnout do píči...
<Kubajs> lehnout (pauza)... nadávka: do píči
Komentář: 10 hodin večer :)
<a> cawko co si dostal???
<b> Anginu :(
Komentář: mislene bolo co dostal pod stromcek
<a> Zdarec, jak je?
<b> Tak to znáš. Je pátek, takže to celkem jde. Jako mohlo by být i líp, ale...
<a> Ale taky by mohl být čtvrtek že?
Komentář: Kámoš mi čte myšlenky
<a> Volám babičce do práce, někdo to zvedne a já (protože si myslím, že to zvedla babička) " Dobrý den, tady Karel ****. Mám takový dotaz. Jak poznám, že už jsou párky hotové?" a cizí ženská: "omlouvám se, ale s tímto problémem vám nemůžu pomoct, dám vás kolegini" :D
<a> je to kyc/kic (nevim jak se to pise) trosku ale da se to)
<b> kýč
<b> hychykyrydytyny
<a> dik))
<a> kjasdhgjgydsdf
<a> nemluvit cecha
<b> ne po h ch k r d t a n se v češtině píše trvdý y ty ydiote;)
<On> Slyšel jsem, že sex podporuje paměť :-*
<Ona> Tak si vyhoň...O_o
<On> Si blbá =D