Nejlepší hlášky
<a> hej rto bysi nechápal co si mi dneska ráno stalo sem si připadal jako ve filmu
<b> e?
<a> no tak dneska ve dvě ráno sem si psal s kámoškou (bylo asi dvě hodiny ráno) a ona psala že se nudí tak sem jí řekl jestli nejde ven a ona napsala že klidně pujde, tak sme se sešli byly sme až do čtyř večer venku a pak sní vylezlo že je sama doma... tak sme šli kní... a slovo dalo slovo a jí se vnukl fakt dobrej nápad mě svázat, tak sem byl nějakym šátkem svázanej k postely, ona to mrcha pěkně utáhla... no tak byla namě, vyhrnula mi triko, sundala kalhoty... a najednou slyšíme jak někdo je v kuchyni, tědka mi tak doprdele doprdele doprdele a ten někdo byla její o hodně starší segra a ona tam vešlá já jsem byl bez kalhot svázanej k postely
<b> asi a jeste se přidala ne?
<a> ty vole ne.e
<a> ona má už svýho manžela
<b> ty wole dobry no :-D :-D :-D
<a> hej ty vole to musel být pohled jak tam vešla, já svázanej k postely s vyhrnutym tričkem a bez kalhot :-D mmnt jdu to dát na lamera at se taky zasmějí :-D
<a> haha prvni lekce autoskoly
<b> kolik mrtvejch?
<a> nikdo jenom jsem koukal na dva filmy o automobilove pornografii
<c> :D
Komentář: co k tomu dodat :)
<a> lol, je mi 20 a dostal jsem ponožky z Darth Vaderem
<a> ke štěstí už nic nechybí
<a> možná teda sebeúcta...
<mortarman> keď napchaš do cdromky palacinku tak ti ju prehra
Komentář: o VLC playeri :)
<a> Tak si představ, že jsme nechali utratit Denouše (pes), byl pro mě jako brácha, ještě ted jsem z toho mimo.
<b> Jo? a za kolik?
Komentář: rodina vojáků...
<b> neříkej, že tam nebyla žádná historka o tom, proč zrovna Marie nebyla infikovaná
<a> tak
<a> nebyla
<a> nebylo potřeba
<a> se tak narodila z vůle boží
<a> jako na to chceš historku
<a> tohle je asi dostačující
<b> bible je plná historek a zrovna tahle mohla být pěkná
<b> takže z toho můžem usuzovat, že bůh není hermafrodit, a že je chlap
<a> tak
<a> to taky ne
<b> to jsou samozřejmě jen dohady. Třeba hermafrodit byl, ale Mařka se mu líbila
<a> protože do Marie nevstoupil Otec
<a> ale Duch svatý
<b> je jedno jak svýmu malýmu kašpárkovi říkáš, důležitý je výsledek
<a> No to není pravda, samozřejmě.
<a> To, jak svýmu kašpárkovi a jiným věcem říkáš, to je podstata náboženství.
<a> kua nevidim xD
<b> otevři oči woe :D
<a> a co sem sirokoslepy?
<a> bystrozraky omg :D
<a> seš lama???
<b> ne
<a> rozumíš počítačům???
<b> ne
<a> aha
<a> a odpovídáš i jinak???
<b> ne
<a> co robis? ^^
<b> novy Need for Speedy .]
<a> .} džeah?
<b> http://games.tiscali.cz/reviews/nfsundercoverx/index.asp
<b> papaj
<a> ham-ham-ham-ham-ham
<a> ham-ham-ham
<a> http://games.tisc
<a> ham-ham-ham
<a> http://ga
<a> ham-HAM-HAM !!
<a> htt
<a> ham-uuuf HAM
<b> at neprasknes!
<a> h
<a> HAAAM! omg... uff
<a> a je to
<a> :X
<b> tys to cely snedl Oo
<a> jj ty hovado, uz nerob
<b> na co se ted budou ostatni lidi divat
<a> :-X je mi z toho tazko
<b> to je dobre
<a> nvm :P musis im to vysvetlit
<b> hele ja sem ti neposlal zadnej link a tys nic nesnedl...
<b> a nikdo se nic nedozvi
<a> ved vlastne
<a> my sme sa ani nerozpravali, ja som tu ani nebol
<b> kdo si
Komentář: insomnia + nuda [=