Nejlepší hlášky
<a> "prihlaska@fit.cvut.cz komu: <a>
<a> Stav Vasi prihlasky je nyni GARANTOVANE PRIJATA."
<b> to nepřijali tebe, ale tu přihlášku :D
<a> Hele nasel jsem odemcenou truhlu
<b> A co v ni je
<a> Uz nic.
Komentář: Minecraft chat
<ona> ani mi nemluv, to grilovani mi uz leze krkem
<on> ne milacku, nekama jinama, ale to si vysvetlime jindy (to vzadu na cem sedis to opravdu neni oblicej :P)
<ona> jo? tak to potom nechapu proc se mi tam porad divas...
<a> to bude asi spatne stazenej ten report
<a> protoze je blbost, aby najednou zaclo to makro takhle blbnout
<a> to je proste dany a ja jsem se v tom nehrabala
<b> no jasny...ale tak...je to jen microsoft :.)
<a> :D right
<b> vlastne vubec nechapu, co proti tomu gatesovi vsichni maj...nebyt nej, tak je hromada ajtaku bez prace
<A> jak šlo včera učení na písemku?
<A> v kolik sis šel včera nakonec vlastně lehnout?
<Magog> učení nic moc... šel jsem spát až ve dvě
<A> tak to není zase tak hrozný.
<Magog> ...ve dvě dneska odpoledne
Komentář: po písemce :D
<a> Harich je jako Chuck Norris ... Jako jedinému se mu podařilo v SuperStar vypadnout dvakrát
<a> Čau, nechceš jít zítra na bowling?
<a> Pánská jízda na 2 hodiny.
<a> sakra
<a> to pánská jsem neměl psát
<b> -D Ty víš, čím nalákat. Tak jo
<a> jo? Můžu s tebou počítat?
<b> počítej
<b> A pánská znamená, že kolik tam bude holek? -)
<a> nepočítaně
<A> ... jak mam napsat na pul stránky o tom, kde ve světě dochází k porušování lidských práv..když je to všude..
<B> zkus písmo 72
Komentář: rada nad zlato :D
<a> Co bys udělal,kdybych ti řekla že se chci zabít?
<b> Řekl bych ti aby sis došla na psychiatrii